Arhitektide magister DMAE

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kraadi ülevaade

 • Me oleme Lõuna-Austraalias arhitektuuri ja ehitatud keskkonna lõpetajate karjääri jaoks 1.
 • Töötage auhinnatud sihtotstarbelistes ruumides, sealhulgas spetsiaalsetes disainistuudiodes ja töökodades.
 • Õppida kaasaegses ja dünaamilises koolis, kus on kaasatud kunsti, disaini ja planeerimise valdkonna õpilased.
 • Õpi rahvusvaheliselt tuntud ja kogenud õpetajatelt, kes on ka arhitektid.
 • Jätkata konkreetseid huvivaldkondi teadusuuringute ja valikainete abil.
 • Osalege reaalse elu projektides läbi meie auhinnatud õpilase Design and Construct õpikogemuse - Austraalias kõige kauem töötava ja suurima praktikapõhise õpetamisprogrammi.
 • Kasuta meie tugevaid suhteid kohaliku, riikliku ja rahvusvahelise tööstusega.
 • Parandage oma tööalaseid väljavaateid, kaasates end magistrikraadiga arhitektuuri magistriõppe ajal või pärast seda, keskendudes jätkusuutlikule disainile või disainile ja ehitamisele.

Miks arhitektuurimeister

Spetsialiseeruda huvipakkuvates valdkondades, mis sind huvitavad, näiteks kaugehitus, jätkusuutlikkus, linnaplaneerimine, säilitamine ja digitaalne keskkond ning omandavad praktilise kogemuse selle keskendunud ja akrediteeritud magistrikraadiga.

Sellel kraadil on tugev praktiline ja tööstuslik fookus, stuudiotöö, riiklikud ja rahvusvahelised väljasõidud, õpikojad, praktikumid ja meistriklassid.

Teile antakse ka võimalus osaleda auhinnatud õpilaste Design and Construct õpikogemuses, kus kavandate ja ehitate seejärel kogukondlikke hooneid kaugetes kohtades Austraalias ja välismaal. Mõned projektid, mida õpilased on lõpetanud, hõlmavad külastajate majutust Port Resolutsioonis, Tanna saarel, Vanuatu; Aborigeenide ranger majutus ja teadustöö rajatised Northern River Territooriumis; Lõuna-Austraalias asuva Witchelina jaama majutus- ja uurimisrajatised. Olete kaasatud sellistesse projektidesse nagu need alates kontseptsioonist kuni lõpetamiseni.

Sinu karjäär

Arhitektid on loomingulised, täpsed ja probleemilahendajad. Nad sukelduvad uutesse tehnoloogiatesse ja materjalidesse ning suruvad piire. Arhitektuuri karjäär on rahuldust pakkuv - sa saad võimaluse kujundada ja isegi muuta keskkonda. Töökohtade arv kasvab, tööhõive peaks lähiaastatel eeldatavasti väga tugevalt kasvama *. Karjäär kaaluda:

 • arhitekt: ühendage loominguline disain tehniliste teadmistega, et luua ehitatud keskkonnale jätkusuutlikud lahendused
 • linnaplaneerija: disain linna tasandil; võivad osaleda ka kodanikujuhtide ja avalikkuse harimises projekti üksikasjade kohta
 • konsulteerimine kultuuripärandiga: arendada säästvaid tavasid kultuuripärandi kaitseks ja säilitamiseks
 • projektijuht: hõlmab meeskonna ja nende tulemuste algatamist, planeerimist, täitmist ja kontrollimist

* Austraalia valitsuse tööhõiveministeerium, tööalased tööhõiveprognoosid 2015

Professionaalne akrediteerimine ja tunnustamine

See programm on professionaalselt akrediteeritud Lõuna-Austraalia Arhitektuuripraksise Nõukogu poolt, kinnitades arhitektide kvalifikatsiooniks vajalikku lõpetajat. Akrediteerimine näitab asjakohaste pädevuste saavutamist AACA riiklikest pädevusstandarditest arhitektuuris.

Austraalia Arhitektide Instituut tunnustab programmi, kinnitades AIA liikmeks vajalikke arhitektuurikvalifikatsioone, sealhulgas üliõpilaste ja lõpetajate liikmelisust. Programmi tunnustamine näitab instituudi hariduspoliitika tulemuslikkuse kriteeriumide järgimist.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Näita vähem
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Rohkem Vähem