Märtsis Arhitektuur programm on mõeldud lõpetajate arhitektuur ARB / RIBA 1. osa, kes soovivad saada vabastust ARB / RIBA 2. osa. Meie eesmärk on valmistada üliõpilasi ette keerulisi kaasaegse arhitektuurse praktika andes rikas segu range akadeemilise ja professionaalse õpetuse.

Kõik õpilased valida disaini üksus, mille jooksul teha oma projekti tööd, iga üksus on erinev erialal üle teemad; digitaalne sürrealism, film ja animatsioon, bio-tehnoloogia, kunsti praktikas ja kaasaegse kultuuri. Üksused on juhitud väga kogenud meeskond rahvusvaheliselt tunnustatud disain juhendajaid.

Esimene aasta programm algab arendades arenenud oskused urbanistika ja digitaalne kujutis, mida saab rakendada, et suur hoone projekti koos professionaalselt juhendas "Design realiseerimine" tehniline aruanne. Lisaks õpilased puutuvad praegune teoreetiliste suundumusi, mis on aluseks ambitsioonikas spekulatsioonid kaasaegse arhitektuuri.

Teine õppeaasta võtab püüdlusi õpilaste tööd kõrgemat erialast ja akadeemilist suhtlemist integreeritud arenenud arhitektuuri projekti ja spetsialisti teoreetilised ja või tehnoloogilise lõputöö töötatud seoses õpilaste endi huvides ja kirgi.

Osalise tööajaga režiimis on mõeldud üliõpilastele, kes töötavad toetav arhitektuuripraktikasse ja nõuab osavõtjate kaks päeva nädalas kolme aasta jooksul.

Osakond asub uue nüüdisaegse hoone projekteeris auhinnatud arhitektid Heneghan Peng; see on varustatud neliteist katusel maastikud, tipptasemel digitaalse töökojad, ulatuslik disainistuudiod, maailmatasemel raamatukogu ja kaks galerii ruumid.

Meie maja asub südames Greenwich, uusim lisaks komplekt suurepärased hooned, mis võtavad UNESCO maailmapärandi ja asukoht Greenwich meridiaanist.

Programmi eesmärgid on järgmised:

Valmistada üliõpilane olema arhitekt Võimaldada üliõpilasel toota kõrgeima arhitektuuri Et toetada õpilasi ühendada parimad tavad ja akadeemiliste loomisel disain portfelli.

Kursuse sisu

Aasta 1

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.

Building Design Development (20 ainepunkti) Design realiseerimine (40 ainepunkti) Teooriad Arhitektuurne projekteerimine (20 ainepunkti) Tuleviku esindused (20 ainepunkti) Urban Design Project (20 ainepunkti)

2. aasta

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.

Täpsem Arhitektuurne projekteerimine 01 (projektiteemadest) (40 ainepunkti) Täpsem Arhitektuurne projekteerimine 02 (Major Project) (40 ainepunkti) Arhitektuuri doktoritöö (40 ainepunkti)

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema: esimese astme arhitektuuri või samaväärne disain põhineb kraadi (2.1 või uuem) PLUS ARB / RIBA 1. osa eksami või samaväärse PLUS hea portfelli sealhulgas akadeemiliste ja praktika töö.

  • Rakendused nõuavad head kinnitama, miks nad soovivad taotleda nii praktika ja akadeemilise viited.

  • Osalise tööajaga taotlejad vajavad toetavat viide tööandja.

Õpilased saavad hästi varustatud digitaalse stuudio ja töötoad.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Greenwichis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
12,100 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev