Arhitektuur (ARB / Riba osa 2 erandit), märts

Üldine

Programmi kirjeldus

Märtsis Arhitektuur programm on mõeldud lõpetajate arhitektuur ARB / RIBA 1. osa, kes soovivad saada vabastust ARB / RIBA 2. osa. Meie eesmärk on valmistada üliõpilasi ette keerulisi kaasaegse arhitektuurse praktika andes rikas segu range akadeemilise ja professionaalse õpetuse.

Kõik õpilased valida disaini üksus, mille jooksul teha oma projekti tööd, iga üksus on erinev erialal üle teemad; digitaalne sürrealism, film ja animatsioon, bio-tehnoloogia, kunsti praktikas ja kaasaegse kultuuri. Üksused on juhitud väga kogenud meeskond rahvusvaheliselt tunnustatud disain juhendajaid.

Esimene aasta programm algab arendades arenenud oskused urbanistika ja digitaalne kujutis, mida saab rakendada, et suur hoone projekti koos professionaalselt juhendas "Design realiseerimine" tehniline aruanne. Lisaks õpilased puutuvad praegune teoreetiliste suundumusi, mis on aluseks ambitsioonikas spekulatsioonid kaasaegse arhitektuuri.

Teine õppeaasta võtab püüdlusi õpilaste tööd kõrgemat erialast ja akadeemilist suhtlemist integreeritud arenenud arhitektuuri projekti ja spetsialisti teoreetilised ja või tehnoloogilise lõputöö töötatud seoses õpilaste endi huvides ja kirgi.

Osalise tööajaga režiimis on mõeldud üliõpilastele, kes töötavad toetav arhitektuuripraktikasse ja nõuab osavõtjate kaks päeva nädalas kolme aasta jooksul.

Osakond asub uue nüüdisaegse hoone projekteeris auhinnatud arhitektid Heneghan Peng; see on varustatud neliteist katusel maastikud, tipptasemel digitaalse töökojad, ulatuslik disainistuudiod, maailmatasemel raamatukogu ja kaks galerii ruumid.

Meie maja asub südames Greenwich, uusim lisaks komplekt suurepärased hooned, mis võtavad UNESCO maailmapärandi ja asukoht Greenwich meridiaanist.

Programmi eesmärgid on järgmised:

Valmistada üliõpilane olema arhitekt Võimaldada üliõpilasel toota kõrgeima arhitektuuri Et toetada õpilasi ühendada parimad tavad ja akadeemiliste loomisel disain portfelli.

Kursuse sisu

Aasta 1

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.

Building Design Development (20 ainepunkti) Design realiseerimine (40 ainepunkti) Teooriad Arhitektuurne projekteerimine (20 ainepunkti) Tuleviku esindused (20 ainepunkti) Urban Design Project (20 ainepunkti)

2. aasta

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.

Täpsem Arhitektuurne projekteerimine 01 (projektiteemadest) (40 ainepunkti) Täpsem Arhitektuurne projekteerimine 02 (Major Project) (40 ainepunkti) Arhitektuuri doktoritöö (40 ainepunkti)

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema: esimese astme arhitektuuri või samaväärne disain põhineb kraadi (2.1 või uuem) PLUS ARB / RIBA 1. osa eksami või samaväärse PLUS hea portfelli sealhulgas akadeemiliste ja praktika töö.

  • Rakendused nõuavad head kinnitama, miks nad soovivad taotleda nii praktika ja akadeemilise viited.

  • Osalise tööajaga taotlejad vajavad toetavat viide tööandja.

Õpilased saavad hästi varustatud digitaalse stuudio ja töötoad.

Viimati uuendatud apr 2016

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem