Arhitektuuri ja Urbanismi MA

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Õpetatakse kraadiõppurit, mis tegeleb uurimisega, kuidas globaalsed kultuuri- ja majandusjõud mõjutavad kaasaegseid linnu. Linnasituatsioonide kavandamist, toimimist ja tulevikku uuritakse kirjalikult, joonestatud ja modelleeritud töös, mis põhineb kahekümnenda sajandi linnateooria pärandil ja on suunatud jätkusuutlike linnade arengule.

Pikkus

 • 1 aasta: täistööajaga (48 nädalat)
 • 2 aastat: osalise tööajaga (96 nädalat)

Omadused ja eelised

 • See kursus on ühiselt akrediteeritud Manchester Metropolitan University ja Manchesteri ülikooli vahel, millel on kahe ülikooli vahelised distsiplinaarsed ühendused.
 • See on rahvusvaheliselt kursus, mis levitab aktiivselt üliõpilaste lõputöid konverentside, näituste, võistluste ja trükiste kaudu.

Karjääri väljavaated

Lõpetajad on jätkanud tööd juhtivate arhitektuuri-, urbanismi- ja linnaplaneerimise tavadega nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil. Järjest enam lõpetajaid registreerub doktoriõppes täiendavateks teaduskraadideks.

Sisenemise nõuded

Teil on tavaliselt vähemalt kõrgema teise klassi bakalaureusekraadi Suurbritannia autasud (või samaväärne rahvusvaheline) seotud valdkonnas. Teise võimalusena võidakse teid lubada, kui teil on tõestatud kogemus vastavas valdkonnas.

Õpilased peavad kandideerimisprotsessi osana pakkuma portfooliot (digitaalset või paberkandjal).

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

Selle kursuse kaudu hakkate vahetult tegelema valitud uurimisalaga, kogute andmeid ja formuleerite oma praktikas originaalse lähenemisviisi. Te sünteesite oma projekti, mille kulminatsiooniks on tipptasemel ettepaneku tootmine, kuni oma väitekirja esitlemiseni ja konteksti viimisse. See rahvusvaheline kursus levitab aktiivselt üliõpilaste lõputöid konverentside, näituste, konkursside ja väljaannete kaudu.

Seda kursust võib pidada osaliselt vastavaks 2. osa taseme tunnustamise nõuetele (RIBA / ARB), mis toimub üksikutele lõpetajatele kohaldatud APEL-i sätete kaudu. Kursus on ühiselt akrediteeritud Manchesteri ülikooliga.

Aasta 1
Tuumaelektrijaamad

Uurimismeetodid ja -üritused

Uurimismeetodid on teile võimalus uurida tehnikaid ja protsesse, mis annavad disaini kui arhitektuuri ja urbanismi ruumipraktikat.

Linnad ja urbanism: ideoloogia ja tulevik

Üliõpilaste korraldatud seminaride sari, mis uurivad üksuse juhi tuvastatud võtmetekstide abil arhitektuuri ja linnakujunduse ajalugu ja teooriat.

Stuudio A

See üksus on stuudioühikute seerias esimene, see on akadeemilise õppe programmi ajal disaini lõputöö projekti aluseks. Tavaliselt uuritakse linnade, linnaruumi või linnastatud arhitektuuri kujundamisega seotud küsimusi. See üksus tegeleb linnakeskkonna ja / või ideedega, mis ühendavad kohalikke ja globaalseid probleeme ja võimalusi.

Stuudio B

See üksus on teine sarjast, mis moodustavad akadeemilise disaini lõputöö projekti. Tavaliselt tugineb see stuudios A loodud leidudele ja teemadele. See võimaldab teil stuudio juhendaja meeskonnaga arutelu kaudu tuvastada ja täpsustada projektivõimalusi erinevatel skaaladel, mis vastavad linnatingimustele nii kohalikes kui ka globaalsetes olukordades. nimetab ametisse ja lepib kokku olukorra, milles lõputööprojekt töötatakse välja ja viiakse ellu.

Stuudio C

See on viimane üksus jadas, mis moodustab akadeemilise disaini lõputöö projekti. Tavaliselt kehtestatakse ettepaneku formaalsed ja operatiivsed aspektid ning see hõlmab uurimistöö jaoks olulisi tõlgendamisstrateegiaid. Tavaliselt edastab see lõpplahenduse professionaalse esitluse standarditele ja sisaldab kriitilist uuringut projekti elluviimise olulises osas.

Dissertatsioon

See üksus annab võimaluse uurida, põhjendada, suhelda ja levitada arhitektuuri ja urbanismi alalise lõputöö uurimistrajektoori laiendatud distsiplineeritud akadeemilise kirjutise tüki kaudu. Akadeemilist kirjutamist toetatakse hästi struktureeritud ja intensiivse õppeprogrammi kaudu: Dissertation Bootcamp. Selle eesmärk on pakkuda isikupärastatud akadeemilist koolitust kvaliteetsete kirjalike väljundite tootmiseks.

Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 25% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 75% sõltumatu uuring
 • Osalise tööajaga: 25% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 75% sõltumatu uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam
 • Osakoormus: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam

Manchesteri arhitektuurikool

Meie arhitektuurikool on uuenduslik koostöö Manchester Metropolitan University ja Manchesteri ülikooli vahel, mis ühendab üle 100-aastase haridusalase kogemuse, et luua Suurbritannia üks suurimaid arhitektuurikoole.

Kool on järjekindlalt kuulutatud Suurbritannia parimate arhitektuurikoolide hulka ja pakub erinevaid erialaselt tunnustatud bakalaureuse- ja magistriõppeid. Selle aja jooksul on MSA omandanud mitmekesisuse, elujõu ja kvaliteedi maine, spetsialist, teadustööga tegelev personal pakub õpilastele rikkalikku ja stimuleerivat keskkonda.

Tasud

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: Täistööajaga töötasu: 9 250 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
 • Suurbritannia ja EL-i tudengid: osalise tööajaga lõiv: 4625 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • Euroopa Liitu mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 16 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
 • ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 8 250 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 kr, raamatute ja trükkimise puhul kuni 100 kr. Valikuline kogukulu: 400 kr.

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem