Ülevaade

Õpetatakse kraadiõppurit, mis tegeleb uurimisega, kuidas globaalsed kultuuri- ja majandusjõud mõjutavad kaasaegseid linnu. Linnasituatsioonide kavandamist, toimimist ja tulevikku uuritakse kirjalikult, joonestatud ja modelleeritud töös, mis põhineb kahekümnenda sajandi linnateooria pärandil ja on suunatud jätkusuutlike linnade arengule. Kursuse omadused ja eelised:

  • See kursus on ühiselt akrediteeritud Manchester Metropolitan University ( MMU ) ja Manchesteri Ülikoolis (UoM), kus on multidistsiplinaarsed ühendused Manchesteri Arhitektuurikooli, Keskkonna ja Arengukooli (UoM) ja Manchesteri kunstiuuringute ja innovatsiooni instituudi vahel ja disain ( MMU ).
  • See on rahvusvaheliselt põhinev kursus, mis levitab õpilaste doktoritööd aktiivselt konverentse, näitusi, võistlusi ja väljaandeid.

Kursusest

Selle kursuse abil hakkate otseselt kaasama valitud uurimisvaldkonda, koguma andmeid ja kujundama oma praktikale originaalse lähenemisviisi. Te sünteesite oma projekti, mis lõpeb tippteose pakkumise väljatöötamisega, kuni te esitate ja kontekstuaalselt oma doktoritöö. See rahvusvaheliselt põhinev kursus levitab õpilaste väitekirju aktiivselt läbi konverentse, näitusi, võistlusi ja väljaandeid. Seda kursust võib lugeda osalise tunnustamisnõuete täitmiseks 2. osa tasemel (RIBA / ARB), kasutades APELi sätteid, mida kohaldatakse individuaalsete koolilõpetajate jaoks. Kursus on ühiselt akrediteeritud Manchesteri Ülikoolis.

Põhiühikud

Linnad ja urbanism: ideoloogia ja tulevik

Loengusarja, mis uurib linnaruumi oma ajaloolises kontekstis ja toetab õpilaste juhitud seminare, mis idealiseerivad linna.

Dissertatsioon

Selles üksuses levitate oma uurimistulemusi laiendatud akadeemilise kirjutamise vormis.

Uurimismeetodid ja -üritused

See üksus on üldine sissejuhatus uurimismeetoditesse, mis on suunatud eelkõige disaini taustaga õpilastele. Kursus keskendub disaini metoodika uurimisele, see on probleemikeskne eteos, mis kujundab arhitektuuriuuringute keskseks tegevuseks. See paneb rõhu arutelute tähtsusele teadustegevuse arendamisel.

Stuudio A

Stuudiod on mitteametlikud, interdistsiplinaarsed rühmitused üliõpilastega, kellel on samalaadsed või täiendavad uurimistööga seotud huvid. Neid juhivad õpetaja, kellel on huvid ja kogemused selles valdkonnas, kes tavaliselt saab teie akadeemilise juhendaja ja isikliku juhendajaks. Stuudio A on see, kus hakkate otseselt kaasama oma valitud uurimuste valdkonda / ettepanekut põhilugude stuudioteemade raames.

Stuudio B

Stuudio B on see, kus te tegelete otseselt teie valitud erialadega stuudioteemade raames. Teise praktilise üksuse eesmärk on edasi arendada oma uurimistööd, täites kirjandusuuringuid, kogudes andmeid ja hakates kujundama lähenemisviisi, mis näitab mõtlemis- ja / või praktilist originaalsust.

Stuudio C

Studio C on viimane üksus, kuhu tegelete otseselt teie valitud erialadega. Kolmanda praktilise üksuse eesmärk on sünteesida, esitada ja kontekstualiseerida oma väitekirja projekt. Siin kulmineerub töötamine linnaosas esirinnas oleva teose tootmises. Alternatiivina moodustab Studio C distsiplinaarüksuse esimese osa (kokku 60 ainepunkti), mis koosneb 15 000 sõnaartiklist.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt on teil vähemalt ülemine teise klassi bakalaureusekraad Suurbritannia diplomite (või rahvusvaheliste samaväärsete) seotud valdkonnas. Teise võimalusena võidakse teile lubada, kui teil on tõestatud kogemus vastavas valdkonnas. Õpilased on kohustatud pakkuma portfelli (digitaalne või paberkandjal) taotluse esitamise protsessi osana. Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisateavet meie rahvusvahelisel veebisaidil, kui taotlete mitte-Ühendkuningriigi kvalifikatsiooni.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,250 GBP
Suurbritannia ja ELi üliõpilased: täistööajaga: 9 250 £ aastas. Osalise tööajaga: 4 625 £ aastas. EL-i ja Kanalisaarte õpilased: täistööajaga töötasu: 15 500 £ aastas. Osalise tööajaga lõiv: 7 750 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date