Arhitektuuri ja linnaplaneerimise magister

Kas soovite osaleda jätkusuutliku arhitektuuri kujundamisel ja sotsiaalselt õiglaste linnade arendamisel tulevikus? Arhitektuuri ja linnaplaneerimise magistriõppe programm töötab kunsti- ja teadusalase teadmiste valdkonna vahel. Programmi iseloomustab järjepidev keskendumine jätkusuutlikkusele ning sellel on õpetajatelt üle kogu maailma uurimuslik ja eksperimentaalne profiil.

Õppides

Ökoloogilised väljakutsed, nagu kliimamuutus ja sotsiaalsed kriisid, nagu ebavõrdsed kohalikud ja globaalsed arengu- ja rändekohad, nõuavad arhitektuurilt suuri nõudmisi uute lahenduste leidmiseks. Arhitektuuri ja linnaplaneerimise magistriõppes käsitletakse neid keerukaid küsimusi erinevates projekteerimisstuudades. Oma kogemustest ja eetilisest positsioonist lähtudes soovib programm väljakutse tavapärase kaasaegse arhitektuuripraktikaga ja kutseala tulevikuga.

Arendage oma kriitilist mõtlemist

Arhitektuurikool asub Arts Campus'is - loominguline keskkond koos töökodade ja infrastruktuuriga, mis koos tootmis- ja disainikooli, inkubaatori Sliperiet ja Bildmuseet loomisega.

Arhitektuuri ja linnaplaneerimise magistriõppe programm on loodud erinevate temaatiliste suundadega stuudiod. Teete koostööd uute arhitektuurivaldkondade ja linnaplaneerimise alaste teadmiste uurimisega sellises õpikeskkonnas nagu labor.

Eesmärk on arendada oma kriitilist mõtlemist ning nende teadmiste valdkondade uurimisel arendada ja rakendada uusi perspektiive, kujundades alternatiivseid arhitektuurilisi ettepanekuid, strateegiaid ja tavasid, mis võivad kaasa aidata muutustele tänapäeva ühiskondlikus ja linnaarengus.

Keskendu jätkusuutlikkusele

Programmi olulisteks elementideks on sotsiaalne ja keskkondlik jätkusuutlikkus, ressursside teadlikkus, erineval määral töötamine, tehniliste lahenduste ja prototüüpide katsetamine täiskohaga ehitus- ja arhitektuurialaste sekkumiste ja rajatiste kaudu füüsilises keskkonnas.

Magistriõppe programm põhineb eksperimentaalse pedagoogika alal, kus teoreetilised teadmised on integreeritud protsesside orienteeritud ja kunstiuuringutega, kus aine areng toimub uurimuslikul ja kunstilisel lähenemisel praktikale ja elukutsele.

Kõik õpet inglise keeles

Hariduse esimese kolme semestri jooksul toimub kaks seminarikursust paralleelselt sünteesikursusega disainiprojekti kujul. Neljanda semestri jooksul viiakse läbi magistritöö projekt.

Seminari kursused tutvustavad ja süvendavad teoreetilisi ja tehnilisi kontseptsioone, meetodeid ja protsesse ning kutsealaseid ja kutsepraktikat käsitlevaid küsimusi.

Disainiprojekte tehakse erinevates stuudiotes, mis võimaldavad teil valida oma isikliku huviga lahkumise viisi.

Programmi õpetatakse inglise keeles õpetajad, kellel on erinevatest riikidest pärit taust ja kellel on erialased teadmised teemast.

Katsemeetodid

Projekteerimisprotsessi uuritakse uurimis- ja protsessipõhiste meetodite abil. Töötamise viise testitakse ja arendatakse läbi tavatu eksperimenteerimise, mille käigus katsetatakse prototüüpe, mudeleid, projekte ja ideid eesmärgiga töötada välja alternatiivsed strateegiad, mis võivad luua arhitektuuri, disaini ja urbanismi uusi vorme ja meetodeid.

Luuakse tingimused lähenemisviisi jaoks, mis hõlmab koostöö arhitektuuri kultuuri ja tava, kus strateegiad ja ettepanekud töötatakse välja koostöös. Eesmärgiks on luua töökeskkond, kus üksikisikud saavad individuaalselt ja gruppides välja töötada küsimusi ja projekte kollektiivses vaimus, et luua ühine teadmistebaas.

Õppetöö keskendub sellele, et anda teile võimalus õppida ja anda teile võimaluse arendada terviklikku lähenemisviisi haridusele. Me töötame seminaridel ja ümarlauavõistlustel ning näeme enesehindamist ja tagasisidet kui interaktiivset ja avatud dialoogi protsessi.

Karjäärivõimalused

Programm viib kaasaegse kunsti magistri, mis tähendab, et saate töötada arhitektuuri ja linnaplaneerimisega nii era- kui avalikus sektoris. Rahvusvaheline iseloom annab hea ettevalmistuse nii Rootsis kui mujal maailmas. Siin leiduvad ka head tingimused neile, kes soovivad uurimistööd teha.

Suurenev nõudlus arhitektide järele

Valdkond on tugeva laienemise ja arenguga, et täita praeguseid ühiskondlikke arenguid ja suurenenud nõudlust erialateadmiste järele arhitektuuri, linnaplaneerimise ja arengu säästvas arengus.

Sissepääs

Abikõlblikkus

Bakalaureusekraad arhitektuuri põhivaldkonnas on vähemalt 180 ECTS ja esitanud tööproovid / portfell. Inglise keele oskus vastab (Rootsi gümnaasiumi) inglise keele kursusele B / 6.

Valimine

Kvalifitseeritud taotlejate valik põhineb esitatud portfellil.

Taotlus esitatakse kahes etapis:

  • 1. samm: riikliku veebipõhise rakendusteenuse kaudu universityadmissions.se. Taotlemise tähtaeg: 15. jaanuar.
  • 2. samm: Umeå arhitektuuriülikoolist saadetud portfell. Teave rakenduse kohta arch.umu.se.

Lisateavet rakenduse ja portfelli kohta saate Umeå arhitektuuriülikooli veebisaidilt:

www.arch.umu.se/en/education/masters-programme-in-architecture-and-urban-design/application-and-eligibility/

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Umeå University - Faculty of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
350,000 SEK
Deadline
Võta kooliga ühendust
International admission round
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
International admission round
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Second admission round for EU/EEA citizens
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
International admission round
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Second admission round for EU/EEA citizens
End Date