Arhitektuuri magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

  • CRICOS-i kood: 058728C
  • Sisseost: veebruar, juuli
  • Kestus: 2 aastat
  • Asukoht: Perth
  • Õpperežiim: täistööaeg
  • Soovituslik esimese aasta tasu: 33 300 AUD

124351_curtin--architecture-1600x1067.jpg

kursuse kirjeldus

Akrediteeritud Master of Architecture programmi kui koos erialast töökogemust ja edukat lõpetamist arhitektuuripraktikasse Eksami vastab ühele Pathways registreerida arhitekti Austraalias.

Arhitektuuri magistriõppes uurite arhitektuuriajalugu, teooriat, teadusuuringuid, juhtimist ja seadusi ning viime läbi erialase praktika. See on praktiline kursus, mis ühendab arusaamad disainist, teadusest, tehnoloogiast, ajaloost ja kultuurist, et tagada koolilõpetajale põhjalikud oskused. Samuti saate ette võtta suure iseseisvalt suunatud arhitektuuriprojekti spetsialiseerunud huvivaldkonnas, et näidata teadustöö oskusi ja saada praktilisi kogemusi. Üliõpilased, kes täidavad magistrikraadi kõrgel tasemel, saavad kandideerida doktoriõppesse.

Ametialane tunnustus

Master of Architecture on lõppjärgus viie aasta akadeemilise Pathway saada praktiseeriv arhitekt. Lääne-Austraalia arhitektide nõukogu tunnistab selle kaheaastase kursuse koos kolmeaastase rakendusteaduse bakalaureuse (arhitektuuriteaduse) või samaväärse õppega vastavaks nende akadeemilistele registreerimisnõuetele. Pärast heakskiidetud kraadiõppe praktilise kogemuse omandamist on teil õigus astuda Austraalia Kuningliku Arhitektide Instituudi liikmeks. Rahvusvaheliselt tunnustavad kursust Singapuri ja Hongkongi arhitektuuribürood.

Sissepääsu kriteeriumid

Kõik õpilased peavad vastama Curtini inglise keele oskuse nõuetele. Teil peab olema tunnustatud asutuse või samaväärse arhitektuuri bakalaureusekraad. Kursusele sisenemine on konkurentsivõimeline ja akadeemiline saavutus kahel viimasel õppesemestril või sellega samaväärne. Võib olla vajalik ka folio esitamine.

Arhitektuuri tulevik

Arhitektuur keskendub üha enam säästvale disainile. Arhitektid peavad mõtlema loovalt meie ehitatud keskkonnale ning rakendama kriitilist mõtlemist digitaalse disaini ja tehnoloogia valdkonnas. Ehitusteabe modelleerimine (BIM), vastupidav arhitektuur ja kogukondlikud projektid teavitavad Curtini personali ja üliõpilaste tööst, võimaldades lõpetajatel käsitleda inimkeskkonna kogemuste tulevasi vajadusi.

Tööstused

  • Arhitektuur
  • Sisekujundus
  • Linna- ja regionaalplaneerimine

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future.

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future. Näita vähem
Perth , Dubai , Moka , Singapur , Miri + 4 Rohkem Vähem