Arhitektuuri magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

RMIT Arhitektuuril on disaini tipptasemega rahvusvaheline maine ja see viib nii Austraalias kui ka välismaal, luues lõpetajaid, kes on disaini uuendajad.

RMITi arhitektuuri magister aitab teil keskenduda ideede juhitud projekteerimise uurimisele, pakkudes teile keerukat arhitektuuri mõistmist, pakkudes samas teile mitmekülgseid täiustatud oskusi ja õpikogemusi.

Jätkate arenenud arhitektuurse disaini põhioskuste arendamist kõrgtasemel. Te parandate arusaamist arhitektuuri ja disainipõhistest teadusuuringutest, omandate erinevaid oskusi, tegelete mitmesuguste õpikogemustega ja omandate kriitilise teadlikkuse oma töö kohta.

RMIT arhitektuur ja selle lõpetajad on jätkuvalt saavutatavad kõige kõrgemal tasemel ning on tunnustatud riikliku ja rahvusvahelise arhitektuurimagistri poolt.

RMIT arhitektuurikogukonna 2010. aasta 2018. a Victorian Arhitektuuriauhinnad juhatasid RMATi arhitektuuri kogukonda silmapaistvalt üle 58 auhinna ja 16 kategooriat, mis said mitmeid olulisi ja mainekaid auhindu.

Peamised saavutused

 • Lyoni uus akadeemiline tänav (NAS) koos NMBW arhitektuurtuuma, Harrisoni ja Valgega, MvS arhitektide ja Maddisoni arhitektidega võitis selle aasta suurima au: haruldase AIA Victorian arhitektuurimedali ja Henry Bastowi auhind haridusarhitektuurile.
 • RMIT professor Carey Lyon on Lyoni direktor ja viies RMIT professor reas, et juhtida prestiižseid Victorian medalivõitnud projekte
 • M & STUDIO Arhitektid, RMIT professori Vivian Mitsogianni ja Dean Boothroydi juhendatud praktika, mille töötajad, vilistlased ja praegused üliõpilased said oma 2018. aasta NGV 2016 arhitektuurikomisjoni võidu eest, sai 2017. AIA Melbourne'i auhinna.
 • RMIT lektor Ben Milbourne sai Austraalia Arhitektide Instituudi 2017. aasta Victorian Emerging Architect auhinna.
 • Graduate Ton Vu oli üks kümnest üliõpilastest, kes valiti arhitektuuri ülevaate "Global Architecture Graduate Awards" väljaandeks ja ainus kandidaat Austraalia ja Uus-Meremaa ülikoolis.

Arhitektuuriministeerium on järgmine samm professionaalse akrediteeringuga disaineraha saamiseks.

Top 3 põhjused olla osa RMIT arhitektuurist

 • Uurige disainitud ja praktilistes praktilistes stuudiotes, mis modelleerivad tööstuse parimat praktikat
 • Õppige kohalikelt ja rahvusvahelistelt juhtivatelt arhitektidelt väikestesse klassidesse ja disaintuudiost
 • Olge kastetud Austraalia disaini pealinnas Melbourne'i linnaplaneerimise laboris

Andmed

Kuidas sa õpid

See kõik keskendub õppimisele disainstuudiote kaudu

RMIT Arhitektuuri suurepärased disaintuudioid asuvad linnaümbruses, mis tähendab, et teid panustatakse disainiuuringute laborisse ja innovatsiooni keskmesse.

Studios asuvad kogu linna ülikoolilinnakus ja mitme auhinnatud RMIT disainikeskuse kujul, mille on välja töötanud RMIT arhitektuuri vilistlased Sean Godsell. Disaintubajad on üks peamisi põhjuseid, mis muudavad RMIT arhitektuuri ja selle lõpetajad tööstuse jaoks nii kõrgelt hinnatud.

Mis on Disaintuba?

Disainstuudiod pakuvad ainulaadset võimalust ideede uurimiseks, vaidlustades tulevasi disainereid. Studios juhivad teadlased ja praktiseerivad kohalike ja rahvusvaheliste arhitektuuri- ja disainifirmade disainijuhid.

Disaintuudio mudel imiteerib kohalike ja ülemaailmsete disainifirmade parimat tava. Stuudiod võimaldavad teil uurida disaini, ühendada oma eakaaslastega, tööstuse ja integreerida teiste valdkondadega.

Studios moodustavad selle programmi suurema osa ja õpetatakse väikestes gruppides. Valige, millist disainistuudio soovid järgida, ligikaudu 20 valikutest, lõpetades ühe semestri jooksul oma õpingute käigus.

Iga disaintuudio keskendub konkreetsele teemale ja projektile semestris. Teie viimasel aastal te lõpetate oma valitud disainiööde projekti, mida nimetatakse teie "suurprojektiks". See projekt areneb teie arhitektuuriuuringute tulemusel saavutatud teadustöö tulemustel.

Võite teha stuudioid ja seminare muudes programmides, nagu maastikuarhitektuur, sisekujundus ja tööstusdisain, samuti linnade disaini ja digitaalse disaini uurimisvaldkondades. See edendab Pathways meie magistriõppes "Urban Design".

Hiljutised Studio Partnerid:

 • RMIT assotsieerunud lektor Amy Muir - MUIR arhitektuur
 • RMIT arhitektuuriprofessor Carey Lyon - Lyoni arhitektuur
 • RMIT dotsent Paul Minifie ja dr Jan van Schaik (lektor) - MvS Architects
 • RMIT juhendaja professorid Howard Raggatt ja Ian McDougall - ARM arhitektuur
 • Sandra Manninger
 • Tom Verebes - OCEAN CN Studio, Peking.

Tööstusühendused

RMIT Arhitektuur on tuntud oma tugevate pikaajaliste sidemete tõttu tööstusega meie õpetajatest, kellest paljud on rahvusvaheliselt tunnustatud auhinnatud arhitektid. Projekteerimisstuudio kontekstis on teil võimalus tegelda kohalike ja rahvusvaheliste kogukondade ja tööstuspartneritega tegelike projektidega. Aasta jooksul korraldatakse avalikke loenguid, mida juhivad silmapaistvad kohalikud ja rahvusvahelised arhitektid.

Rahvusvahelised võimalused

RMIT Arhitektuuril on suur hulk rahvusvahelisi vahetuslepinguid USA, Euroopa ja Aasia ülikoolidega. Teil on ka võimalus valida välismaale reisimiseks nõutavaid disainstuudioid, et töötada rahvusvaheliste ülikoolide õpilastega.

Viimased disaintuudiosse on kaasatud õpilastega koostööd Berliinis, Saksamaal ja arhitektuuri tavad Shanghais, Hiinas.

RMIT ülemaailmne liikuvus toetab üliõpilasi, et nad saaksid vahetada või käivitada lühiajalisi liikuvusi üle 165 partnerülikooli kogu maailmas.

Karjäär

Meie lõpetajad leiavad tööd era- ja avalikus sektoris arhitektuuri, disaini ja ehitustöödega. Väikestes ja keskmise suurusega praktikates on lõpetajad mitmesuguseid tegevusi disaini ja projektijuhtimise alal. Suurte arhitektuurifirmade puhul võivad lõpetajad töötada mitmes valdkonnas ja sageli järgida rahvusvahelisi töövõimalusi.

Professionaalne tunnustamine ja akrediteerimine

Selle kaheaastase magistriprogrammi täitmine, järgides kolmeaastase arhitektuuriarhitektuuri bakalaureuse programmi, vastab akadeemilistele nõuetele arhitektuuri registreerimiseks Victoria arhitektide registreerimise juhatuses ja Australian Royal Australian Institute of Architects liikmeks. Registreerimiseks on vaja töökogemust.

Sisseastujale

Sa pead olema edukalt läbinud Austraalia arhitektuuri-spetsiifilise bakalaureusekraadi (või samaväärse välismaise kvalifikatsiooni).

Teid valitakse konkurentsivõimeliste hindade ja fooliumi alusel.

Riiki sisenemise nõuded

Eeltingimused: pole

Valikuküsimused

Kui olete RMIT ülikoolis edukalt läbinud arhitektuuribüroo bakalaureuse, mille GPA on 2,5-ga 4,0-st või kõrgemal, tagatakse teile arhitektuuri magistriõppe. Te ei pea valikuprobleeme esitama.

Kui olete RMIT ülikoolis lõpetanud arhitektuuriarhitektuuri bakalaureuse, mille GPA on alla 2,5 või 4,0 erineva asutuse bakalaureusekraadi teise arhitektuuriga, peate esitama veebipõhise valikuülesande hiljemalt 10. novembriks, mis sisaldab järgmist:

 • isiklik avaldus, mis kirjeldab motivatsiooni taotleda programmi (maksimaalselt üks A4-leht)
 • elulookirjeldus (CV), sealhulgas isiklikud andmed, akadeemilised saavutused ja töökogemus (mis tahes töökogemus, mida te praegu tegelete)
 • varasemate või praeguste õpingute akadeemiliste tulemuste akadeemiline transkriptsioon
 • oma töötab - vt allpool

Pange tähele: valikuülesande saatmise link kuvatakse taotleja juhtpaneelil pärast taotluse saatmist.

Kui teil on nimekiri, kutsutakse teid osalema detsembrikuu intervjuus.

Foolinõuded

 • Formaat: A3 või A4 formaadis PDF-dokument
 • Maksimaalne pikkus: 30 lk
 • Maksimaalne faili suurus: 10 MB

Teie folio peaks sisaldama näiteid oma isiklikest loome- / disainiprojektidest ja ideedest / ideedest, mis viivad lõpliku kujundustootena. Võite sisaldada loovaid näiteid, sealhulgas, kuid mitte ainult:

 • pildid
 • joonised
 • visandid
 • maalingud
 • mudelid
 • fotod
 • arvuti töö

isiklike loome- / disainiprojektide ning ideede ja kontseptsioonide kohta, mis viivad lõpliku kujundustööst.

Pathways

Pathway

Arhitektuurse disaini bakalaureus pakub selle programmi jaoks Pathway ja on samuti kaasas arhitektuuriprogrammidesse, millel on sarnane struktuurikokkulepe.

Hinnepunkti keskmine (GPA) 2,5 või kõrgem garanteerib selle programmi kohta koha, kuigi need õpilased, kellel on GPA alla 2,5, võivad endiselt kehtida.

Töötada registreeritud arhitektina

Selle kaheaastase magistri kraadi täitmine vastab Austraalias arhitekti registreerimise akadeemilistele nõuetele. Registreerimiseks on vaja täiendavat töökogemust ja registreerimiskatse läbimist riikliku arhitektide registreerimisosakonna kaudu.

Tasud

Tasu kokkuvõte

Selle programmi sissekanne on peamiselt Commonwealthi toetatud kohtade (CSP) kaudu.

Valitsemissektori finantsabi on abikõlblikele õpilastele kättesaadav olenemata sellest, millises kohas olete registreerunud.

2019. aasta soovituslikud tasud

 • Commonwealthi toetatud kohad (CSP) ulatuvad AÜ-st 6 566-st AU-st 10 958-ni *
 • Tasulised kohad: AU $ 36 480 *

* Lisatud summad on soovituslikud tasud aastas ja põhinevad tavalise täiskoormusega õppetööl (96 ainepunkti). Proportsionaalne tasu kehtib rohkem või vähem täiskoormusega õppekogust.

Lisakulud

 • Üliõpilaste teenuste ja lõõgastuste tasu (SSAF): AU $ 303 maksimaalne tasu 2019. aastal.
 • Muud teie programmiga seotud asjad, sealhulgas väliskülastused, õpikud ja seadmed.

Tasusid korrigeeritakse igal aastal ja neid tasusid tuleks kasutada ainult juhendina.

Stipendiumid

RMIT auhinnaks igal aastal rohkem kui 2000 stipendiumi, et tunnustada akadeemilisi saavutusi ja aidata õpilastel erinevatest taustadest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Loe edasi

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Näita vähem