Arhitektuuri magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Arhitektuuri magister

Ülevaade

See suurs võimaldab õpilastel saavutada rahvusvaheliste tööhõivealaste oskuste taset ja ehitada sildu Hiina ja Lääne vahelistele kultuurivahetustele. Mobiilsus on ülemaailmse moderniseerimise oluline tunnusjoon. See programm registreerib rahvusvahelisi üliõpilasi tööhõive tasemele Hiinas. Samamoodi õpetatakse kodumaiseid üliõpilasi rahvusvaheliste talentide saamiseks. See programm keskendub arhitektuurilise disaini stuudio, humanismi ja tehnoloogia kursuste ehitamisele, et luua tugeva aluse üliõpilaste kutsealasele praktikale ja Ph.D.

Programm on kavandatud vastavalt Briti arhitektide kuningliku instituudi (RIBA) poolt läbiviidud õppeplaanile sertifitseerimise teise etapi läbimiseks. Suurbritannias registreeritud professionaalse arhitekti saamiseks peate läbima kolm õppetut. See sertifikaat on teine etapp. Pärast RIBA esimese kontrolli ja hindamise edukat läbimist on kandidaat omandanud kandidaatide kursuse teise etapi ja sertifitseerimisuuringu teine etapp on kavandatud 2017. aasta sügiseks.

See programm pakub üliõpilastele rahvusvahelist perspektiivi ja arendab tundlikkust, et kohandada õpilasi Hiina ühiskonna kiire moderniseerimise vajadustega. Lõpetajad selle suurte saada ka rahvusvaheline magistrikraad Liverpooli Ülikool, mille on kinnitanud Hiina haridusministeerium.

Eelised:

Hiina on enneolematu ümberkujundamisega ja suurendanud oma professionaalset, tööstuslikku ja akadeemilist vahetust ning koostööd rahvusvaheliste partneritega. See programm on pühendatud uue põlvkonna arhitektide, kellel on kultuuridevaheline teadlikkus, sotsiaalne ja keskkonnaalane vastutus, loovus, kriitiline mõtlemine, tehnilised oskused ja professionaalsed hoiakud, et ennustada tulevastest muutustest sise- ja rahvusvahelises arhitektuurikeskkonnas. Keskendudes Hiina riiklikele tingimustele ja kohalikule arhitektuurikeskkonnale, on see suurim pidevalt saavutanud maailma tippkvaliteedi standardeid ning meelitanud suurt hulka kohalikke ja välismaiseid tudengeid ja töötajaid.

Disainistuudio on selle eriala tuum, keskendudes Arhitektuuri osakonna käimasolevatele uurimisprojektidele ja erialastele vajadustele nii kodus kui ka välismaal. Disaintuudio sisaldab järgmisi teemasid:

 • Linnaarendus ja regenereerimine
 • Ehituse ja ehituse uuendused
 • Arvutiga varustatud arhitektuurne disain
 • Arhitektuuriteooria ja kriitika
 • Sotsiaal- ja kultuuriuuringud
西交利物浦大学 arhitektuuriosakond on saanud Royal Building Society (RIBA) esimese astme sertifikaadi. Magistriõpe Briti Arhitektide Kuningliku Instituudi teise etapi sertifitseerimine on ettevalmistamisel.

Teadmised ja oskused

Magistriõppekava arendab teie arhitektuuriteooriast, ajaloost ja kommentaaridest lähtuvaid asjakohaseid loomingulisi, tehnilisi ja teaduslikke oskusi ning õpetab teile, kuidas arhitektuuriprojektide kõrgeid standardeid täita. Professorite kõige olulisemad teadmised ja oskused on järgmised:

 • Kompleksne disainilahenduse ettepanek, mis näitab tänapäeva arhitektuuriprobleemide mõistmist ja ainete teadmiste sõltumatut kasutamist uute hüpoteeside ja spekulatsioonide testimiseks;
 • Hinnake ja rakendage mitmesuguseid visuaalseid, kõneldavaid ja kirjalikke meediumeid projekteerimisettepanekute testimiseks, analüüsimiseks, kriitiliseks hindamiseks ja tõlgendamiseks;
 • Hinnata materjale, protsesse ja tehnoloogiaid, mida tuleb rakendada keerukates ehitusprojektides ja ehitusstruktuuris ning integreerida need elujõulisteks projekteerimisettepanekuteks;
 • Läbi teadusuuringute omandame kriitilise arusaamise teadmiste kasvust ja loome selge, loogilise ja originaalse töö arhitektuurikultuuri, teooria ja disaini osas;
 • Mõista arhitektuuri- ja ehitustööstuse tausta, sealhulgas arhitektide rolli seadusandluses, hanke- ja ehitustootmises;
 • Võimalus lahendada probleeme, professionaalsed otsused, algatused ja teha asjakohaseid otsuseid keerulistes ja ettearvamatutes olukordades.

Kursus

Esimene aasta

 • Disainstuudio I
 • Ehitustehnoloogia rakendus
 • Arhitektuuriteooria ja kriitika
 • Disainstuudio II
 • Arenenud erialane praktika
 • Arhitektuuriajalugu
Teine aasta
 • Avatud projekt
 • Disainstuudio III
 • Arhitektuurne projekteerimine ja uurimismeetodid
 • Praktilisi uuringuid ja arhitektuurseid tulemusi
 • Disainstuudio IV
 • Lõputöö
Täiendavad õppetegevused

Täiendavad õppetegevused (ALA) rikastavad kraadiõppeprogramme nii teoorias kui ka praktikas. Täiendavad õppetegevused (ALA) ei loo krediiti. Hinded jagunevad "passi" või "ebaõnnestumiseks" ning määratakse vastavalt iga suurõppe erinevatele nõuetele, mõned tegevused töötatakse välja koos teie juhendajaga. Osana kraadiõppesse on poole semestri jooksul vaja täiendavalt 200 tundi täiendavat õppetööd.

 • Keeleõpe, sealhulgas hiina, inglise, hispaania või mõnes muus keeles
 • Täiendavad veebipõhised või klassiruumi kursused kultuuri, äri, tehnoloogia või muude kraadiõppega seotud teemade kohta
 • Õppetöö magistriõppes ja vastava õpetamise töö lõpetamine
 • Osale uurimisprojektidesse kraadiõppe assistendina
 • Praktika või ärikonsultatsiooniprojekt
 • Kutseoskuste arendamine
 • Välitöö
 • Osalema kogukonna tegevuses

Tööhõive

Selle magistriõppe lõpetanud võivad töötada ehitus- ja loomemajanduses, ehitusjuhtimises, arhitektuuri- ja kõrgharidusasutustes. See annab ka aluse doktorikraadi taotlemiseks. Meie lõpetajad on leidnud töövõimalusi tuntud ettevõtetes, ehitusagentuuris, teadus- ja kõrgharidusasutustes ehitus- ja ettevõtlusettevõtetes. Ülemaailmne õppejõudude meeskond pakub isiklikku karjäärinõustamist tööotsimise jaoks Aasias, Euroopas, Austraalias ja Ameerikas.

Internatuur

Arhitektuuriosakonnal on üha tugevam ehitussektori suhete võrgustik. Ja rahvusvahelisel Shanghai linn - aktiivne ehitustöövõrgustik, mis on geograafiliselt lähedane, meelitades paljusid rahvusvahelisi ettevõtteid. Me kasutame oma olemasolevat võrku, et suurendada oma tööhõive ja töökoha võimalusi nii kodu-kui välismaal.

Õppetöö ja teadustöötaja

Meie üliõpilased saavad taotleda 西交利物浦大学 õppetöö ja / või teadustöö assistendid ning saavad töötada kuni 10 tundi nädalas. Võib arvestada täiendava õppetegevusega ja saada vastavat palka.

tasu

Õppemaks

160 000 jüaani, täistööajaga 2 aastat.

Vilistlaskoolituse soodustus

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad 20% õppemaksu.

Makseviis

 • Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust.
 • Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Arhitektuuri bakalaureus, arhitektuuri bakalaureus või arhitektuuri bakalaureus (autasud). Taotlejad peavad esitama loomingulise portfelli (A3 formaat, tavaliselt 10-30, PDF-vormingus). Taotluses on praktika kogemus ehitustööstuses, kuid see ei ole nõue. Taotlejad, kes tunnevad oma töökogemust eriti hästi või kes on eriti hästi oma individuaalsetes portfellides, võivad osaleda konkursil isegi juhul, kui erialased tingimused ei sobi kokku.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6,5 ja üle selle (ja kõik klassid on vähemalt 5,5)
 • TOEFL iBT: 90 (ja kõik skoorid on vähemalt 21)

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust. Taotlejad, kes on alla IELTS skoori 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 või 6 nädala jooksul.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem