Arhitektuuri magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursus

See kutseõppeprogramm pakub paindlikkust, et kohandada oma õppimist raamistikus, mis vastab Briti Arhitektide Kunstiinstituudi (RIBA) ja Arhitektide Registreerimisnõukogu (ARB) nõuetele.

See kursus julgustab isiklike eesmärkide, saavutuste ja disainifilosoofia kriitilist mõtlemist struktureeritud teoreetiliste arutelude ja individuaalsete uuringute raames. Erilist tähelepanu pööratakse erialaste oskuste arendamisele individuaalse õppe, grupitöö ja stuudio kaudu.

Õpilased võivad kasutada laboratooriume ja töötubasid traditsiooniliste mudelite valmistamise tehnikate, samuti digitaalsete tootmismeetodite rakendamiseks. Pärast programmi edukat lõpuleviimist võite minna arhitekti registreerimisele Pathway kutsepraktika ja arhitektuuri (ARB / RIBA 3. osa) aspirantuurina.

Akrediteeringud

See arhitektuuri magistriõpe vastab kõigile Briti arhitektide kuningliku instituudi (RIBA) heakskiitmise kriteeriumitele ja arhitektide registreerimise juhatusel (ARB), mis on ette nähtud 2. osas. See vastab kõigile Euroopa Liidu direktiivi punktidele ( EC2005 / 36) ja on akrediteeritud Rahvaste Ühenduse Arhitektide Liidu poolt.

Kuidas sa õpid

See programm kasutab erinevaid õpetamismeetodeid, mis võivad hõlmata projektipõhist õpet, seminare ja grupitööd.

Tase üks

  • Sissejuhatav disainiprojekt
  • Projekteerimisprojekt A: Linnad
  • Disainiprojekt B: Ehitus
  • Teadustöö: meetodid ja projekt

Esimese taseme puhul tegelevad teadusuuringud ja disain paralleelselt ning saate valida oma uurimis- ja disainiteemasid paljudest stuudiodest, kus on erinevad ja erinevad päevakorrad ja erialad.

Teine tase

  • Kriitiline teooria
  • Põhjalik disain: kontseptsioon
  • Põhjalik disain: lühike ja kontekst
  • Põhjalik disain: projekt
  • Tehniline hindamine
  • Professionaalne tava

Teine tase käsitleb kutsepraktika aspekte ja lõpliku tervikliku disainiprojekti tootmist, integreerides tehnoloogia aspekte, jätkusuutlikkust, teadustööd ja kultuuriteadlikkust projekteerimisprotsessis.

Kontakttunde

Õpilased selles programmis peaksid ootama 16 tundi kontakt nädalas.

Kuidas teid hinnatakse

Formatiivne hindamine on kogu kursuse vältel pidev. See sisaldab määratletud vahepealseid esildisi koos moodulite lõpu ja tagasisidega. Summatiivne hindamine toimub aasta lõpus.

Tase üks

Selles etapis hinnatakse teadustöö meetodite ja projekti moodulit kirjalike esildiste abil. Disainimooduleid hinnatakse tavaliselt töö näitusena, suulise esitluse või disainiportfelli esitamise kaudu.

Teine tase

Selles etapis hinnatakse kriitilise teooria ja kutsealase praktika mooduleid kirjalike esildiste abil ning üldise disaini ja tehnilise hindamise mooduleid vaadatakse tavaliselt läbi projekti tööde ja suulise esitluse näitus.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimene või ülemine teise klassi tunnustab kraadi asjakohase teema ja soovitavalt kogemusi praktikas.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.5-s, iga elemendi kohta või samaväärset dokumenti vähemalt 6,0.

Viimati uuendatud Mai 2019

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem