Arhitektuuri magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

sketch book, sketch, marker

Meie programm

Magistriõpe Georgia Tech arhitektuuriprogrammis annab üliõpilastele erialase kraadi, mis viib karjäärini arhitektuuris või sellega seotud valdkonnas. Meie programmis on esiplaanil projekteerimine ja uurimistöö õppekava ülesehituse kaudu, mis ühendab ajaloo, teooria, tehnoloogia ja praktika disainistuudiotega. Õpilased saavad kasu tugevatest seostest kooli rahvusvaheliselt tunnustatud doktorikraadiga. Programm ja ressursid üks maailma juhtivaid tehnoloogiaülikoole.

Meie õpilastel on võimalus uurida oma huvisid mitmesugustel teemadel, sealhulgas jätkusuutlikkus, urbanism, materjalid ja ehitussüsteemid, digitaalne disain ja valmistamine, kõrgtehnoloogilised ehitised ning disain ja tervis. Tunnistades arhitektuuri kutsealal toimuvaid muutuvaid muutusi, näeb meie programm ette lähitulevikus toimuva praktika ja valmistab meie lõpetajaid ette nende muutuste ees ja eestvedajateks.

Meie M. Arki programmi registreerumiseks pole vaja bakalaureusekraadi. Värbame ja võtame aktiivselt vastu erineva kraadiõppe kraadiõppe üliõpilasi, sealhulgas humanitaar-, inseneri-, ettevõtlus- ning sotsiaal- ja loodusteadusi. Taotlejad on pärit paljudest ülikoolidest kogu Ameerika Ühendriikides ja välismaal ning meie programmi üheks tugevuseks on meie õpilaste kultuuriline ja intellektuaalne mitmekesisus.

Õpilased, kellel on muu kraad kui arhitektuur, astuvad meie 3,5-aastasele rajale ja üliõpilased, kellel on eelprofessionaalne arhitektuurikraad, meie 2-aastasele teele.

2017. aastal meie M. Arch. määrati Georgia Regentside Nõukogu poolt ametlikult STEM kraadiõppe programmiks!

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The mission of the Georgia Tech School of Architecture is to instill our students with a life-long curiosity about the built environment, an appreciation of its social and cultural meanings, and a pas ... Loe edasi

The mission of the Georgia Tech School of Architecture is to instill our students with a life-long curiosity about the built environment, an appreciation of its social and cultural meanings, and a passion for improving the future. We strive to cultivate student understanding of architectural and urban design as aesthetic, technical, and research-based pursuits that must creatively traverse traditional disciplinary boundaries. Näita vähem