Arhitektuuri magistrikraad

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MUA koolitab arhitekte, kes vastavad praegustele turunõuetele. Magistriõpe arhitektuuris, mis hõlmab koolitust ettevõtluses, teadmisi projektijuhtimises ja kohustuslike kutsealaste tavade elluviimist.


Universidad de Navarra arhitektuuri magistrikraad on magistrikraad, mis võimaldab arhitekti kutsealal tegutseda Hispaanias professionaalses keskkonnas, kus koos tehnilise ja loomingulise koolituse tasakaalu vahel on kõrge integreerituse tase. innovatsiooni ja juhtimise alased teadmised ja suutlikkus.

Lisaks traditsioonilistele teadmistele humanistlikes, disaini- ja tehnikavaldkondades keskendub magistrikraad ettevõtete koolitusele, mis hõlbustab professionaalsetes meeskondades töötamist kooskõlas rahvusvahelise ja koostööalase kontekstiga.

Arhitektuuri magistrikraad ühendab ettevõtte enda õppeained, õpetatakse koostöös IESE ärikooli ja Universidad de Navarra professoritega, kasutades teisi arhitektuuri valdkonna õpetajaid. Arhitektuuri ja teiste prestiižse ja tugeva karjääri omavate spetsialistidega.

Magistriõpe õpetatakse Madridi Universidad de Navarra ülikooli uues magistriõppes.

107946_rankingarchitecture.jpg

Lõplik projekt

Ülejäänud teemadele tõstetud lõppprojekt on välja töötatud magistrikraadi algusest.

See koosneb professionaalse iseloomuga terviklikust arhitektuuriprojektist, mille käigus sünteesitakse kõik koolitusprotsessi käigus omandatud pädevused, mis on välja töötatud selliselt, et need näitavad piisavust, et määrata kindlaks ehitise täielik teostamine, mille kohta tuleb näha, järgides seda. kohaldatavad tehnilised ja haldusnormid.

õppekava

Õppekava teavitab kraadi teemadest, selle iseloomust (põhi-, kohustuslik, vabatahtlik jne) ja ainetest, mida igaühel neist on. Õppeained on rühmitatud teemadesse, mis omakorda on integreeritud moodulitesse.

Arhitektuuri magistrikraad koosneb 60 ECTS-st, mis on jagatud nelja moodulisse. Neist kolm - Prouaalne, Tehniline ja Lõputöö Projekti moodulid - on need, mis on kehtestatud määrusega EDU72075 / 2010. Neile lisandub selle magistrikraadi spetsiifiline ärimoodul, mida õpetatakse koostöös IESE ärikooli ja Universidad de Navarra professoritega ehitussektoris rakendatud Universidad de Navarra abil.

Arhitektuuri magistrikraadil on 10-kuuline õppeperiood ja praktikaperiood. Magistriõpe on näost-näkku.

Teemad
 • Seminar projektide, koostise ja linnaplaneerimise kohta (5 ECTS)
 • Projektijuhtimine, tööd ja teenused (4 ECTS)
 • Strateegia (2 ECTS)
 • Rahandus (4,5 ECTS)
 • Inimfaktor (3,5 ECTS)
 • Tehniline praktika (3 ECTS)
 • Projektitavad (3 ECTS)
 • Lõplik projekt (30 ECTS)
M etodoloogia

Programm kasutab juhtumimeetodit õpetussüsteemina, mis seisneb tegelike probleemide lahendamises, mis toovad kaasa faktide ning lahenduste ja alternatiivide täieliku analüüsi. Et sellest maksimaalselt kasu saada, on üliõpilane kohustatud iga juhtumi eraldi ette valmistama ja seejärel arutama seda kui meeskonda, enne kui osaleb õpetaja juhitud klassi arutelus. See on protsess, mis rikastab õppimist teiste klassikaaslaste panuse ja õpetaja pakutava lahenduse tõttu.

107943_image_gallery.jpg

Lisaks kasutatakse ka järgmisi õppemeetodeid:

 • Õpetaja ekspositsiooniklassid, milles aine põhipunktid on fikseeritud, et valmistada üliõpilast ette praktilisteks õppeaineteks. Selleks kasutatakse tahvlit, arvutit ja prognoose. On mugav, et üliõpilane jõuab klassi, olles eelnevalt ette valmistanud vastavad materjalid.
 • Arutelu professori tõstatatud probleemide ja tema avaliku arutelu üle. Nõutav on eelnev isiklik töö ja töörühmade arutelu korraldamine.
 • Juhtumite arutamine. Reaalsete juhtumite analüüsi kaudu osalevad üliõpilased ja õppejõud põhjaliku arutelu protsessis arhitektuuri maailma professionaalide olukorra üle.
 • Kutsealaste olukordade simulatsioon. See põhineb sarnasel eeldusel, et arhitekt, kes on arhitekti kutsealal, seisab silmitsi sellega, et üliõpilane, personal ja grupp võtavad vastu erinevad rollid ja omandavad kutsealale iseloomulikud tööharjumused.
 • Magistritöö.
 • Õpetamine Istungid õpetaja ja / või praktikute juhendajaga.
 • Aruannete, kirjutiste, arvamuste jms ettevalmistamine.

sissepääs

Sissepääsuprotsessi eesmärk on saavutada homogeenset taset kogu reklaamimise ajal ja teha kindlaks need kandidaadid, kes tõenäoliselt akadeemilisest programmist kõige rohkem kasu saavad.

See koosneb kandidaadi profiili täielikust hindamisest, võttes arvesse akadeemilisi väärtusi, mis on akrediteeritud veebipõhise vastuvõtu taotluses ja esitatud portfellis.

Sissepääsuprotsess on avatud alates 2. oktoobrist 2018 aastaringselt, kuigi kaptenisse lubamise võimalus sõltub vabade töökohtade olemasolust.

Üliõpilased teistest ülikoolidest

Teistest ülikoolidest pärit kandidaatide jaoks viiakse vastuvõtuprotsess läbi „jooksvate sisseastumiste” kaudu, kus huvitatud isikud saavad resolutsiooni selle kuu jooksul pärast taotluse esitamist.

Universidad de Navarra õpilased

UNAV-i õpilastel on oma tähtaegadega unikaalne ja konkreetne kõne.

Sissepääs Profiil

Sisenemisprofiil on üliõpilane, kes on läbinud bakalaureuseõppe kursused, mis võimaldavad juurdepääsu kvalifitseeruvale kaptenile, nagu on sätestatud 29. juuli korralduses EDU / 2075/2010, mis kehtestab kraadide kontrollimise nõuded. ametlikud ülikooliõpilased, kes vastavad arhitektide kutsealale.

Lisaks oskustele ja teadmistele, mis on saavutatud selle kraadi läbimisel, peavad üliõpilased, kes soovivad Universidad de Navarra arhitektuurikraadi omandada, omama järgmisi omadusi:

 • Algatus ja motivatsioon oma töös kvaliteedi ja tipptaseme otsimisel, kutse-eetika ja intellektuaalse terviklikkuse austamine.
 • Võime töötada individuaalselt ja meeskonnana.
 • Intellektuaalse rahutuse ja võimega mõista inimeste ja nende keskkonna vahelisi suhteid.
 • Huvi tuleviku professionaalse maailma vastu, kus projektide arendamine toimub muutuvas ja globaalses keskkonnas.
 • Marsruudi otsimine, et anda oma professionaalsele profiilile selgelt erinev väärtus.
 • Lisaks peavad õpilased valdama hispaania keelt ja omama inglise keele taset, mis vastab B2-le.
Sissepääs protsessi
 1. Taotlus online-sissepääsuks
 2. Portfelli saatmine
 3. Resolutsioon
 4. Eelregistreerimine
 5. registreerimine

Professionaalne projektsioon

Arhitektuuri magistrikraad sünteesib ametialaseid teadmisi karjääri lõppemise projekti kohta, mis võimaldab praktikate, õpikodade ja ettevõtete koolituse kaudu arendada projekte muutuvas ja globaalses keskkonnas, kus juhtimisoskused võimaldavad teil teha keerulisi projekte ja koostöö

Magister pakub Teile marsruudi, mis annab teie professionaalsele profiilile selgelt erineva väärtuse. Rahvusvahelisele turule avatud programm, mis kohandub uue sotsiaalse ja majandusliku stsenaariumiga.

Vahetult lähitulevikus ja lähitulevikus on kapten pühendunud tehnilise ja projektikoolituse, ärialaste teadmiste ja juhtimise lisamisele, mis avab uue silmapiiri üliõpilase professionaalses profiilis ja õpetatakse koostöös õpetajatega IESE ärikoolis.

Koolitus, kus kohustuslikud erialased tavad on tulevase trajektoori algus linnaplaneerimise ja ehitusprojektide teenistuses, mis viiakse ellu tehniliselt range, jätkusuutliku teadlikkuse ja sotsiaalse vastutusega.

Ülikooli magistrikraad arhitektuuris pakub teile koolitust, mis on suunatud kvaliteetsele professionaalsele praktikale, mis on kohandatud uuele sotsiaalsele ja kutsealasele kontekstile ning avatud rahvusvahelisele turule.

Kõik see eesmärk on säilitada arhitektuurilõpetajate kõrge tööalase konkurentsivõime tase Universidad de Navarra , mis on QS 2018 rahvusvahelisel edetabelis edetabelis Hispaanias 1. ja 48. maailmas.

Viimati uuendatud Oktoober 2019

Teave kooli kohta

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Loe edasi

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Näita vähem
Pamplona , Madrid , San Sebastián + 2 Rohkem Vähem