Arhitektuurialane magistrikraad - MArchSc

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Saage ehitatud keskkonna teaduseksperdiks ja suurendage oma teadmisi arhitektuuri, inseneriteaduse, katsetamise ja hoonete uuringute vahelistest seostest.

Uurite hoonete ehitust ja toimivust, ehitusmaterjalide toimimist, tööstuse jätkusuutlikkust ning hoonete ja keskkonna suhet. Õppige neid elemente küsitlema, katsetama ja selgitama ning saate oma teadmistes enesekindluseks arhitektuuriteadlasena.

Valige kvalifikatsiooni hulgast, mis vastavad teie karjääri eesmärkidele ja aja kättesaadavusele.

Arhitektuuriteaduste magistrit tunnistab Uus-Meremaa Ehituse Instituut (NZIOB) ametialaselt.

AlexandruPetre / Pixabay

Muutke maailm, milles me elame

Saate ülevaate inimeste, hoonete ja kultuuri koosmõjust. Kaalute paljusid vaatenurki, sealhulgas tikanga ja matauranga māori olulist rolli arhitektuurses projekteerimises ja otsuste vastuvõtmisel.

Samuti saate praktilise aluse hoonete mõjule looduskeskkonnale nende projekteerimise, ehitamise, käitamise ja hoolduse kaudu, võimalusega spetsialiseeruda projektijuhtimisele või säästlikele insener-süsteemidele.

Ühendus

Magistriõpe aitab teil luua väärtuslikke suhteid ja võrgustikke eakaaslaste, ülikooli töötajate ja tulevaste kolleegidega. Kasutage maksimaalselt ära ürituste, seminaride, töötubade ja sotsiaalsete funktsioonide osalemise võimalused.

Samuti saavad kasu töötavate spetsialistide teadmised teaduskonna sidemete kaudu kohaliku tööstusega.

Karjäär

Arhitektuurialase kraadiõppe kraadiõpe võib avada uksed meie ehitatud keskkonna kujundamise ja arendamise karjäärile. Võite alustada oma praktikat või töötada töötajana mõnes firmas või valitsusasutuses. Võiksite töötada ehitusprojektide juhi, jätkusuutlike süsteemide insenerina või konsultandina. Muud tööd võivad olla valgustusalane nõustaja või projekteerija, ehituslubade nõustaja, tule projekteerimise ja regulatsioonide analüütik, akustiline insener ja hulgimüüja.

Võite ka keskenduda arhitektuuriteaduse ajaloo, teooria ja tänapäevase praktika uurimisele ning avada karjääri akadeemilises ringkonnas või teadusasutuses.

Stipendiumid

Arhitektuurikoolis on igal aastal saadaval auhinnad ja stipendiumid.

Samuti saate otsida teisi stipendiume, mis põhinevad teie õpingute tasemel, valdkonna ja tausta alusel.

Viimati uuendatud November 2019

Teave kooli kohta

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Loe edasi

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Näita vähem
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Rohkem Vähem