Ülevaade

M.Arch. on NAAB-akrediteeritud programm üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad arhitektuuri või muudes valdkondades, kes soovivad saada litsentsitud arhitektid. Magistriõppe üliõpilaste uurimisvõimalused avastavad paljusid kujunemisjärgus arhitektuuri tahke.

Eesmärgid

Teadusuuringute ülikooli arhitektuurikoolina oleme innovatsiooni platvormiks. Meie rõhuasetus teadustöötajale pakub üliõpilastele võimalust teha koostööd nanotehnoloogia kasvavatel aladel kuni täiustatud ja virtuaalse reaalsuseni ning uurida robootika ja digitaalse valmistamise piire. Meie programmi eesmärgid on rajatud professionaalsetele akrediteerimise nõuetele.

Õpitulemused

  • Ehitage abstraktseid suhteid ja mõelge mitmetel teoreetilistest, sotsiaalsetest, poliitilistest, majanduslikest, kultuurilistest ja keskkonnaalastest kontekstidest lähtuvate uuringute ja analüüsidega seotud ideede mõju.
  • Kasutage mitmesuguseid oskusi, et mõelda ja edastada arhitektuurseid ideesid, sealhulgas kirjutamist, uurimist, rääkimist, joonistamist ja modelleerimist.
  • Mõistke disaini, süsteemide ja materjalide tehnilisi aspekte ning oskate seda arusaamist rakendada arhitektuursetele lahendustele, võttes arvesse nende mõju keskkonnale.
  • Näidake võimet sünteesida mitmesuguseid muutujaid integreeritud disainilahenduseks.
  • Mõistke Arhitektuuri praktika põhimõtteid, sealhulgas juhtimist, propageerimist ning vajadust tegutseda kliendi, ühiskonna ja üldsuse huvides seaduslikult, eetiliselt ja kriitiliselt.

Kraadiõppe nõuded professionaalsele M.Archile.

See 102-krediidi programm koosneb 72-krediidi tuum ja valikuvõimaluste jada 30 ainepunkti, sealhulgas 12 stuudio ja 18 valikainete krediiti. Õpilased peaksid täitma põhijärjestuse vähemalt kahe aasta jooksul. Enne kursuste registreerimist peavad kõik üliõpilased konsulteerima kraadiõppe nõustajaga, et planeerida sobivat õppemetoodikat.

Õpilased peavad esitama disainitööde portfelli põhiliste kursuste lõpuleviimisel. Portfell vaadatakse läbi seoses õpilaste nõustamisega nende täiendava õppekavaga.

Põhikursused M.Archis. programm vastab NAABi standardite täitmiseks vajaliku minimaalse taustaga. Kui õpilased näitavad, et nad on varem lõpetanud samaväärse kursuste, võib kraadi krediidinõudeid vähendada vähem kui 102 ainepunkti, mis on vajalik programmi jaoks. Selleks, et jääda heale akadeemilisele seisundile, peavad üliõpilased säilitama kumulatiivse GPA 3,0 kraadiõppe kursustel. Õpilased peavad korrutama mis tahes disainistuudio kursust, kus nad saavad klassi C. Hinne C-st igas disainstuudios peab järgnema järgnev hinne, mis on piisav, et suurendada aastase kumulatiivse disainistuudio GPA-d 2,75-ni. Et lõpetada (I) klassid stuudios ja eeltingimuste kursused tuleb eemaldada enne, kui üliõpilastel on lubatud registreerida jätkamiseks kursuste programmi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust New Jersey Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date