Arhitektuuriarhitektuur Arhitektuurne Disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Arhitektuuriarhitektuur Arhitektuurne Disain

Arhitektuuriteaduskond - CEPT University


Arhitektuurse disaini eriala M.Archis. Arhitektuuriteaduskonna raames on CEPT University arenenud disainivoog, mis on mõeldud arhitektidele disaini uurimiseks, eksperimentideks ja disaini kriitilisemaks tajutavaks tegemiseks, kellel on praktika kogemus. Spetsialiseerumine on teiste M.Archi voogudega võrreldes laialdasemate volitustega ja võimaldab õpilastel uurida muu hulgas järgmisi teemasid: uued tööriistad ja tehnoloogiad, disain, sotsiaalsete muutuste disain, arhitektuuriteenuste esinduse reimagineerimine. Õpilastel on ka võimalus uurida disainiteooriat, eriti vormi ja esteetika, tegemise, arvutusliku disaini, disaini ajaloo ja kaasaegse praktika valdkonnas./>

Selle spetsialiseerumisega liituvad üliõpilased on koolitatud arhitektid, kellel on sageli märkimisväärne töökogemus. See eriala saab võimaluseks peegeldada, avastada uusi projekteerimisprotsesse või avastada uusi trajektoore väljaspool kutsealast praktikat. Selles suhtes pakub eriala ainulaadset võimalust pöörduda tagasi takistusteta, kuid struktureeritud ja toetatud disainiuuringutele, mida pakub akadeemiline ringkond, eesmärgiga arendada praktiliste suhete, ajalooliste teadmiste ja teoreetiliste arutelude vahel.

Kool pakub õpilasarhitektidele võimalusi oma teadmiste ja teadmiste kasutamiseks, et paremini reageerida ja parandada ehitatud keskkonda, aidates samal ajal kaasa arendada arhitektuuri ja disaini valdkonda mõistlikult.

Selles vooges olevaid uuringuid pakuvad mitmed akadeemilised ja praktiseerivad arhitektid ning neil on seega praktikale orienteeritud ja teoreetiliste uuringute tasakaal. Sellel erialal tehtavad õpingud toetavad CEPTi intensiivse loomingulise pedagoogika traditsiooni, nagu see on ka teistes voogudes. Neid uuringuid toetavad veel mitmed kursused, mis tutvustavad õpilastele ühelt poolt arenenud disaini mõtlemise paradigme ja teiselt poolt CEPT FabLabiga töötamise vahendeid ja tehnikaid.

Abikõlblikkus


Miinimumkvalifikatsioonid/>

Arhitektuurinõukogu (COA) poolt tunnustatud arhitektuuri bakalaureusekraad (B. Arch) või selle ekvivalent, mille üldkategooria kandidaatide puhul on kokku vähemalt 55% ja broneeritud kategooria kandidaatide puhul 50% täiskoormust.

Istekohad

Sanktsioonitud tarbimine: 24

Vastuvõtmise protseduur


Taotlejad peavad esitama dokumente ja portfelli./>

Esitatavad dokumendid on:

 • Kraadiõpe (esialgne, juhul kui lõplik pole saadud)
 • Märgistuste / kõikide märgistuste versioonid
 • Töökogemused (töökogemuse korral)
 • Kaks soovitust (soovituslikustajate kontaktandmed)
 • Eesmärkide avaldus

Taotlejad peavad esitama oma tööülesannete või üliõpilaste ülesannete portfelli. Portfell peaks olema A4 suurusega - maastik, vähemalt 6 lehekülge ja maksimaalselt 12 lehekülge.


1. etapp/>

Esimene etapp on sõelumisetapp. Programmi jaoks koostatakse ekspertide komitee, et hinnata oma dokumente ja portfelli, et näidata programmi taotlejatele. Selle sõelumisprotsessi käigus antakse 15% -lisele kaalule bakalaureuse märke, 15% soovitusteni ja 70% -ni oma portfelli ja eesmärgipärasuse (SOP) kohta. Soovitame anda portfelli ettevalmistamiseks piisavalt aega ja energiat.

Portfell on ülevaade loometööst. Visuaalne essee näitab lugu inimese huvidest, oskustest ja arengust aja jooksul. See peaks hõlmama projekte, mis väljendavad kõige paremini oma visuaalset, ruumilist ja konstruktiivset suutlikkust. Portfellide hindamise õppejõud otsivad pädevust visuaalsete ja ruumiliste võimete ühtsel tutvustamisel, mis väljendub minimaalse materjali ja ehituse põhitõdesidena. Kandidaadi suutlikkus näidata ruumilist sujuvust ja intellektuaalset sügavust kaasaegsetes uurimisküsimustes ja kriitilistes uurimisvaldkondades on pluss.

Eesmärgi avalduses (koos taotlusvormis märgitud sõnapiiranguga) tuleks lisaks oma ja oma motivatsioonide tutvustamisele eraldi arutada oma hiljutiste ja praeguste tegevuste asjakohasust ning mõningaid olulisi akadeemilisi ja kutsealaseid kogemusi, mis muudavad teid sobivaks selle programmi kandidaat

Märge:

 • Taotleja, kes saab palgaastme GPA / CGPA, peab saatma dokumendi, mis näitab GPA / CGPA seost protsendimääraga vastavalt nende ülikoolile / instituudile koos kõigi registreerimislehtedega.
 • Lõpp semestris õppiv taotleja peab esitama kõik kaubamärgilehed enne eelseisvat semestrit.
Kriteeriumid


2. etapp/>

Teises etapis kutsutakse kandidaatidele Screening, Stage valitud kandidaatidele, kes võtavad vastu lõpliku otsuse. Ekspertide intervjuu paneel küsib teie SOP-is põhinevaid konkreetseid küsimusi ja hindab teie arusaama teie portfellis esitatud tööst. I etapis saadud märke ei edastata II etapis. Mõlema etapi lagunemine on nii nagu allpool esitatud tabelis märgitud.

Kriteeriumid


Kraad/>

B.Archi kandidaadid. antakse arhitektuurimajanduse arhitektuuri magistriprogrammi.

Tasud


Akadeemilise aasta 2018-19 tasu ajakohastatakse varsti/>


Akadeemilise aasta 2017-18 tasud/>

Rs 1 600 000 / semestril *

Rs 25 000 / - (ühekordne tagastatav tagatis)

Pane tähele:

* Teise aasta tasu vaadatakse läbi igal aastal.


Üliõpilane finantsabi/>

Palun teavitage, et võite kasutada stipendiumi eelmakseid ( vahendid cum merit ), täites stipendiumi vormi. Stipendiumid, mis ulatuvad 25% -st kuni 75% -ni aastasest õppemaksust, saavad valitud tudengid abikõlblike taotluste hulgast.

Stipendiumi esitamise viimane kuupäev on 20. aprill 2018


Stipendiumi saamise õigus:/>

 • Õpilased, kelle sissetulek on väiksem kui RÜ. Selle stipendiumi taotlemiseks on õigus saada 10 lacsi aastas.
 • Stipendiumi saajad saavad stipendiumi jätkuvalt kogu programmi kehtivusajaks, säilitades igal semestril vähemalt 2,7 SGPA (samaväärne B-) ja lõpetades esimeses katses kõik kursused.


Olulised juhised:/>

 • Ülikoolil on õigus taotlusele tagasi lükata, kui taotleja ei esita nõutavaid tõendavaid dokumente.
 • Stipendiumi määramine kuulutatakse välja koos teie vastuvõtu pakkumise kirjaga, kuid summa makstakse välja ühe kuu jooksul semestri algusest / loengudest.


Selle kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust Siseministeeriumi juures allpool nimetatud kontaktandmetega./>

Sisseastujale Office

Telefon: 1800-270-4030

E-post: admissions@cept.ac.inRakenda siin

Viimati uuendatud apr 2018

Teave kooli kohta

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understan ... Loe edasi

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understanding of human settlements. CEPT University also undertakes advisory projects to further the goal of making habitats more livable. Näita vähem