Meie magistriõppekava annab teile võtmepädevused, mida vajate järgmise põlvkonna infosüsteemide arendamiseks, mida kasutatakse andmete kirjeldamiseks ja haldamiseks, uute faktide ja suhete avastamiseks andmetes, prognooside tegemiseks ja otsustajatele nõu andmiseks.

Kursuse kirjeldus

Me elame digitaalses ühiskonnas . Inim- ja automatiseeritud tegevused genereerivad pidevalt andmeid, salvestades need digitaalsel kujul. Need andmed pärinevad kõikjalt: ettevõtte infosüsteemid, sotsiaalmeedia, kantavad seadmed ja palju muud.

Andmed on nagu toornafta: rafineerimata, need on kasutud.

Meie programmis õpetame teile, kuidas saada arvutiandmete teadlaseks, st arvutiteadlaseks, kes on spetsialiseerunud järgmise põlvkonna infosüsteemide arendamisele.

Andmesideteadus asub arvutiteaduse, matemaatika ja rakendusvaldkonna vahel. Meie õppekava hõlmab kõiki neid valdkondi: arvutiteadus ja IT-meetodid suurte ja keerukate andmete haldamiseks ja projekteerimiseks, matemaatilised vahendid andmete tõlgendamiseks ja analüüsiks, tehisintellekti tehnikad andmete ja andmete kogumise toetamiseks ning inimese ja arvuti suhtluse aspektid.

Te osalete tipptasemel teadusuuringutes ja kasutate oma oskusi tegelike rakenduste domeenide nagu äriinfosüsteemide, reisimise ja turismi, bioinformaatika, tervishoiu, asjade interneti, tööstuse 4.0, põllumajanduse ja paljude muude tegelike andmete põhjal.

Teie lõputöö jaoks teete koostööd suuremate tööstusharude - IBM, Oracle, Siemensi ja juhtivate uurimisinstituutidega, nagu TU Wien, TU München ja Politecnico di Milano - uurimisprojektidega.

Lühidalt

 • Kraadiklass: LM-18
 • ECTSi ainepunktid: 120
 • Kursuse kestus: 2 aastat
 • Kursuseid õpetatakse inglise keeles
 • Olemasolevad kohad: 40 EU-20 mitte-ELi riiki
 • Ülikool: Bozen-Bolzano
 • Õppemaks: 1 343,50 eurot aastas

Kursuse ülesehitus

Õpilased saavad valida kahe õppekava vahel:

 • Data Analytics keskendub andmete tõlgendamisele ja analüüsimisele, kasutades matemaatika, statistika ja masinaõppe meetodeid ning IT-rakenduste väljatöötamist andmete hankimiseks ja uurimiseks, andmete avastamiseks ja saadud tulemuste visualiseerimiseks.
 • Andmehaldus tegeleb infotehnoloogia ja tehisintellekti meetoditega IT-arhitektuuride ja infosüsteemide arendamiseks, mis toetavad andmete modelleerimist, juurdepääsu, integreerimist ja töötlemist, samuti vastavaid otsuste tegemise ja äriprotsesse.

Vahetusprogrammid ja praktika

Praegu pakume vahetusprogramme rohkem kui 20 partnerülikooliga üle kogu maailma ning oleme osa suurest koostöövõrgustikust tööandjatega Itaalias ja välismaal, kus saate teha vabatahtliku praktika maksimaalselt 300 tundi.

Karjäärivõimalused

Tüüpilised tööprofiilid on:

 • Andmete analüütikud, kes hindavad, tõlgendavad ja analüüsivad organisatsiooni suuri ja keerulisi andmekogusid, et saada uutest andmetest teavet;
 • Andmeinsenerid, kes kavandavad, rakendavad, juurutavad ja haldavad tarkvaralahendusi andmete haldamiseks ja analüüsimiseks;
 • Andmehaldurid, kes kavandavad ja haldavad keerulisi IT-infrastruktuure, mis toetavad ettevõtteandmete omandamist, hooldamist, puhastamist, jagamist ja integreerimist.

AlmaLaurea veebisaidil saate kontrollida oma silmapaistvaid statistilisi andmeid meie lõpetajate rahulolu ja nende tööalase konkurentsivõime kohta.

Valikukriteeriumid

Bakalaureus infotehnoloogia, arvutitehnika, füüsika, matemaatika või statistika valdkonnas; ja ingliskeelne tase B2.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 7 kursust Free University of Bozen-Bolzanois »

Viimati uuendatud Mai 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
1,348 EUR
aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date