Assamblee kapten

Üldine

Programmi kirjeldus

esitlus

Filmimontaaž on tohutult arenenud paralleelselt filmikeelega ise. Tänu tehnika arengule on see muutunud enam üheks väljendusrikkaks vahendiks - see on klassikalise kino nähtamatu element. Montaažitehnika muutis primitiivse kino, võimaldades töötada keerukamaid narratiive, mis vahetasid hääli ja aegu, andes aluse nn klassikalisele kinole.

See avas ka avangardide avastatud ukse piltide ümberpaigutamiseks. Ja sellega aitas ta kino seadustada kunstiks. See kursus võtab aastaid koolitust uutele toimetajatele ja kirjastajatele, tehnikutele ja audiovisuaalse meediumi ning looja ja tuleviku kino loojatele.

Juurdepääs

Kursusele pääsemiseks on vaja esitada portfoolio.

Kes see on?

Audiovisuaalse kommunikatsiooni, kaunite kunstide või muude audiovisuaalvaldkonnaga seotud ülikoolide kraadiõppe lõpetajad ja lõpetanud. Kinematograafia või videograafia spetsialistid, kes soovivad süvendada oma teadmisi audiovisuaalse montaaži kohta.

pädevusi

Kursuse lõpus peab õpilane suutma:

  • Hoolitsege igasuguste audiovisuaalsete teoste kokkupanemise eest, teades toimetamis- ja järeltöötlusprotsesside meetodit ja tehnikat.
  • Õppige hindama iga montaaži struktuuri globaalse analüüsi põhjal, koostades diagrammid, mis võimaldavad kiiret ja lihtsat ülevaadet kogu audiovisuaalsest teosest.
  • Tajuge linke ja kriteeriume, mis ühendavad skripti, tootmist ja montaaži.
  • Saage aru vaataja psühholoogiast ja emotsioonidest, samuti kõige olulisemate audiovisuaalsete žanrite päritolust.
  • Valda stseenide, järjestuste ja üleminekute konstrueerimise protsesse.

metoodika

Master põhineb õppimise teel tehtaval metoodikal, nii et õpilased viivad kogu kursuse vältel läbi erinevaid audiovisuaalsete montaažide tavasid, mille kaudu nad integreerivad kontseptuaalsed ja tehnilised teadmised.

Monteerimispraktikaid täiendavad teoreetilised tunnid ja teiste kursuse osaks olevate erialade teoreetilised praktikad.

Miks saada osaks ESCAC kogukonnast?

Teist saab osa ESCAC-i kogukonnast, mis võimaldab teil oma talenti arendada keskkonnas, kus edendatakse loomingulisi ruume ja suhtlemist erinevate tutvustuste lõpetanute vahel. Kas teadsite, et Javier Ruiz Caldera jätkab oma filmide laskmist koos ESCAC-i kolleegidega? Sama mis Juan Antonio Bayona, Mar Coll, Kike Maíllo, Patricia Font ... kuna ESCAC ei lõpe, kui õpingud lõpetate, jätkub ühendus kutsealal.

See on ajaloo parim aeg, et pühendada end audiovisuaalsele: nii paljude kasutajate teenistuses pole kunagi olnud nii erinevaid ekraane. Need ekraanid vajavad sisu, et pakkuda tooteid globaalsele publikule, ja seetõttu investeerivad suured tehnoloogiaettevõtted audiovisuaalsesse loomisse.

ESCAC talent. Meie koolis on koolitatud riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud karjäärilõpetajaid. Filmirežissöörid, produtsendid, filmikunstnikud, monteerijad, VFX-i juhendajad ... Vaadake filmide ja seriaalide krediiti, leiate neis palju ESCAC-i andeid.

Meie pedagoogiline süsteem põhineb õppimisel tehes. Soovime, et te õpiksite tehes ja teete seda koos sektori parimate spetsialistidega.

ESCAC-is koolitame jutuvestjaid. Õpetame teid rääkima oma lugu olenemata valitud erialast.

Lõpetajate ja kooli produtsendi (ESCAC Films) loomingut on tunnustatud enam kui 500 riikliku ja rahvusvahelise auhinnaga:

  • Aastast aastasse kuuluvad meie lõpetajad Goya ja Gaudí auhindade nominentide hulka, saades 20 Goya auhinda ja üle 30 Gaudí auhinna.
  • Lisaks on nad võitnud olulisi auhindu rahvusvahelistel festivalidel: Sundance'i festivali välja antav parima rahvusvahelise lühifilmi auhind (2006) või Cinefoundationi kolmas auhind - Cannes'i festivali auhind (2015).

ESCAC-is teeme koostööd suurte ettevõtete ja asutustega, kes osalevad meie õpilaste koolitusel. Movistar, Generalitat de Catalunya kultuuriosakond, SGAE sihtasutus, Cinesa, Zeta kino, filmitehas, Filmax, Deaplaneta, Mediaset jne.

Rahvusvaheline ülikoolilinnak: Nende 25 aasta jooksul on meie ülikoolilinnaku läbinud enam kui 5500 õpilast 23 erinevast rahvusest, aidates kaasa kultuuri ja kogukonna rikastamisele.

Meie kooli tunnustab CILECT (organisatsioon, mis koondab parimaid filmikoole kogu maailmas), ja meie oleme ainus riik, kes omab ametlikku tunnustust.

ESCAC koolitab oma õpilasi läbivate kompetentside alusel, pakkudes teadmisi ja vahendeid edasise kutsetegevuse arendamiseks mis tahes sisu loomise valdkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de J ... Loe edasi

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de Jurassic World II), Oscar Faura (DP de Imitation Game), Bernat Vilaplana ( Montador de Hellboy II), Oriol Tarrago (Diseñador de sonido de Jurassic World 2), Kike Maillo (Diretor de EVA), Marc Coll (Directora de 3 días con la Familia) y más de 40 premios Goya, Gaudi, Bafta y Ariel entre otros. Näita vähem