Tere tulemast Astronoomia osakonda! Meie MSc programm annab teile põhjaliku ja laia hariduse astronoomia, tihedalt seotud maailma juhtivate teadusuuringutega. Kas olete huvitatud mustadest augudest, kosmoloogiast, exo-planettidest või plahvatuslikest tähtedest, see kaheaastane programm on teie jaoks õige valik. Programm hõlmab nii teoreetilisi kui ka vaatluslikke lähenemisviise kaasaegsele astronoomiale. Meie õpilased omandavad praeguste uurimismeetodite oskused ja oskavad analüüsida, hinnata ja esitada keerulisi astrofüüsikalisi andmeid.

Valiku põhjused

Esimese klassi haridus ja tihe seos osakonna uuringutega:

Stockholm University on üks maailma 100 kõrgeimast ülikoolist ja juhtiv Euroopa ülikool. Astronoomia osakond hõlmab maailma juhtivat uurimistööd, mis hõlmab nii teoreetilisi, kui ka vaatlus- ja eksperimentaaluuringuid. Kõigi meie õpetajatega, kes on aktiivsed teadlased, pakutakse mitmesuguseid viise, kuidas kontakteerida viimaste edusammudega igas vastavas valdkonnas loengute, laborisessioonide või kraadiprojektide kaudu.

Mitmekesine ja tehniliselt täiustatud õpikeskkond:

Stockholm University ja Royal Institute of Technology ühine teadustöö ja haridusalane algatus AlbaNova ülikoolikeskus on rahvusvaheline ja dünaamiline rajatis. 600 teadlast ja Ph.D. üliõpilased ja umbes 2000 bakalaureusekraadi ja MSc üliõpilast, atmosfäär on mitmekesine ja progressiivne. Meie osakonnas on sõbralik õhkkond ja selle mõõdukas arv võimaldab õpilastel ja õpetajatel mitteametlikku ja tihedat kontakti, tagades kogu programmi raames heade haridusalaste toetuste. Enamik teie õpinguid toimub AlbaNovas, kus me hoiame Rootsi suurimat optilist teleskoopi. Mõne kursuse ajal saavad meie õpilased kasutada ka Onsala kosmose vaatluskeskuses asuvat 20-meetrilist raadioteleskoopi ja La Palma 2,5-meetrise Põhjamaade optilist teleskoopi. Lisaks sellele on võimalik saada rahvusvahelist kogemust koostööprojektidest, nagu näiteks Hubble kosmoseteleskoop, Zwicky transiidi varustus, Euroopa lõuna vaatluskeskuses asuv väga suur teleskoop või La Palma Rootsi 1-m päikesekiirguse teleskoop.

Programmi struktuur

Meie osakonna kollektiivsete teadmistega on selle programmi põhijooned mõeldud selleks, et anda teile laiaulatuslik oskuste kogum. Võite rakendada oma teadmisi füüsikast peamiste astronoomiliste valdkondade jaoks ja täiendada oma haridust valikainete kursustega. Õppejõududele, kellel puuduvad piisavad teadmised astronoomia kohta nende bakalaureuseõppes, on kohustuslikud sissejuhatav kursused kosmoloogias (7,5 krediiti *) ja Stellar Structure and Evolution (7,5 ainepunkti). Teie õpingute lõppeesmärk on väitekirja projekt, kus te iseseisvalt plaanite, teostate ja esitate uurimisprojekti koos ühe teadustöötaja järelevalvega. Programmi ülevaade on toodud allpool. Pidage meeles, et see ülevaade võib muutuda.

Esimene aasta

 • Astrofüüsikaline kiirgusprotsess 7,5 krediiti
 • Kõrgenergia astrofüüsika 7,5 krediiti
 • Algusjärgus, Super-novae ja Gamma-ray puruneb 7,5 krediiti
 • Observatiivne astrofüüsika I 7,5 krediiti
 • Observatiivne astrofüüsika II 7,5 krediiti
 • Planeetide süsteemid 7,5 krediiti
 • Valikainete kursused 15 ainepunkti

Teine aasta

 • Astrofüüsikaline gaasi dünaamika 7,5 krediiti
 • Galaxies 7,5 krediiti
 • Interstellarimaariumi füüsika 7,5 krediiti
 • (Valikkursus 7,5 või 22,5 ainepunkti)
 • Kraadiõppe projekt 30 või 45 ainepunkti

(* 60 ainepunkti ühe õppeaasta kohta)

Karjääri väljavaated

Meie magistrikraad astronoomia programmis on väga mitmekülgne ja meie õpilased omandavad laia oskuste kogumi, mis on kasulikud nii akadeemilises kui ka väljaspool. Need oskused sisaldavad head teadmisi füüsikast ja infotehnoloogiast ning üldiselt suurepäraseid probleemide lahendamise oskusi. Seetõttu pakub astronoomiaharidus teile suurepäraseid võimalusi tööturul. Meie vilistlased töötavad mitte ainult astronoomiliste uuringute, vaid ka kindlustusanalüüsi, info- ja sidetehnoloogia, õpetamise, andmekogude / tarkvara ja arvutimängude arendamise, keskkonnauuringute ja juhtivate positsioonide jaoks sellistes ettevõtetes nagu Telia ja Facilia.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks maailma 100 kõrgeima reitinguga ülikoolidest ja Rootsi suurim kõrgharidusasutus, kellel on kõrgeima kvaliteediga haridus ja laiaulatuslikud uuringud paljudes valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Bakalaureusekraad, mis sisaldab 180 ainepunkti, sealhulgas suurteadus astronoomia või füüsikaga (või samaväärne). Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis vastab Rootsi keskkooli tasemele.

Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 9 kursust Stockholm Universityis »

Viimati uuendatud November 3, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
280,000 SEK
Õppemaks kokku: 280 000 SEK; ELi / EMP / Šveitsi kodanikud ei pea tasusid maksma
Deadline
jaan 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuni 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
End Date
Juuni 2022