Audiovisuaalse pärandi magistrikraad. Ajalugu, taastamine ja haldamine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

 • Hariduse tüüp: Näost näkku.
 • Pakutavate uute sisenemiskohtade arv: 40
 • Krediite kokku: 60
 • Õpetatud keeled: hispaania.
 • Soovituslik hind: 45,02 eurot krediidi kohta.
 • Magistriõppe stipendium: asjakohast teavet leiate siit .

eesmärgid

See ülikooli magistrikraad on suunatud kõigile neile, kes soovivad põhjalikult (spetsialistidena) teada saada kino, televisiooni ja fotograafia pakutavatest uurimisvõimalustest. Spetsiaalselt neile, kes soovivad nendes valdkondades doktoritööd teha.

Samuti pakutakse väljaõpet audiovisuaalse pärandi dokumenteerimise, taastamise ja haldamise spetsialistina ettevalmistamiseks institutsioonides, meedias, teletootmisettevõtetes, kultuuritööstuses, sihtasutustes, muuseumi meediakeskustes, kommunikatsiooniosakondades ja arhiivides, millel on audiovisuaalseid vahendeid. Praktikad sellistes asutustes nagu RTVE, Filmoteca Española, Rahvusraamatukogu, Kultuuripärandi Instituut, teiste riiklike ja rahvusvaheliste asutuste vahel, kellega kraad on sõlminud lepingud, pakuvad tudengitele nende erialaste ülesannete kohta põhjalikke teadmisi.

Õppeaasta 2020-21

1. kursus

Kood

Teema

Märk

Autorid

Pakutakse

608692

Kino: uurimise, taastamise ja dokumendihalduse metoodikad. Praktilised juhtumid

Valikuline

6,0

Jah

608691

Fotograafia: uurimise, taastamise ja dokumendihalduse metoodikad. Praktilised juhtumid

Valikuline

6,0

Jah

608688

Pärandi haldamine ja seadusandlus

Kohustuslik

6,0

Jah

608685

Fotograafia ajalugu kui uurimisvaldkond

Kohustuslik

6,0

Jah

608686

Televisiooni ajalugu kui uurimisvaldkond

Kohustuslik

6,0

Jah

608684

Filmiajalugu kui uurimisteema

Kohustuslik

6,0

Jah

608690

Praktikum

Valikuline

6,0

Jah

608687

Audiovisuaalse pärandi taastamine ja dokumenteerimine

Kohustuslik

6,0

Jah

608693

Televisioon: uurimise, taastamise ja dokumendihalduse metoodikad. Praktilised juhtumid

Valikuline

6,0

Jah

608689

Magistritöö

Magistritöö

18,0

Jah

saajate

See on mõeldud kõigile neile õpilastele, kes on huvitatud ajaloo visuaalsete probleemide uurimisest ja uurimisest, visuaalset mälu moodustavate tele-, foto- ja filmikogumike täiustamisest ning täiustamisest.

Vajalik on eelnev koolitus, mida võib leida kommunikatsiooni (nii audiovisuaalne kommunikatsioon kui ka ajakirjandus või reklaam ja avalikud suhted), dokumentatsiooni, õiguse, humanitaarteaduste (eriti kaasaegse ajaloo või kunstiajaloo), kaunite kunstide alal või kes vastavad kehtestatud samaväärsuse kriteeriumid, omavad kraadi Euroopa ülikoolides ja teistes riikides.

Soovitatav on inglise keele tase, mis on võrdne B2-ga (eelnev või sarnane).

Välisüliõpilaste puhul peavad nad tõendama hispaania keele oskust (tase C1).

Miks seda magistrit õppida?

Kui soovite teha oma doktoritööd televisiooni, filmi ja fotograafia, õiguste halduse alal, on see magistriõpe üks parimaid võimalusi. Erilist tähelepanu pööratakse küsimustele ja probleemidele, mida need kolm meediat käsitlevad uuringud on esitanud.

Lisaks pakuvad valikained ja praktikavõimalused õpilastele kontakti silmapaistvamate õppeasutustega seda tüüpi fondide säilitamisel ja haldamisel.

Kaptenite vastuvõtu nõuded

Võimaldavad ülikooli kaptenid

 • Omama ühte järgmistest tiitlitest:
  • Hispaania ametlik ülikoolikraad .
  • Pealkiri, mille on välja andnud Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) asutus ja mis annab väljaandvas riigis õiguse omandada juurdepääs magistriõppele.
  • EHEA-väliste haridussüsteemide nimetus , mis annab väljaandvas riigis õiguse magistriõppele juurdepääsu saamiseks, mis on hariduse ja kutseõppe ministeeriumi poolt kinnitatud või tunnistatud samaväärseks kraadi või kraadi või kraadiga samaväärseks . Mainitud homologeerimise või samaväärsuse puudumise korral on vajalik selle ülikooli antud luba või juurdepääsuluba .
 • Või viige läbi kursus, millesse eelneval registreerite õpinguid, mille tulemusel olete saanud mõne eelneva kraadi, ja suudate seda tõendada enne 30. septembrit 2020 .
 • Lisaks peavad välisriikide haridussüsteemide õpilased, kelle emakeel erineb hispaania keelest, tõendama hispaania keele (või kõrgema) B2-taset .
 • Erinõuded, mis ükskõik millisel taotletud meistril võivad olla. Sellega saate tutvuda kapteni enda veebisaidil.
Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Loe edasi

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Näita vähem