Austraalia

Study in Australia

Kõrgharidus

Ülikooli kursused uuring sisaldab bakalaureuse kraadi bakalaureuse tasemel. Kraadiõppe tasandil, koolilõpetaja sertifikaatide ja diplomite pakutakse lisaks magistri-ja doktorikraadi. Magistriõppe programme on saadaval paljudes valdkondades, sealhulgas sotsiaal-, tehnika-, tervise, ärinduse ja majandust. Magistriõppes tavaliselt kaasatud teadustöö või kursuste, või nende mõlema kombinatsioon.

 

Miks Uuring Austraalias?

Lisaks Austraalia on suurepärane koht elamiseks, Austraalia magistrikraadi Programmid on kõrgeima kvaliteediga maailmas. Australian akadeemiline keskkond soodustab innovatsiooni, loovuse ja iseseisva mõtlemise.

Austraalia kohustuse tagada rahvusvahelistele üliõpilastele on hea kogemus Austraaliast.Institutsioonid, mis võtavad vastu välisüliõpilaste peab järgima ranged nõuded turundustegevust, muidugi tarne, rajatiste ja üliõpilaste teenuseid, nagu õigus-ja tervishoiuteenused.

 

Ülikoolid

Neli Austraalia 39 ülikoolid on järjestatud top 100 poolt 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings . Need koolid kuuluvad ülikooli Melbourne (28.), Australian National University (37.), University of Sydney (62.) ja University of Queensland (65.). Umbes 230.000 välisüliõpilaste osaleda kõrghariduse programmid Austraalias, kus umbes 90.000 lõpetajate igal aastal.

 

Õppemaks ja Programmi kestus

Rahvusvahelised õpilased peavad maksma õppemaksu ja tasude enne algust magistriõppesse uuringud.Tüüpilised õppemaksu magistriõpinguid on $ 15.000 kuni $ 36.000 aastas, sõltuvalt ülikoolis.

Magistriõpe programmid võtavad 1-2 aastat. Õppekursus on tavaliselt kaks aastat pärast bakalaureuse kraadi, kuid magistrikraadi saab ühel aastal, kui üliõpilase bakalaureuse kraadi saadi kiitusega.

 

Õppeaasta

Õppeaasta Austraalias algab märtsi alguses ja kestab kuni novembri lõpus. Enamik koole pakkuma kaks semestrit igal aastal, kuid mõned koolid kasutavad trimestril süsteem ja teistes koolides pakutakse suvekursused detsembrist veebruaril.

 

Post-Graduate võimalused

Magistriõpe mistahes erialal alates Australian institutsioon teeb koolilõpetaja kasulikum tööandjad üle maailma.Lisaks hiljuti võeti vastu õigusakt, mis võimaldab rahvusvaheliste lõpetajate Australian instituutide saada post-uuring tööviisa, mis võimaldab neil töötada Austraalias kuni neli aastat pärast lõpetamist.

Kuigi rahvusvaheliste üliõpilaste võib saada tööd Austraalias pärast ülikooli lõpetamist üliõpilasi ei tohiks uuringuid Austraalia ainsa eesmärgiga rände. Austraalia annab soodustingimustel ränne ravi üksikisikute kvalifikatsiooni nõudvatel ametikohtadel nimekiri, kuid kvalifitseeritud üleminekuprotsessis on eraldi õpilase viisa protsess. Ei ole mingit garantiid, et õpilane õpib magistrikraadi Austraalia suudab rännata Austraalias.

Pärast magistrikraadi, õpilased võivad jätkata õpinguid, kui nad on lubatud doktoriõppes ja saada täiendavat õpilase viisa.

 

Viisakohustuse

Et saada üliõpilase viisat, õpilased peavad olema õpib täisajaga kursus, mis on registreeritud Australian Department of Immigration ja kodakondsuse (DIAC). Õpilane lühiraja vähem kui 3 kuud saab õppida edasi külastaja viisa. Kuid ainult õpilastele üliõpilase viisat on juurdepääs Austraalia tervishoiu ja osalise tööajaga töö. Õpilased võivad taotleda üliõpilase viisat, kui nad saavad kirja pakkumine või elektroonilise kinnituse kursusel.

 

Ravikindlustus

Austraalia on eriline tervisekindlustuse programmi välisüliõpilaste nimetatakse Overseas Student Tervis Cover (OSHC). Õpilased peaksid ostma OSHC enne saabumist Austraalia ja ulatus tuleb säilitada kestust õpilase viibimise õpilase viisa. OSHC hõlmab arsti või haiglaravi ning katab osaliselt retseptita ravimeid ja kiirabiautod.

 

Tips

Suur osa Austraalia on rahutu ja külastajad peavad olema teadlikud ohtudest, mis on seotud Reisid Outback. Isegi kui seda ei Outback, päikesekaitse tuleks kasutada alati, ja reisijaid tuleb juua palju vett.

Bush tulekahjud on ühine oht, eriti hiliskevadel kuni suve. Travelers peaks säilitama teadlikkuse asukoha tulekahjude üldse korda.

Muud ohud kuuluvad mürgised maod, ämblikud ja mere stingers. Need ohud on võimalik vältida olukorrast ja sobiv riietus ja jalanõud.

Umbes Austraalia

Austraalia on saare mandri ja riik asub lõunapoolkeral vahel Vaikse ja India ookeani. Kuigi suuruselt kuues riik maailmas, mille pindala, Austraalia rahvaarv on ainult umbes 20 miljonit eurot. Enamik elanikkonnast elab mööda lõuna ja ida rannikul. Austraalia on väga arenenud riik maailmas viiendat sissetulek elaniku kohta. Peamised tööstusharud keskenduda Austraalia rikkalike loodusvarade, sealhulgas põllumajandus-, aiandus-, kalandus-, metsandus-ja mineraalaineid.

 

Kliima

Tänu Austraalia suur maa mass, kliima erineb riigis. Põhja kolmandik riik on troopikas ülejäänu on mõõdukas kliima, kus kõige külmema piirkondades kagus ja Tasmaania. Seasons on vastupidine põhjapoolkeral.Summer toimub alates detsembrist kuni veebruarini, sügis märtsist kuni mai, talv juunist augustini ja kevadel alates septembrist kuni novembrini.

 

Kultuur

Austraalia on väga turvaline, sõbralik ja multikultuurses ühiskonnas, mis on üks kõige erinevamad maailmas. Ligi veerand elanikkonnast on sündinud mõnes teises riigis. Lisaks mitu sisserändajate kultuuride palju Australian kultuur on saadud tema aborigeenide pärandit.

Kuigi Austraalia ühiskond on üldiselt väga juhuslik, paljudes töökohtades ja restoranid on pukeutumissääntöjä. Austraallased armastavad nii spordi ja kunsti, sealhulgas filmi-, kirjandus-, muusika-, tantsu-ja teatri. Art Muuseumid ja galeriid külluses kõikides suuremates Austraalia linnades.

 

Elukallidus

Elukallidus on sarnane USA ja Suurbritannia.Rahvusvahelised õpilased peavad näitama, et ränne ametivõimud, et neil on piisavalt raha, et katta elamiskulusid, õppemaksu ja tasude viibimise ajal. Õpilased võivad töötada osalise tööajaga, et teenida raha poole elamiskulud. Aastane kulu nõue oli 2012 $ 18.610, et tudeng, $ 6515 eest õpilase abikaasa või partner, $ 3720 üliõpilase jaoks esimene laps, ja $ 2790 iga järgmise lapse kohta.