Austria

Study in Austria

Kõrghariduse Austrias

Austria pakub Tallinna Tehnikakõrgkool kontrollib ja rahastab ministeeriumi teadusvolinik. Austria 's 11 eraülikooli ja 23 avalik-õiguslike ülikoolide anda õpilastele põhjaliku nimekirja kraadi programmid ja kõrgharidussüsteemi et nüüd teenib masside mitte eliit, nagu ta tegi enne 1960. Kõik õpilased korraga olid vabad kohaldata avalik-õiguslik ülikool ja suuremad igal õppesuunal nad soovisid, protseduur, mis on viimasel ajal mitmeid muudatusi. Kuigi Austria ikka lubab abikõlblike üliõpilastele suuremate mitmes teemasid samaaegselt, valitsussektori vastutavad haridussüsteemi on nüüd panna piirangud juba mitu õppevaldkondades. Praegu need teemad on järgmised: psühholoogia, bioloogia, Hambaravi, meditsiinis, Majandus Sciences, ajakirjanduse ja veterinaarmeditsiinis.

Alates 2001, õpilased käivad Austria ülikoolide enam nautida tasuta haridus. Kuid õpilased, et Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna (EMP), kes lõpetavad oma kraad progam on minimaalse aja jooksul (kolm aastat) ei pea maksma oma hariduse. Teised õpilased peavad maksma õppemaksu 370 € ($ 500) semestris, kui nad on Austria kodanikud ja 700 € ($ 950), kui nad ei ole Austria kodanikud.

Saada bakalaureuse 's kraad Austria kestab tavaliselt kolm aastat. Tulu magistrikraadi või doktorikraadi tavaliselt võtab veel kaks kuni kolm aastat, sõltuvalt sellest, millist tüüpi objekti ja kirjeldused, kus üliõpilane registreerib.

 

Ülikoolid of Applied Sciences (läbitud)

Ülikoolid of Applied Sciences erinevad traditsioonilistest Austria ülikoolides, nad on kohandatud, et mahutada üliõpilastele, kes soovivad õppida praktilisi oskusi üle akadeemilisi teadmisi.Kuna üliõpilane käivad Fachhochschule, siis ei saa lubada, et valida oma kursusi nii vabalt, et sa võiksid olla akadeemiline orienteeritud ülikoolis. Selle eesmärk on tagada, et kõik õpilased sisenevad University of Applied Science magistriõppe raames soovitatud kolm aastat.

 

Austria Eraldi ülikoolid

Alates 2001 kõik eraülikoolide peavad olema akrediteeritud enne kui nad on seaduslikult lubatud anda akadeemilisi kraade. Federal Haridus-, teadus-ja kultuurikomisjoni on õigus anda akrediteering. Praegu 13 eraülikoolide tegutsevad Austria on täielikult akrediteeritud. Mõned neist kuuluvad Euroopa Peace University, Sigmund Freudi Ülikool (Viin) ja Paracelsus Medizinische Privatuniversität (Salzburg).

 

Akadeemiliste kraadide

Magister määral on esimene kraad antakse õpilastele, kes täidavad 4-6 aasta jooksul sotsiaal-, loodus-, humanitaar-, õigus-või majandusteaduses. Õpilased eriala põllumajanduses või inseneri saavad Diplom-Ingenieur peale viimistlus Õppekava. Hiljuti mõned Austria ülikoolid on hakanud välja Bachelor 's kraadi enne Magister või Master ' s kraadi.

Meditsiin on ainus ala uuring, kus õpilane võib teenida doktorikraad pärast vähemalt kuus aastat käivad ülikoolis. Paljud õppevaldkondade, sealhulgas meditsiini, nõudlus, et õpilased kirjutada ja esitada uurimus nimega Diplomarbeit, mis tavaliselt keskmiselt vähemalt 100 lehekülge.

 

Silmapaistev Austria ülikoolid

Asutatud aastal 1365, University of Vienna on kõige kuulsam Austria 's ülikooli ja pakub kolm keskust ja 15 teaduskonda, mis sisaldavad Teaduskonnad of Computer Science, psühholoogia, Business and Economics, füüsika, keemia ja matemaatika. On ka Centers for Molecular Biology, Translation Studies ja Sport Science. Kaks ülejäänud top Austria ülikoolid University of Innsbruck ja Karl-Franzens-Universität Graz.


Rakendades Austria Ülikool

Kohaldada nii bakalaureuse (nn "esimene tsükkel "), õpilane peab olema kehtiv sertifikaat oma eelmise koolis näitab, et neil on kvalifikatsiooni siseneda kõrgkoolis. Üliõpilased, kes on EMP liikmed, peavad olema läbinud gümnaasiumi enne olulise osaleda Austria ülikoolis.Sul on ka paluda tõestada saab rääkida saksa ja inglise keeles, samuti võtta täiendavaid sobivate klasside kui vaja.

Enne üliõpilased saavad taotleda Master 's programm Austrias, need peavad olema teeninud bakalaureuse ' s kraadi või muu määral vastab Bachelor 's diplom vastavalt Austria haridust.

Mõned enam konkurentsivõimeline kraadi programmid Austria aktsepteerib õpilast vastavalt Hinne punkti keskmised korjatakse eelmine kooli tööle. ELi üliõpilaste saab teisendada oma GPA et Austria süsteem kasutades EGC (Euroopa Hinne Converter). Non-Euroopa üliõpilased pääseb standard klassid võrdlustabelit, mida Euroopa üliõpilaste arvutada Austria GPA.

Saksa keel on õppekeeleks Austria. Õpilased on kohustatud esitama tõendid oma teadmisi saksa keeles, andes tulemusi saadud eelmiste uuringute või diplomite teenitud võtmast saksa keele kursused.

 

Tervisekindlustus

Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna õpilased peavad olema oma Euroopa ravikindlustuskaardi nendega samas käivad Austria ülikoolis. Overseas õpilased võivad kas saada Austria sotsiaalabi tervisekindlustus või hanke ravikindlustusega eraõiguslik lennuettevõtja.

 

Miks Uuring Austrias?

Pakkudes erakordselt arenenud sotsiaalne turumajandus, mitmekesine töövõimalusi ja üks kõrgeima elatustaseme maailmas, Austria on üks top 15 rikkamaid riike maailmas. Mis elava turismimajanduse, põnev ajalooline vaatamisväärsused ja kaunis mägine maastik, Austria on endiselt populaarne Euroopa ja välismaal puhkajad kui ka tudengid, kes soovivad jätkata kõrghariduse kraadi maineka Austria ülikoolis.

Austria kohta

Austria on ametlikult nimetatud kui Austria Vabariik, riik, mis on poliitiliselt peetakse Liitvabariigi ja rahvaarv on üle kaheksa miljonit inimest kodanikele. Austria piirneb selle põhja pool Saksamaa ja Tšehhi Vabariik, Slovakkia ja Ungari oma ida pool; Itaalia ja Sloveenia, lõuna ja Liechtenstein ja Šveits läände. Üheksa liidumaast jaotatud linnaosade sisaldada Austria 's 84000 ruutkilomeetrit maad (33000 ruut miili), kus Vienna on selle pealinn ja suurim linn. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ja Euroopa Liidu Austria võtnud euro ametliku valuutana 1999.

 

Austria 's kliima

Enamik Austria peitub mõõdukalt jahe tsoon mõjutanud suvel soe tuuled tulevad läänest.Kuna enamik Austria varjutavad Alpide kliima on enamasti "alpine " kliima - pigem külm talvekuudel (0 kuni -10 Celsiuse või 32-15 kraadi Fahrenheiti järgi) ja suhteliselt soe suvi ( 25-40 Celsiuse või 77-100 kraadi Fahrenheiti järgi). Keskmiselt Austria Saadi umbes 660 mm (26 tolli) vihma, lume või jää iga aasta kuu keskmine sademete hulk on 55 mm, või umbes kaks tolli.

 

Olulised faktid Austria

  • Ligi 90 protsenti Austria 's kodanikud räägivad saksa, järgnesid Serbia / Bosnia / Horvaatia (neli protsenti), Türgi (kaks protsenti), Ungari (pool protsenti) ja Poola (pool protsenti)
  • Enamik austerlased, kes on usklik on roomakatoliku
  • Üheksateist austerlased on antud Nobeli meditsiinipreemia, füsioloogia, keemia või füüsika. See praegu seisab nagu üks kõrgeima autasu numbrid elaniku kohta iga riik maailmas.
  • Taastuvate ressursside pakkumise Austria üle 60 precent oma võimu, eelkõige päikese-ja tuuleenergia.
  • Peaaegu 650 aastat vana, Viini ülikooli on Austria 's suurim ja vanim ülikool.