Automatiseerimise inseneri magistriprogramm - tehase automatiseerimine ja robottehnika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Reach higher - vali automatiseerimine!

Kas soovite saada tehase automatiseerimise ja robootika eksperdiks?

Liituge meie inspireeriva õpikeskkonnaga rahvusvaheliste töötajatega!

Automaatika ja robootika võivad paljudele segi ajada. IEEE automaatika ja robootikaühingu kirjelduse kohaselt keskendub robootika anduritele ja ajamitele, mis töötavad autonoomselt või poolautonoomselt koostöös inimestega. Robootikauuringud rõhutavad intelligentsust ja kohanemisvõimet struktureerimata keskkondadega toimetulemiseks. Automatiseerimine keskendub süsteemidele, mis töötavad autonoomselt, sageli pikema aja jooksul struktureeritud keskkonnas, ja selliste keskkondade selgele struktureerimisele. Automaatikauuringud rõhutavad tõhusust, tootlikkust, kvaliteeti ja töökindlust, ”väidab IEEE.

Tampere University pakub ainulaadset õpikeskkonda tehase automatiseerimisele ja robootikale. Pärast programmi läbimist saate kvalifikatsiooni laiaulatuslike karjäärivõimaluste kasutamiseks erinevates automatiseerimise ja robootika valdkondades. Teil on ka teadmised ja oskused tööstuses karjääri tegemiseks või õpingute jätkamiseks doktorikraadi saamiseks.

Tehase automatiseerimise ja robootika edukaks õppimiseks peab teil olema taust rakendatava tehnika alal, kellel on matemaatika ja füüsika valdamine ning tugevad programmeerimisoskused.

Õpingud koosnevad kahest peamisest ülikoolist, mis täiendavad teineteist. Tehase automatiseerimise ja tööstusliku informaatika õpingud valmistavad teid ette süsteemide mõtlemise rakendamiseks tehase automatiseerimise ja infosüsteemide kavandamiseks, arendamiseks ja integreerimiseks. Robootikavaldkond pakub teile oskusi ja teadmisi, mis on seotud robootika ja sellega seotud tehnoloogiaga, näiteks robootika põhialused, robootika juhtimine ja tajutussüsteemid.

Pärast lõpetamist on teil suurepärased karjäärivõimalused erinevates valdkondades. Töökohad, mida meie lõpetajad on läinud, hõlmavad näiteks projektijuht, disainiinseneri, rakenduste spetsialist, automatiseerimissüsteemide projekteerija ja R

Teave õpingute kohta

 • Tüüp: magistrikraad
 • Kraad omandatud: Magistrikraad (Tehnoloogia)
 • Planeeritud kestus: 2 aastat
 • Õppe maht: 120 EAP
 • Linn: Tampere
 • Ülikoolilinnak: Hervanta ülikoolilinnak
 • Õppetasu mitte-EL / EMP kodanikele: 12000 €

Uuringu eesmärgid

Automatiseerimine on kõikjal meie kaasaegses ühiskonnas. Ilma automatiseerimiseta ei oleks meie kodudes elektri-, vee- ja küttesüsteeme. Automatiseerimistehnoloogiat kasutatakse nii üksikute masinate kui ka kogu tehaste juhtimiseks. Robotid ja sõidukid on kõige ilmsemad näited rakendustest, milles automatiseerimise tehnoloogial on oluline roll. Automatiseerimine on oluline tehnoloogia, kui tootlikkus, energia ja ressursitõhusus ning toodete kvaliteet paranevad. Automatiseerimise inseneridel on töövõimalused kõigis tööstusharudes, kuna põhiteadmised automatiseerimisest ja süsteemidest võivad olla laialdaselt kasutusel inseneriteaduse ja majanduse valdkonnas.

Magistriõpe programm vabriku automatiseerimises ja robot-tehnikates viib magistriõppe tasemeni tehnoloogiasse. Factory Automationi uuringud käsitlevad teadmistepõhise Factory Automation Systems teadmistepõhise Factory Automation Systems (informaatika) teaduse valdkonnas. Robootika uuringud annavad teile põhiteadmised robootika ja sellega seotud tehnoloogiate kohta, nagu näiteks robootika kontroll ja sensatsioon / tajumise süsteemid.

Meie lõpetajad on tehase automatiseerimise ja robootika eksperdid. Nad on valmis tegelema erinevate ekspertide, arendus- ja juhtimisalaste karjääridega.

Rohkem õppekeele kohta

Programmi ametlik keel on inglise keel, mis tähendab, et kõik kursused, eksamid ja tudengiteenused korraldatakse inglise keeles. Järelikult on nii kirjaliku kui ka suulise inglise keele oskus absoluutne eeltingimus. Sisseastumise taotlemisel peate esitama kinnitatud keeleoskuse tunnistuse. Lisaks peavad õpilased läbima soome keele kursuse. Kursus pakub neile sissejuhatust igapäevasesse soome ja soome kultuuri.

Õppetöö sisu

Enam kui pooled programmi õpingutest hõlmavad erinevaid laboratoorseid ülesandeid, praktilisi harjutusi, praktilist õppimist ning masinate ja seadmete kasutamist innovaatilistes õpikeskkondades. Programm annab teile võimaluse saada nii teoreetilisi kui ka praktilisi kompetentse tehase automatiseerimise ja robootika valdkonnas. Kõige olulisemad õpitavad oskused on probleemide lahendamine, meeskonnatöö ja projektijuhtimine.

Kohustuslikud baasuuringud toovad õpilastele ette automatiseerimise inseneri ja valmistavad neid ette täiendavate uuringute läbiviimiseks. Moodul annab õpilastele ka muid vajalikke oskusi, nagu näiteks soome keele põhitõed ja doktoritöö kirjutamise juhendamine.

Magistriõpe omandamiseks tehnoloogia on kohustatud valmistama magistritöö. Doktoritöö annab 30 ainepunkti ja seda saab lõpule viia umbes kuus kuud. Väitekirja teema peab olema seotud tehase automatiseerimise ja tööstus-informaatikaga või robot-tehnikaga. Õpilased valmistavad oma magistritöö ette individuaalselt. Teie magistritöö on ulatuslik traktaat, mis rongib teid iseseisvaks õpinguteks ja teadustööks, teaduslike meetodite juhtimiseks, viitedokumentideks ja teaduslikuks esitusviisiks heal kirjanduslikul kujul. Väitekiri viiakse läbi ja kirjutatakse iseseisvalt, kuid teie peamise teema valdkonna professor või doktoriõppe järelvalve all.

Saate vabalt valida valikainete kursusi, mis arvestatakse teie kraadiga, näiteks soome keele kursused. Sa ei pea lõpetama valikainete kursusi, kui teie kraad ulatub miinimumnõudele 120 ainepunkti.

Valdkonna eriala valimine

Meie üliõpilased saavad nende tehaseks valida kas Factory Automation ja Industrial Informatics või Robotics. Nagu te algselt kasutate mõlemat moodulit, saab lõpliku otsuse teha hiljem.

Õppemaksud

Programmi õppetasu on 12 000 eurot õppeaastas Euroopa Liitu mittekuuluvate / EMP riikide üliõpilaste jaoks, kellel on tasuliste üliõpilaste stipendiumisüsteem.

Õppetöö struktuur

Magistriprogrammi (120 EAP) võib läbida täisajaga õppes kahe aasta jooksul.

Kõik Soome ülikooli rakenduskõrgkoolide (AMK) üliõpilased peavad täiendama täiendavaid õpinguid, näiteks matemaatika kursuseid, sõltuvalt nende taustast.

Karjäärivõimalused

Pärast programmi läbimist on teil õigus saada laia valikut karjäärivõimalusi erinevates automatiseerimise valdkondades. Õpingute ajal arendavad õpilased oma valdkonna ekspertide, arendus- ja juhtimispositsioonide omandamiseks vajalikke teadmisi. Paljud meie õpilased teevad lõputööd tööstuses või töötavad seal suviste praktikantidena.

Teil on vajalikud oskused karjääri jätkamiseks tööstuses või jätkata õpinguid doktoriõppes.

Koostöö teiste osapooltega

Automaatika ja robootika on seotud Tampere University tehnika- ja loodusteaduskonnaga ning tal on tihe koostöö mitmete teiste teaduskondade ja rühmadega. Ülikooli töötajatel on nendel teemadel tihe koostöö, mis kajastub nii hariduses kui ka teadusuuringutes. Eeskujulik on koostöö automatiseerimise, masinaehituse, signaalitöötluse, masinõppe ja informaatika rühmade vahel. Õpilased naudivad seda inspireerivat keskkonda.

Abikõlblikkuse kriteeriumid

Magistriprogrammide abikõlblikkuse kriteeriumid koosnevad kahest osast: Tampere University üldised abikõlblikkuse kriteeriumid ja programmipõhised abikõlblikkuse kriteeriumid, mis täpsustavad ja / või lisavad teavet üldistele kriteeriumidele. Abikõlblikuks saamiseks peate vastama mõlemale. Tampere University üliõpilasteks ei valita kandidaate, kes ei vasta nii üldisele abikõlblikkusele kui ka programmispetsiifilistele abikõlblikkuse kriteeriumidele.

Üldine abikõlblikkus

Tampere University magistriõppesse kandideerimiseks peab teil olema:

 1. Bakalaureusekraad - riiklikult tunnustatud esimese tsükli kraad
  • Mis vastab vähemalt 180 EAP-le (Euroopa ainepunktid) või kolmeaastasele täisajaga õppele
  • Magistriõpe programmi vastavast väljast, kuhu kandideerite
  • Akrediteeritud kõrgkoolist
 2. JA hea inglise keele oskus akadeemilistel eesmärkidel.

Väljaspool Soomet asuvas ülikoolis omandatud bakalaureusekraad peab võimaldama omandada kõrghariduse magistriõppes riigis, kus see anti.

Taotlejad bakalaureusekraadi viimasel aastal saavad kandideerida juhul, kui kraad valmib 31. juuliks 2020. Sel juhul võidakse nad vastu võtta tingimuslikult.

Magistrikraadiga kandidaate võidakse lubada ainult hästi põhjendatud põhjustel ja ainult siis, kui nad suudavad näidata, et Tampere University uus kraad annab taotlejale olulisi uusi teadmisi ja oskusi.

Programmi konkreetsed abikõlblikkuse kriteeriumid

Eelmine kraad peaks olema valdkonnast, mis on tihedalt seotud magistriprogrammiga, kuhu kandideerite. Automaatikatehnoloogia magistriprogrammis peab eelnev kraad olema ühes järgmistest (või väga seotud) valdkondadest:

 • Automaatika või juhtimistehnika, robootika, mehhatroonika, elektrotehnika, lennundus, masinaehitus, vedelikuenergia. Nõuame matemaatika, füüsika oskusi ja tugevaid programmeerimisoskusi.

Soomes kraadi omandanud taotlejad peavad vastama programmiga kehtestatud minimaalsele kumulatiivsele GPA-le. Miinimum on sama, mis sisseastumisel samale soome keele magistriprogrammile.

 • Soome Rakenduskõrgkoolis (AMK) läbitud bakalaureusekraadi minimaalne GPA: 3,00 / 5
 • Soome ülikoolis (ülikoolisto) läbitud bakalaureusekraadide minimaalne GPA: 3,00 / 5

ECTS-iga kaalutud kumulatiivse GPA loendamisel võetakse arvesse ainult numbrilise hinde väärtusega kursusi (sealhulgas lõputöö). Taotlejad oma bakalaureusekraadi viimasel aastal peavad kandideerimisel ja pärast lõpetamist vastama minimaalsele kumulatiivsele GPA-le.

Keeleoskuse nõuded

Kõik taotlejad peavad esitama tõendid hea inglise keele oskuse kohta akadeemilistel eesmärkidel. Inglise keele oskuse märkimiseks on kaks võimalust: keeletestid ja varasemad õpingud.

Inglise keele testi tulemuste miinimumnõuded

Testi nimi

 • TOEFL iBT: kokku 92, ilma sektsioonideta alla 20
 • IELTS (akadeemiline): 6,5 kokku, ilma ühegi sektsiooni alla 5,5
 • PTE (akadeemiline): kokku 62, ilma jaotisteta alla 42
 • C1 edasijõudnutele: C
 • C2 vilumus: C1
 • Soome riiklik keeleoskustunnistus (inglise keeles): 5. keeleoskustase

* Eelmine CAE ja CPE on ümbernimetatud C1 täiustatud ja C2 taseme oskuseks.

Varasemad uuringud

Keeletesti hinde esitamisest võib vabastada, kui olete läbinud teatud uuringud, mille on loetlenud Tampere University . Ainult neid uuringuid võetakse vastu. Kui kandideerite ilma kehtiva keeletesti tulemuseta, uurige hoolikalt erandeid.

Tarbimine

Automaatikatehnoloogia programmi võetakse vastu maksimaalselt 20 õpilast.

Vastuvõtmise protseduur

Õpilased valitakse programmi nende kandidaatide hulgast, kes esitavad täieliku avalduse (taotlus ja taotlusdokumendid tähtajaks) ning vastavad ametlikele abikõlblikkuse kriteeriumidele.

Üliõpilaste valiku teostab vastuvõtukomisjon, lähtudes kandideerimisdokumentides näidatud akadeemilisest kvalifikatsioonist ja eelistest. Pange tähele, et mitte kõiki nõudeid täitvaid kandidaate ei saa vastu võtta.

Magistriõppesse vastuvõetud üliõpilastelt võidakse nõuda oma varasema kraadi täiendamist täiendavate õpingutega.

Kõik Soome Rakenduskõrgkooli (AMK) kraadi omandanud üliõpilased peavad täitma õppepaketi, mis hõlmab olenevalt üliõpilase taustast matemaatika, füüsika ja keemia kursusi. Vastuvõetud üliõpilasi teavitatakse nendest õpingutest üksikasjalikult, kui õpingud algavad 2020. aasta sügisel.

Hinded

Abikõlblike taotlejate arv aastas ületab vastuvõetavate üliõpilaste arvu. Õpilaste valiku teeb vastuvõtukomisjon taotlusdokumentides näidatud akadeemilise kvalifikatsiooni ja eeliste põhjal.

Selles programmis on taotlejad reastatud varasemate kvalifikatsioonide, sisseastumispunktide, inglise keele oskuse ja muude taotlust toetavate asjakohaste tegurite alusel.

Sisseastumispunktid (maksimaalselt 100 punkti) antakse järgmistes kategooriates:

 • Varasem kvalifikatsioon maksimaalselt 60 punkti
 • Inglise keele oskus maksimaalselt 10 punkti:
  • 5 punkti: nt TOEFL 92 / IELTS 6,5 ja kui see on tõestatud varasemate uuringutega, mille on heaks kiitnud Tampere University
  • 10 punkti: nt TOEFL 103 või kõrgem / IELTS 7,5 või kõrgem
 • Muud olulised tegurid, mis toetavad taotlust kuni 30 punkti
 • Selles kategoorias antud sisseastumispunktide aluseks on CV / Résumé ja koos taotlusega esitatud motivatsioonikiri.

Kuidas kandideerida

Rakenduse samm-sammuline kontrollnimekiri
 1. Kontrollige programmi / programme, mida soovite rakendada, üldised abikõlblikkuskriteeriumid. Teil on lubatud rakendada korraga kolme programmi.
 2. Lugege läbi kandideerimise juhised ja alustage taotlusdokumentide ettevalmistamist nii varakult kui võimalik!
 3. Vajadusel tehke keeletest, palun tutvuge keelenõuetega.
 4. Kui taotlusperiood avaneb, täitke taotlusperioodi jooksul veebipõhine taotlus Studyinfo.fi ja laadige üles rakenduse jaoks vajalikud lisad. Taotlusperiood 4. detsember 2019 kell 8:00 GMT - 15. jaanuar 2020 kell 15.00 GMT 2.
 5. Laadige üles kõik nõutavad karbid ja saatke haridusdokumendid postiga vastavalt riigipõhistele nõuetele, kui see on olemas. Dokumendid peavad jõudma Tampere University vastuvõtukabinetti 31. jaanuariks 2020 kell 15.00 GMT 2. Dokumendid peavad jõudma ülikooli määratud tähtajaks.
 6. Oodake vastuvõtutulemusi teatavaks 2020. aasta aprilli alguses.
 7. Kui teile pakutakse õppekohta, ärge unustage seda ettenähtud tähtajaks vastu võtta.
 8. Makske vajadusel õppemaksu. Alustage Soome saabumise ettevalmistamist.
 9. Registreeri end tudengiks ja liitu Tampere University kogukonnaga!
Online-taotlusvorm

Veebipõhine taotlusvorm on taotlusperioodil saadaval ainult Studyinfo.fi lehel. Taotlusperiood algab 4. detsembril 2019 kell 8.00 (GMT 2) ja lõpeb 15. jaanuaril 2020 kell 15.00 (GMT 2).

Karbid

Peate taotlusvormile lisama kõigi nõutavate dokumentide koopiad. Lisaks üldistele rakenduseümbristele on mõned programmid loetlenud täiendavaid programmispetsiifilisi kaitseümbriseid, mida on nende programmide rakendamisel vaja.

Peate oma taotlusvormile kõik nõutavad lisad üles laadima veebisaidil Studyinfo.fi. Lisaks üleslaadimisele peate esitama oma haridusdokumentide ametlikult kinnitatud koopiad posti teel Tampere University vastuvõtuosakonnale. Kandidaadid, kelle kraad on antud teatavates riikides, peavad erilist tähelepanu pöörama nende riikide dokumentidele ja dokumentidele tuleb esitada konkreetsel viisil. Neid riigipõhiseid nõudeid tuleb alati enne tavalisi nõudeid järgida.

Kandidaadid peavad haridusdokumendid postitama Tampere University vastuvõtubüroosse, et nad jõuaksid kohale 31. jaanuariks 2020.

Selle programmi rakendamisel pole ühtegi programmispetsiifilist lisa.

Vastuvõtu tulemused ja edasikaebused

Sisseastumistulemused tehakse teatavaks aprilli alguses 2020. Kõiki kandidaate teavitatakse vastuvõtu tulemustest.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Loe edasi

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Näita vähem