Avalik ja linnapoliitika (MS)

Üldine

Programmi kirjeldus

The New School on New Yorgis progresseeruv ülikool, kus teadlased, kunstnikud ja disainerid ühinevad, et vaidlustada konventsiooni ja luua positiivseid muutusi. 1919. aastal asutatud ülikool koosneb Parsonsi disainikoolist, Eugene Lang Liberal Artsi kolledžist, esituskunstide kolledžist, sotsiaalteaduste uust The New School ja paljudest tuntud lõpueksamiskavadest. The New School range ja mitmemõõtmeline lähenemine haridusele annab õpilastele akadeemilise vabaduse kujundada oma ainulaadseid individuaalseid õppimisviise keerulises ja kiiresti muutuvas maailmas.

Umbes

Avaliku ja linnapoliitika magistriprogrammi ülesanne on välja töötada innovaatilised lahendused maailma kõige raskematele väljakutsetele, mis on üha enam linna- ja globaalsed. The New School teadlaste kogukond uurib tänapäevaseid linnapoliitika küsimusi reaalajas ja kujundab loovaid lahendusi, tegutsedes samal ajal tihedas koostöös poliitikutega valitsusasutustes ja mittetulunduslikes organisatsioonides.

Anname teile võimaluse töötada poliitikaanalüüsi tegemiseks reaalmaailmas, keskendudes sotsiaalsele õiglusele. Asetage teooria praktikasse ja rakendage oma analüütilisi ja koostööprobleeme lahendava oskusi juba meie teise semestri jooksul

The New School asub ka Parsoni disainikoolis ja meediauuringute koolis, pannes teid demokraatia, linnastumise, tehnoloogiliste muutuste, majandusliku mõjuvõimu, sotsiaalse võrdsuse, jätkusuutlikkuse, rände ja globaliseerumisega seotud vestluste keskmes. Tulemus on väljakutse status quo ja võimalus sulle tõlkida oma kirg reaalmaailma poliitika algatusi, mis muudavad inimeste elu.

Seadke oma kiirus

Kas soovite programmi, mis on kiire ja keskendunud? Või soovite jätkata täiskoormusega õpingute ajal töötamist? Pakume kolme astme sammu oma kraadi suunas, et saaksite valida õige akadeemiliste ja kutsealaste eesmärkide saavutamiseks. Igaüks ühendab akadeemilise ranguse, praktilise õppimise ja toetava ja koostöösseadise, mis on NASPAA-akrediteeritud magistri tunnusjooned avalikus ja linnapoliitika valdkonnas.

 • Kiire tee (16-kuuline kiirendatud valik) 16 kuud
  Selle uue, kiirendatud MS kraadi võimaluse muutmiseks kasutage kiiret arengut. See pakub samu kursusi, õppejõude, rajatisi ja tugiteenuseid traditsioonilisel viisil, kuid see võtab lõpule vaid 16 kuud.
 • Traditsiooniline täiskohaga tee 2 aastat
  Täisajatöö on traditsiooniline tee MS kraadi lõpuleviimiseks, mis annab teile võimaluse end kurssi viia praktikumide, uurimistööde ja muude tegevustega.
 • Osalise tööajaga teekond 3 kuni 3,5 aastat
  Paindlik ja projekteeritud koos töötavate õpilaste silmas pidades, osalise tööajaga tee võimaldab teil teenida oma kraad nii vähe kui kolm aastat.

Ühendus New York Cityiga

New York on ülemaailmne linn ja meie kohalik labor. Me kasutame linna mitmekülgsust ja tegevusi, mida linn meelitab - sisserändajate kogukondadelt Wall Streetile, riiklikest koolidest ja eluasemeprojektidest kuni maailma juhtide kohtumistega -, et uurida linnade ja kogu maailma ees seisvaid väljakutseid. Meie õppejõud ja üliõpilased teevad koostööd kohalike organisatsioonidega (näiteks Brooklyni Kaubanduskoja, Inimõiguste Nõukoguga ja WE ACTi keskkonnaseisundiga) ning valitsusjuhid (nt New Yorgi linnapea ja New York City Eluasemeamet) selgitada ja mõista poliitilisi alternatiive, mis parandavad New Yorgi elusid ja kujundavad, toetavad ja toovad kaasa parema linnalise tuleviku tuleviku.

Programmi esiletoomine

 • Töötada poliitika või juhtimise küsimustes valitsuse ametnike ja mittetulunduslike juhid kohaldada, kliendikeskne kursused.
 • Liituge vestlustega aktuaalsetes küsimustes, sealhulgas demokraatia, linnastumise, tehnoloogiliste muutuste, majandusliku mõjuvõimu suurendamise, sotsiaalse õigluse, jätkusuutlikkuse, rände ja globaliseerumisega.
 • Kasutage oma kohalikku laboratooriumit New York City, et uurida linnade ja kogu maailma probleeme.
 • Töötage meeskonnas, et lahendada kaks suuremat projekti avaliku sektori ja mittetulunduslike klientidega juba oma teise semestri jooksul - Urban Policy Labis.

Karjäärivõimalused

Me valmistame oma õpilasi üles täitma karjääri valitsuses, rahvusvaheliste asutuste, erasektori, mõttekodade, sihtasutuste ja mittetulundusühingutega. Meie õpilased ja vilistlased tegelevad kogu maailma karjääriga avalikus, mittetulunduslikus ja erasektoris; kohalikes, riiklikes ja rahvusvahelistes organisatsioonides; ja finantsteenuste valdkonnas. Nad toetavad alamkvalifitseeritud valimisringkondi, partnerlusega kogukonna arendamise ja eluasemega tegelevate toetusrühmadega. Paljud töötavad ühes sektoris ja liiguvad teisele või töötavad organisatsioonides, mis loovad sektoritevahelised strateegilised liidud ja partnerlused. Uute koolide kraadid valmistavad ette kõrgharidustöötajad, kes õpivad paljudel ametikohtadel, selle asemel, et piirata neid kitsa asjatundlikkusega. Lõpetamisel on igal üliõpilasel tema erialal professionaalne portfell ja kõrgelt arenenud analüütilised ja juhtimisoskused.

Avaliku ja linnaplaneerimisprogrammi on akrediteeritud riikliku halduse, avaliku korra ja avalike suhete riiklike kõrgharidusprogrammide NASPAA, avalik-õigusliku üliõpilasprogrammi liikmesühing. Oleme NASPAA 2015 sotsiaalsete õiguste auhinna uhke saaja.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Loe edasi

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Näita vähem