Kursus

See programm tunnustab kommunikatsioonikeskkonnas toimuvaid kiireid muutusi ja annab teile võimaluse töötada välja oskused multimeedia- ja digitaalplatvormide toimimiseks. Õppetöö võtab rahvusvahelisel tasandil arvesse tunnustust, et paljud organisatsioonid ja PR-agentuurid tegutsevad globaalsete ülesannete piires.

Teil on võimalus uurida ja kritiseerida suundumusi PR-praktikas, keskendudes e-terviklikule lähenemisele lugudele pärast Levesoni ajastul. Sul on võimalus arendada strateegilisi juhtimisoskusi, mis peavad olema paindlikud ja peegeldavad avalike suhete praktikud.

On võimalus liituda meie üliõpilaspõhise PR-firma Cygnet PR-ga.

Kuidas sa õpid

Kasutatakse erinevaid lähenemisviise õpetamisele ja õppimisele, mis kajastavad avalike suhete teema pidevalt muutuvat olemust ja hõlmavad žanrite mitmekesisust, meediat ja publikut.

PR-moodulite eesmärk on kasutada paindlikke ja mitmekesiseid õpetamise, õppimise ja hindamise meetodeid, mis on kohandatud magistriõppe kogemustele ja põhinevad teadusuuringutega seotud ühisõppel. Õpilastel on võimalus õppida töötama üksikisikute ja gruppide kaupa, soolo- ja grupisiseste ettekannete, aruannete, esseede, projektide, kirjanduse ülevaadete ja väitekirja koostamiseks.

Lisaks teadustöö, essee kirjutamise, rääkimise ja arutamise traditsioonilistele oskustele on teil võimalus arendada mitmesuguseid kirjutamis- ja tootmisoskusi, mis on seotud tööga, mis hõlmab kasumit, mitte kasumivaldkonda, ettevõttesiseselt ja asutuses eesmärgiga luua alus kindlatele ja sõltumatutele nõustajatele ning osalemine ettevõtte meeskonnas.

Võtke ühendust sõltumatu uuringuga

Selle programmi iganädalased kontakttundid võivad erineda sõltuvalt valitud üksikute moodulite valikutest ja uuringu etapist.

Aspirantuur hõlmab märkimisväärset osa iseseisvast õppetööst, uurides loengutes ja seminarides käsitletavat materjali. Üldise juhisena eeldatakse, et klassijuhatajad veedavad iga tunni jooksul kaks-kolm tundi iseseisvas õppes.

Kursuse koosseis ja esitlus katkevad iga mooduli kohta erinevalt ja võivad sisaldada loenguid, seminare, töötoad, iseseisvat õpet, praktikume, tööpaika, teadustööd ja üks-ühele õppimist.

Kuidas teid hinnatakse

Programm "Suhtekorraldus" kasutab hindamis- ja tagasisidevahendeid.

See võib hõlmata järgmist:

  • Kirjalik eksam
  • Kirjalik ülesanne, sealhulgas esseed
  • Aruanne
  • Dissertatsioon
  • Portfell
  • Projekti väljund (muu kui väitekiri)
  • Suuline hindamine ja esitusviis
  • Praktiliste oskuste hindamine
  • Määra harjutused

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi autasud kraadi.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 7.0-s, iga elemendi või samaväärse väärtusega vähemalt 6,5.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Lincoln

Vaata veel 52 kursust University of Lincolnis »

Viimati uuendatud August 10, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
15,700 GBP
Rahvusvaheline | Kodu / EL: 7 300 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date