Avaliku halduse magister (MPA)

Üldine

Programmi kirjeldus

Avaliku teenistuse erifutuuride 1-aastane programm, mis on tipptasemel

Maxwelli kooli avaliku halduse magister (MPA) on valdkonna tunnustatud liider juba üle 90 aasta ning see on intensiivne 12-kuuline kutselise kraadiõppe programm, mis annab õpilastele oskusi, teadmisi ja võrku, mida nad vajavad edukaks spetsialistid ja kaasatud kodanikud, kes teenivad avalikku teenust riiklikul ja rahvusvahelisel valitsusel, mittetulundusühingul ja erasektoris.

Meie MPA programm vastab üha kasvavale vajadusele edendada avalikku korda, tõhustada avalikku haldamist ja sillutada era- ja avaliku sektorit. Selle õppekava keskendub avaliku sektori hariduse põhjalikule ülevaatele, mis varustab meie õpilasi tõhusa poliitika rakendamiseks vajalike oskustega; juhtida erinevate huvirühmadega organisatsioone; ning rakendama otsustavate otsuste tegemiseks ranget, tõenditel põhinevat analüüsi. Meie õpilased liiguvad edukatesse karjääridesse, avaldades mõju avaliku hüve teenimise, töökohtade leidmise eest riiklikul, riiklikul, kohalikul ja rahvusvahelisel valitsusel, mittetulunduslikel organisatsioonidel ja kasumit teenivatel ettevõtetel kogu USA ja kogu maailmas.

Meie efektiivselt kasumlik, kõrgelt hinnatud MPA-l on järjekindlalt meie eakaaslaste maineküsitluste tippkohtumised:

 • # 1 avalikus halduses ja juhtimises
 • # 2 mittetulunduslikus juhtimises
 • # 2 riigi rahanduses ja eelarvestamisel ning
 • # 5 rahvusvahelises ja ülemaailmses poliitikas. (USA uudised

Oskustepõhine õppekava

MPA taseme põhinõuded on tasakaalustatud kolme liini vahel: poliitiline analüüs, avalik haldus ja avalikkus. Üheksa põhikursuse hulka kuuluvad kooskõlastatud keskendumine avalikele küsimustele, riigieelarvest rahastamisele, avaliku halduse ja demokraatia, avalike organisatsioonide ja juhtimise, avalike otsuste majandusteadlusele ning juhtivtöötajate juhtimisele ja poliitilisele poliitikale.

Lisaks põhikursustele pakuvad õpilased ühte seitsmest spetsialiseerunud õppevaldkonnast, pakkudes põhjalikke kursusteid järgmistes valdkondades:

 • Keskkonnapoliitika ja -haldus,
 • Rahvusvaheline ja Arenguamet
 • Riiklik ja rahvusvaheline julgeolekupoliitika,
 • Avaliku ja mittetulundusliku juhtimise
 • Avaliku sektori innovatsioon ja juhtimine
 • Sotsiaalpoliitika ja
 • Riigi ja kohaliku omavalitsuse finantsanalüüs ja -juhtimine.

Ekspertöötajad

Meie tuntud teadlased viivad läbi põhjalikke uuringuid ja kujundavad poliitilisi arutelusid kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Peaaegu kõik Maxwelli professorid on täistööajaga ülikoolilõpulised isikud, kes on regulaarselt ülikoolilinnakus ja kergesti ligipääsetavad. Külastage meie PAIA õppejõude lehte, et saada rohkem teada nende silmapaistvate õpetajate ja teadlaste kohta.

Mõju avaldamine pärast lõpetamist

Üheksakümmend viis protsenti meie viimasest lõpetajast olid taganud oma post-Maxwelli ametikohad 6 kuu jooksul pärast lõpetamist. Neid töötab erinevates sektorites ja kogu maailmas: föderaalses, riigi ja kohalikus omavalitsuses (33%); erasektor (27%); kodumaine mittetulundusühing (25%); rahvusvaheline valitsus ja valitsusvälised organisatsioonid (15%); või jätkates õpinguid doktoriõpingute poole.

Meie õppevaldkondade lehekülgedel rõhutatakse olulist integreeritud lähenemisviisi, mida Maxwelli programm integreerib õpilaste õpingud ja tegevused programmiga nende karjääri eesmärkidega. Programmi põhjalik lähenemisviis viib tugeva tööhõive saavutamiseni ja ülemaailmne vilistlaste võrgustik, mis on igavesti pühendunud Atheni vande hoidmisele, et maailmast parem koht.

Paindlikud õppimisvõimalused, mis sobivad teie karjääri eesmärkidega

Meie Executive MPA pakub paindlikku programmi midcareerite avalike teenuste spetsialistidele, kes soovivad oma karjääri edendada või muuta.

Samuti pakume mitmesuguseid kahesuguse õppekavasid, nagu MPA / MAIR, MPA / Economics, MPA / JD, mis võimaldavad õpilastel kohandada oma hariduskogemust oma tulevikueesmärkide saavutamiseks.

Meie eliidi Atlantisi programm hõlmab kahe kraadiõppe, Maxwelli kooli Ameerika Ühendriikides ja Herteni juhtimiskoolis Berliinis, Saksamaal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, ... Loe edasi

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, and international relations. It includes America’s leading graduate school of public affairs, offering highly regarded professional degrees alongside advanced scholarly degrees in the social sciences; and it is home to undergraduate programs across the full spectrum of social sciences. Näita vähem