Avaliku halduse magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Liikuge avalike, era- ja mittetulundussektorite ristumiskohale. Tehke teooria praktikasse ja alustage oma kogukonda toetava poliitika rakendamist.


USF MPA programm seab esikohale praktilise kogemuse, mis valmistab teid avalike huvide lahendamiseks, kogudes ja analüüsides avalike teenuste strateegiate rakendamiseks vajalikke tõendeid.


Paindlik klassi graafik aitab töötajatel tasakaalustada oma hõivatud elusid, samal ajal kui väikeste klasside suurused edendavad üksteisemelt tähelepanu ja sügavamat suhte loomist.

Avaliku halduse magister (MPA) pakub kaks rada; avaliku halduse üldine suund ja tervishoiuteenuste haldamise koondumine. See annab keskastme karjäärile ja püüdvatele spetsialistidele võimaluse omandada täiustatud juhtimisalane haridus, mis on kohaldatav paljude avaliku sektori, mittetulunduslike ja tervishoiuvaldkonna organisatsioonide suhtes.


MPA-programmi akrediteerib avaliku poliitika, asjade ja halduskoolide võrgustik (NASPAA).

Infot avaliku halduse magistriprogrammi kohta

See on neljas järjestikune aasta USFi avaliku halduse magistrikraadi programmi paranenud paremusjärjestusest, kuna MPA hüppas 2019. õppeaastal alates 115st kuni 108ni.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world.

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world. Näita vähem
San Francisco , Barcelona , San Jose , Taipei + 3 Rohkem Vähem