Avaliku halduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

MPA kraad võib anda teile võimaluse mõjutada kogukondi, kus te elate - linnu, osariike ja rahvaid kogu maailmas. Tööturunõudlus spetsialistide jaoks, kellel on juhtimis-, finantsjuhtimis-, poliitikaanalüüsi- ja muud MPA kraadi omandanud oskused, pole kunagi olnud suurem.

Tunnistades valdkonna multidistsiplinaarset olemust, esindavad UIC MPA programmi õppejõud paljude erialade meisterlikkust. Nende akadeemiline väljaõpe ja teadusuuringutega seotud huvid hõlmavad laias valikus asjakohaseid valdkondi, sealhulgas õigust, juhtimist, politoloogiat, statistikat ja uurimismeetodeid, uuringute uuringuid, sotsioloogiat, majandust, ettevõtlust, organisatsiooni teooriat ja otsuste vastuvõtmist, inimressursse, eelarve koostamist ja rahandust ning teavet tehnoloogia. Programmi täistööajaga õppejõude täiendavad mitmed silmapaistvad abiprofessorid, kes on tunnustatud praktikud avaliku korra, õiguse ja halduse alal.

MPA missiooni avaldus

UIC MPA programm edendab tipptasemel erialase hariduse kaudu avalike teenuste karjääri mitmekesisust avalikus, mittetulunduslikus ja erasektoris, teadusuuringutega seotud teavet, haldus- ja poliitikakogukondadega seotud ning eetilisele ja õiglasele praktikale pühendunud.128616_rsz_miguelangel-miquelena-rc-4ydhrros-unsplash.jpg

Vilistlaste tunnistajad

"MPA-programm aitas mul omandada oskuste komplekti, mis hõlmab andmete analüüsi, strateegilist juhtimist, eelarvestamist ja personalihaldust. Kõik need on võimaldanud mul oma karjääris edasi liikuda. Ma soovitaksin tungivalt UIC MPA-programmi kellelegi, kes on huvitatud kraadi avalikus teenistuses. Programm teeb üliõpilastele mitmekesise ja teadliku õppekava pakkumisel suurepärase töö, võimaldades neil omandada vajalikud oskused valdkonnas edukaks saamiseks. " Liz Ziemba | MPA Alum

„Valisin UIC MPA programmi tänu paindlikkusele nii tundide ajal kui ka akadeemilisele fookusele. Kunstidele keskendunud indiviidina meeldis mulle, et sain ühendada oma huvi kunstihalduse ja mittetulundusühingu juhtimise vastu ning õppida rohkem tundma kunstiorganisatsioonide praktilisusi ja funktsioone teenindustasandil. ” Eden Sabala | MPA Alum

“MPA programm on olnud minu karjääri trajektoori jaoks hädavajalik. Ma ei usu, et ilma selle kraadi ja hariduseta poleksin ma suutnud oma praegusele juhtimisnõustamise rollile üle minna. Meie Capstone'i projekt oli täiuslik eelvaade tööst, mida ma täidaksin oma praeguses rahakogumisnõustaja rollis, ja aitas mul saada reaalajas kogemusi projekti juhtimisel, kliendiga suhtlemisel ja oma klassikaaslastega professionaalse suhte hoidmisel kõrgsurve ajal ja kõrgete panustega poolaasta. ” Libby Pappas | MPA Alum

„Minu kogemus UIC MPA programmis oli väga positiivne. Inimesed on toredad, kogukond on külalislahke ja mitmekesine, õpetajad on kirglikud, programm on paindlik ja taskukohane ning kursused käsitlevad teemasid, mis on avalike haldurite töös äärmiselt olulised. ” Max Dulberger | MPA Alum

"MPA programmi lähenemisviis on suurepäraselt mõeldud neile, kes soovivad õppida praktilisi oskusi kogenud õpetajatelt ja kaasatud tudengitelt. Hoolikalt korraldatud ja mitmekesine kursuste loomine võimaldab õpilastel oma huvidest tõeliselt järele mõelda ja töötada kasulike ja praktiliste projektide kallal, mis tõlgivad otse Reaalse maailma kogemus. Programmis oldud aja möödudes tundsin end äärmiselt valmis astuma oma ametniku karjääris järgmist sammu - mul oli õnne, et võtsin kuus nädalat enne täiskohaga tööd vallavalitsuses kooli lõpetamine ". Joe Harney | MPA Alum

„MPA programm UIC-is ületas minu ajal kõik ootused. Programmi valisin tänu oma soovile / karjäärile avalikus teenistuses. Programmi kõik aspektid olid minu elule ja karjäärile kasulikud. Õppisin erinevaid juhtimisoskusi muu hulgas projektijuhtimisest, personalijuhtimisest ning strateegilisest planeerimisest ja juhtimisest. Enne seda programmi, kuigi mul oli eesmärk saada magistrikraad; Ma ei teadnud, milline väli mulle sobib. Alles projektijuhtimise juurutamisel hakkasin seda valdkonda teenindavate ametikohtade leidmisel nii rabelema. Tagantjärele mõeldes aitas see programm mul oma karjääri avastada. Suured tänud CUPPA osakonna töötajatele nende avatud kättesaadavuse eest karjääri eesmärkide arutamiseks ja meie kui täiskasvanute ja õpilaste isiklike võitluste tunnistamiseks. Soovitan tungivalt MPA programmi, kuna taotlen nii CAPMi kui ka PMP sertifikaate; samas kaaludes ka erinevaid karjäärivõimalusi. ” Veronica Prince | MPA Alum

Kiirendatud MPA

Kiirendatud MPA on täistööajaga õppekava, mille eesmärk on pakkuda teile kõiki MPA-le esitatavaid nõudeid, valmistades teid ette karjääriks avalikus sektoris.

Klassid on planeeritud nii, et täiskoormusega õpilased saaksid programmi 15 kuuga lõpule viia. Neid kursusi pakutakse päevasel ajal ja need on saadaval nii kodumaistele kui ka rahvusvahelistele tudengitele.

Taotlejad, kes on huvitatud kiirendatud MPA-programmist, peaksid järgima meie tavapärast taotlusmenetlust.

Kraadi nõuded

Õpilased peavad läbima vähemalt 54 krediidi tundi. Õpilased peavad valima ühe viiest keskendumispiirkonnast:

 • Avalik haldus hõlmab kursusi organisatsiooni teooria ja avaliku halduse, uuenduslike juhtimispraktikate, programmi hindamise ja eriteemade kursusi otsuste tegemisel, strateegilisel juhtimisel ja juhtimisel.
  • Informatsiooni ja jõudluse juhtimise rada - tutvustab avaliku halduse tehnoloogiaküsimusi, sealhulgas e-valitsemist, andmebaaside haldamist ning tehnoloogia kasutamist avalikes ja mittetulundusühingutes. UIC on üks käputäis PA programme, mis pakuvad sellist spetsialiseerumist, hoolimata avaliku ja mittetulundusliku halduse üha enam teabekesksest keskkonnast. Kõik veebis pakutavad kursused.
  • Uuringumeetodite jälgimine - sisaldab uuringute kavandamise ja kavandamise, proovivõtu- ja hindamismeetodite, uuringu mõõtmise psühholoogia ja kultuuridevahelise uuringu mõõtmise kursusi. Kõik veebis pakutavad kursused.
  • Hädaolukordade juhtimise ja järjepidevuse kavandamise rada - sisaldab kursusi hädaolukordade juhtimise aluste ning pidevusprogrammide ning strateegilise juhtimise aluste kohta. Kõiki kursusi pakutakse veebis.

 • Mittetulundusühingute juhtimine pakub spetsialiseerunud teadmisi mittetulundussektoris, sealhulgas teooria, ajalugu, juhtimine ning rahakogumine ja finantsjuhtimine mittetulundusühingutes. Õpilased uurivad suhteid mittetulunduslike organisatsioonide ja valitsuse vahel, näiteks mittetulundusliku sektori kodanikubaas, valitsustevahelised ja sektoritevahelised suhted, riigilepingute ja toetuste propageerimine, lobitöö ja mittetulunduslik eelarvestamine.
 • Finantsjuhtimine hõlmab eelarve koostamise kursusi, valitsuse rahaasjade korraldamist, raamatupidamist, majandust ja eriteemade kursusi sellistes valdkondades nagu riigi rahandus.
 • Linnajuhtimine ja -korraldus hõlmab valitsustevahelise juhtimise kursusi, avalike organisatsioonide juhtimise ja juhtimise teemasid, kodanikuaktiivsust ja linnade avalikku poliitikat.
 • Kohaliku omavalitsuse haldustee - hõlmab kohaliku omavalitsuse juhtimise, valitsustevahelise juhtimise ja linnaekspertide kursusi kogu ülikoolis sellistel kursustel nagu linnapoliitika, linnapoliitika ja kohalik majandusareng.
 • Avalik poliitika nõuab avaliku poliitika analüüsi ja täpsema andmeanalüüsi kursusi; Õpilased peavad ka võtma kaks kursust (8 krediidi tundi) ühes sisulises poliitikavaldkonnas nagu rahvatervis, haridus, kriminaalõigus, keskkonnapoliitika, teaduse ja tehnoloogiapoliitika, majandusareng, eluaseme-, transpordi-, kogukonna arendamise ja sotsiaalpoliitika. Need kursused tuleb valida üliõpilasnõustaja nõusolekul ja võib-olla osakonnas või muudes ülikooli osakondades ja koolides.

Enamikku meie MPA kursustest pakutakse täistööajaga töötavatele tudengitele nädalavahetustel kl 18–21.

Sisseastujale

Kuidas taotleda programme MSCA, MPA või MPP

1. samm. Esitage veebipõhine taotlus järgmise veebisaidi kaudu: Graduate College Application .

Pärast veebipõhise avalduse esitamist peate ootama, kuni taotlus töödeldakse. Kui süsteem on selle töödelnud (2–3 päeva), saate meilisõnumi koos lingiga oma taotluse kokkuvõttele. Siit saate üles laadida oma toetavad materjalid (CV, isiklik avaldus, näidise kirjutamine ja sisestada soovituse e-posti aadressid). Peate esitama kõigi ärakirjade koopiad. Kui teid võetakse programmi vastu, peate esitama pitseeritud ametlikud ärakirjad, mis ristkontrollitakse teie üleslaaditud koopiatega.

2. samm. Järgmised materjalid tuleb üles laadida elektroonilisse esitamissüsteemi. (Palun laadige dokumendid üles PDF-vormingus.)

 • Laadige kõigi osalevate asutuste registripidajate välja antud ärakirjade ametlikud koopiad üles (õpilastel on KOHUSTUSLIK üles laadida ärakirju. Ära saada paberkandjal ärakirju. Osakond ei saa taotlejate nimel üleskirju üles laadida.)
 • Kolm soovituskirja (peate avalduse kokkuvõttesse sisestama oma soovituse e-posti aadressi. Süsteem saadab üleslaadimislingi teie soovituse e-posti aadressile.)
 • Isiklik avaldus (pikkusega 1-2 lehekülge). Palun määratlege avalduses koondumine. Võite oma isikliku avalduse ülevaatena kasutada järgmist:
  • Millised on teie taust ja akadeemilised huvid?
  • Miks otsustasite aspirantuuris õppida avalikku haldust / avalikku poliitikat?
  • Millised on teie ametialased eesmärgid?
  • Kuidas sobib meie MPA / MPP kraad teie karjääri lühi- ja pikaajaliste plaanidega?

 • Jätka
 • Teie kirjutatud töö näidis, mille pikkus ei ületa kaheksast vahekaugust 8-10 lehekülge. Eelistatud on akadeemilised kirjutamisproovid.
 • TOEFL / ILETS hinded: rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama TOEFLi hinded (asutuse kood 1851) või saama õiguse loobumiseks. Testi tulemused ei tohi olla vanemad kui kaks aastat
 • Lõpetaja ametissenimetamise taotlus (kui soovite, et teid võidakse taotleda teaduse abistamiseks, tuleb esitada GRE hinded) GRE hinded (nõutavad MPA taotlejatele, kes taotlevad programmi hallatavat rahalist abi; valikuline MPA taotlejatele, kes ei taotle abi) Esitage hinded UICi asutuse koodile : 1851

Nõuded

Avaliku halduse osakond nõuab bakalaureuseõppe lõpliku 60 semestri (90 veerandi) tunniks bakalaureuseastme keskmist vähemalt 3,00 (A = 4,00), sealhulgas kogu tööd, mis on tehtud semestri jooksul, mil üliõpilane alustas lõpuaktust 60 semestritundi õppetunde (programmid võivad nõuda suuremat GPA-d). Kui teie GPA on alla 3,0, peab teie avaldus olema Graduate College'i poolt heaks kiidetud.

Rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama TOEFL / ILETSi hinded.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many way ... Loe edasi

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many ways to go about it. And that's really why there is a UIC CUPPA. Näita vähem