Avaliku halduse magistriõpe: linnade juhtimise spetsialiseerumine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe linnavalitsuses

Avaliku halduse osakonna (Erasmuse sotsiaal- ja käitumisteaduste kool, ESSB) ning elamumajanduse ja linnaarengu uuringute instituudi (IHS) vahelise uue koostöö tulemusena on see programm spetsialiseerunud riikliku halduse magistriõppele. Rotterdami Erasmuse ülikool.

Mida ma õppin?

Linnad on keerukad, keerukad ja kiirelt kasvavad. Need on suured majandus- ja arendusjuhid, mis annavad suure hulga rikkuse ja elavad enam kui poole maailma elanikkonnast (hinnanguliselt on need 2050. aastaks ligikaudu 70%). Nad on kultuurilise, sotsiaalse ja poliitilise innovatsiooni keskmes ning mängivad olulist rolli selliste sotsiaalsete probleemide lahendamisel nagu ränne, sotsiaalne segregatsioon, vaesus, kliimamuutused, tervishoid, töötus ja terrorism. Säästva valitsemise poliitikat peetakse oluliseks osaks kõigi inimeste heaolu tagamisel. Õpilased õpivad erinevaid oskusi, sealhulgas järgmist:

  • Kuidas töötada välja ja rakendada uuenduslikke poliitikameetmeid.
  • Kuidas kaasata kogukonda linnaplaneerimisse ja otsuste tegemisse.
  • Jurisdiktsiooniüleste lahenduste kasutamine maa- ja keskkonnaküsimustes.
  • Säästva majandusarengu edendamine.
  • Rahvusvaheliste, avalike ja mittetulunduslike organisatsioonide arengu jälgimine.
  • Linnavalitsemise probleemide analüüsimine ja linnajuhtimisprotsesside juhtimine / kujundamine.

Mida ma selles programmis ootan ?

  • Käib kursustel ja loengutel, mida õpetavad juhtivad teadlased erinevatest linnahaldusvaldkonna erialadest.
  • Interaktiivsed linnavalitsuse laborid, kus saate lahendada tegelikke näiteid linnajuhtimise probleemidest.
  • Oma uurimistöö (lõputöö) koostamine.
  • Kohalikud välitreeningud, näiteks Rotterdami sadam, elamuehituse ühingud, Rotterdami omavalitsus jne

Kuidas ma õppin?

Programm hõlmab laia valikut kursusi, seminare, töörühmasessioone ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadlaste külalisloenguid. Teil on võimalik rakendada kogu programmi jooksul õpitud teooriaid ja uurimismeetodeid, viies läbi oma lõputöö uurimistöö, milles uurite linnajuhtimise probleemide aspekti (sid).

Mida ma ootan oma õpingute lõpus?

Uuringute lõppedes omandavad õpilased teoreetilised ja praktilised oskused, et olla kvalifitseeritud, kindlad ja valmis tulevasteks karjäärideks. Seda toetavad rahvusvaheliselt tunnustatud MSc avalikus halduses Rotterdami Erasmuse ülikoolist.


Kas soovite rohkem teada saada programmi minust , kuhu kandideerida, kursuste kuupäevi, stipendiumivõimalusi ja muud? Esitage oma päring ja liituge meiega siin Rotterdamis!

Lisateabe saamiseks külastage www.ihs.nl

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1958, IHS is the international institute for housing and urban development of Erasmus University Rotterdam founded. For more than 60 years, it has been our mission to develop human and inst ... Loe edasi

Founded in 1958, IHS is the international institute for housing and urban development of Erasmus University Rotterdam founded. For more than 60 years, it has been our mission to develop human and institutional capacities, to reduce poverty and improve the quality of life in cities. Näita vähem