Avaliku poliitika magistriprogramm

Üldine

Programmi kirjeldus

1489470987_p.JPG

Ülemaailmsed poliitilised väljakutsed, nagu vananemine, kliimamuutused, majanduskriisid ja terrorism, nõuavad uuenduslikke lahendusi peale institutsionaalsete ja distsiplinaarsete piiride ning avalik-õiguslike koolide, osakondade, instituutide ja programmide loomine juhtivates ülikoolides üle maailma, et nende globaalsete probleemidega tegeleda. väljakutsed. Oluliste tugevalt teaduse, tehnika, äri ja juhtimise ning kvantitatiivsete sotsiaalteaduste valdkondadega on riikliku poliitika osakond (P.POL.) Ja Avaliku poliitika instituut (IPP) asutatud riikliku poliitika kujundamiseks areneva strateegilise valdkonnana tiheda koostöö edendamine erinevates valdkondades ja suurem panus poliitika väljatöötamisse nii olulistes poliitikavaldkondades nii kohalikul kui ka kogu maailmas.

Programmi eesmärk on arendada unikaalseid interdistsiplinaarseid kraadiõppeprogramme, et pakkuda ranget koolitust poliitikauuringutes mitmesugustes poliitikavaldkondades, nagu näiteks keskkonna-, sotsiaal- / majanduspoliitika, innovatsioon ja tehnoloogiapoliitika, mis vastavad ühiskonna vajadustele ja kutsenõuetele.

Avaliku poliitika magistriprogramm

Filosoofiateaduse magister (MPhil) eesmärk on koolitada õpilasi avaliku poliitika algupärastel teadusuuringutel ja arendada iseseisvat, interdistsiplinaarset ja uuenduslikku mõtlemist, mis on oluline edukaks teadustöötajaks avaliku poliitika uurimisel ja sõnastamisel.

Teadustöö Foci

Osakonna peamised fookused on järgmised:

  • Teadus-, tehnoloogia- ja innovatsioonipoliitika;
  • Keskkonnapoliitika ja jätkusuutlikkus;
  • Sotsiaalsed muudatused ja avaliku poliitika;
  • Hiina arengupoliitika.

Selleks, et hõlbustada interdistsiplinaarseid teadusuuringuid, osalevad programmi raames õppinud üliõpilased osakonna õppejõudude poolt, kes on määratud koos teiste koolidega.

HKUST" src="//cdn03.masterstudies.com/element_db/47/47002_W2302_01_304_Lowres.JPG" alt="HKUST" />

Programmi teave aastateks 2020/21 on nüüd valmis kell

Vastuvõtutingimused

i Üldõppe nõuded

Magistriõpe taotlemise taotlejad peaksid olema:

  • omandanud bakalaureusekraadi tunnustatud asutuses või sellega samaväärse kvalifikatsiooni.

ii. Inglise keele vastuvõtu nõuded

Sa pead täitma inglise keele nõudeid, mis vastavad ühele järgmistest oskustest *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • TOEFL-i muudetud paberkandjal test 60 (lugemise, kuulamise ja kirjutamise sektsioonide koondhinded)
  • IELTS (akadeemiline moodul) Üldskoor: 6,5 ja kõik alahinded: 5,5

* Kui teie emakeel on inglise keel ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon määrati asutus, kus õppevahend oli inglise keel, siis loobutakse eespool nimetatud ingliskeelsete nõuete täitmisest.

# tähistab kogusummat ühe katsega

Taotlemise tähtajad

Palun viita

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Loe edasi

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Näita vähem