BIM-meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Master, mida AEC-sektori ettevõtted kõige nõuavad

Erinev meister, kes ühendab tehnilised ja juhtimisoskused ühte kutseprofiili. BIM-meetodi kasutamine ja pidev tehnoloogiline uuendus muudavad rajatised hoonetes oluliseks elemendiks. Samuti nõuab tehnilise mõõtme ja ärihuvide tihe seos neid, kes vastutavad juhtimisoskuste tundmise ja täitmise eest, mis aitavad neil saaki maksimeerida.

100% meie õpilastest töötab

Treening

Üks takistusi, millega noored tööturul liitumisel silmitsi seisavad, on kogemuste puudumine.

MBIM

Kolm valdkonda

  • Ehitustehnika: See programmi osa ühendab valdkonna professionaalsete ekspertide tarkused ja kogemused, et anda õpilasele vajalikud teadmised hoonega seotud paigalduste kavandamiseks, arvutamiseks, mõõtmiseks ja eelarvestamiseks. Alati ressursside optimeerimise ja energiatõhususe põhimõtet järgides.
  • Projektijuhtimine: Selle valdkonna eesmärk on reageerida vajadusele kooskõlastada projekti väljatöötamisel osalevate funktsioonide, kompetentside ja esindajate (omanikud, projekteerimismeeskonnad, ehitajad, alltöövõtjad) mitmekesisus.
  • Ärijuhtimine: tihedas seoses projektijuhtimisega on selle sisu sisuks missioon pakkuda õpilastele ärijuhtimise tööriistade ja teadmiste raamistikku, mis pakuvad neile ülemaailmset visiooni ja annavad neile isikliku konkurentsieelise, mis annab neile Saa referentsprofessionaaliks.

Andmed

  • Algus: oktoober 2020
  • Tööaeg: Hommik ja pärastlõuna
  • Kestus: 10 kuud
  • Hind: 15 000 eurot
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

La formación que impartimos capacita al alumno para trabajar en diferentes ámbitos del sector, desde un estudio de arquitectura, una ingeniería desarrollando diferentes proyectos y dirigiendo su corre ... Loe edasi

La formación que impartimos capacita al alumno para trabajar en diferentes ámbitos del sector, desde un estudio de arquitectura, una ingeniería desarrollando diferentes proyectos y dirigiendo su correcta ejecución hasta participar en los altos mandos de una empresa pionera. Näita vähem