BS / MA psühholoogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Mida sa õpid

Motiveeritud üliõpilased, kes soovivad jätkata teadlaskarjääri, peaksid kaaluma kombineeritud kraadi psühholoogias. Tudengid saavad õppida mitte ainult intensiivselt, vaid ka viie aasta jooksul bakalaureuse- ja magistriõppega täiskohaga pühendumust teenides.Õpilased teevad koostööd teaduskonna mitmesuguste teadusuuringutega, sealhulgas; inimese õppimine, rakendusliku käitumise analüüs, vananemise keel / mälu, noorukieas kasutatav aine ja palju muud. Selline koolitus aitab meie lõpetajal jõuda edukate teadustööga seotud doktoriõppeprogrammideni.

ÕppekavaProgramm ühendab tugeva bakalaureuse psühholoogilise hariduse ja arenenud magistriõppe taseme koolituse kas üldiste psühholoogiliste uuringute või kliiniliste uuringutega.
Meie range programm arendab rakenduslikke ja akadeemilisi teadmisi bioloogiliste, omandatud või omandatud, sotsiaalsete, arengu- ja individuaalsete käitumisalade alal. Lisaks saavad kõik üliõpilased täiendõpet uurimismeetoditel ja statistikal.

VastuvõtutingimusedKombineeritud programmiga liitumine on selektiivne, piirdub erakorraliste dokumentidega üliõpilastega ja eeldusel, et õppejõud on võimeline töötama lõputöö nõunikuna.
Selleks, et saada kombineeritud bakalaureuse / magistriõppe psühholoogia programmi, peavad üliõpilased saavutama:

  • Minimaalselt 75 bakalaureuse ainepunkti 1. semestri lõpus nooremal aastal
  • Minimaalne ühe semester PSH 399 1. semestril juuni lõpuni (koos "B" või kõrgem)
  • Kõik PSH tuumikursused ja sisu kursused teise semestri lõpus noorem aasta
  • 3,0 üldine GPA
  • 3.25 psühholoogia GPA
  • Õppejõud, kes soovib teenida kraadiõppe juhendajanaTähtaeg: üliõpilase juunioride 1. november

Teaduskond / üliõpilaste ühine uurimusPakutakse sõltumatuid ja suunatud õppetunde, mis annavad õpilastele võimaluse järgida individuaalseid huve väljaspool tavakursusi. Meie õppejõud on aktiivsed teadusuuringute kavad ja avaldavad lugupeetud teadusajakirjades.

Karjäär OutlookiLõpetajad lähevad tavaliselt ametikohtadele uurimis- ja doktoriprogrammides. Doktorikraad on vajalikud edasijõudnud teadustööks, administratiivseteks ametikohtadeks tervishoiu- ja inimtegevusvaldkondades, ülikoolide õpetamise ja sõltumatute uuringute valdkonnas.
Lõpetajad MA meie programmi hulka Ph.D. kandidaadid, teadustöötajad ja tehnikud ning inimestega seotud teenused ja vaimse tervisega seotud asutused.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Näita vähem