BS / MS bioloogias - kombineeritud kraad

Üldine

Programmi kirjeldus

See kombineeritud kraadiõppe programm võimaldab õpilastel lõpetada oma bakalaureuse ja magistriõppe bioloogia kiirendatud viisil, nii vähe kui viis aastat. Kui kvalifitseeritud Brockport'i bakalaureuseõppe bakalaureuseõppe magistriõppe programmid on lubatud selles kombineeritud kraadiõppes, võivad nad kuni 12 lõpetaja ainepunkti kursuste bioloogia, kõik on bakalaureuseõppe kursus. Need ainepunktid võivad üheaegselt taotleda bakalaureuse- ja magistriõppe nõudeid. Lõpetades kõik bakalaureuse kraadi nõuded ja lõpetades hea akadeemilise staatuse kombineeritud kraadi programm, üliõpilased immatrikuleerivad otse magistrikraadi bioloogia programmi.

Mida sa õpid

Meie kombineeritud BS / MS programm annab teile oskusi valdkondades alates molekulaarbioloogia, geneetika, mikrobioloogia, füsioloogia ja palju muud. Õppisite ja teil on võimalus õpetada koos meie õpetamise ja teadustööga. Teil on ainult 5 kraadi vaid 5 aastat, mis annab teile tulevikus plaanid.

Õppekava

Kogege praktilisi kogemusi ja kraadi. Õppida klassiruumis ja laborites ning tutvuda paljude erinevate teemadega. Sa jätkake algse väitekirjaga ja töötage koos oma õppejõuga selle väljaarendamiseks.
Kombineeritud bakalaureuse- ja magistrikraad annab teile võimaluse astuda kõrgkooliõppesse bakalaureuseõppes. Nii saate teenida mõlemat kraadi viie aasta jooksul - see on suurepärane väärtus.

Vastuvõtutingimused

Sellele kõrgelt valikulisele kombineeritud kraadiõppele lubamine on piiratud Brockporti bioloogia üliõpilastele, kes:

  • on oma juunioride esimesel poolaastal
  • on läbinud Brockportis vähemalt 30 ainepunkti (üliõpilastele on vaja ka 18 ainepunkti kursustel BIO 300-499)
  • Kumulatiivne Brockport GPA on vähemalt 3,25
  • on Brockport GPA vähemalt 3,25 kõigis teaduse ja matemaatika kursused

Kvalifitseeritud üliõpilased, kes on huvitatud sellest kombineeritud kraadiõppe programmist, peaksid enne veebipõhise avalduse saamist rääkima oma bakalaureuseõppe teaduskonna nõustaja või kõrgkooli koordinaatoriga.

Tähtaeg: 1. november üliõpilase juuniorile

Uurimisvõimalused

Aidake kaasa eluprotsesside mõistmisele karjääri ettevalmistamisel. Matemaatika juhitud teadustegevus on suurepärane võimalus oma õpinguid rakendada ja teie kutsealaseid eesmärke keskenduda.
Me lahendame saladusi iga päev - vähirakkude kasvu, geeniekspressiooni, ajukeeleemia, orgaanilise füsioloogia ja palju muud. Aitate avastada murrangulisi tulemusi ja võite isegi selle avaldamise ajal avaldada.

Karjäär Outlooki

Bioloogia magistriõpe valmistab ette üliõpilast doktoriõpingute läbiviimiseks. või tervishoiutöötaja (MD, DO, DDS, PA) tööle haiglas, hooldekodus või muudes meditsiinilistes valdkondades. Teised kasutavad kraadi, et saada teadustööpositsioon biotehnoloogia laboratooriumides, et lahendada probleeme meditsiinis, tööstuses, põllumajanduses või ravimite heakskiitmise reguleerimises. Paljud lõpetajad on ka juhtivatel kohtadel biomeditsiinilistes organisatsioonides.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Näita vähem