Bakalaureuse loomingulise kunsti ja tööstuse (kujutav kunst) (bcaiva)

Üldine

Saadaval 12 asukohta

Programmi kirjeldus

Bachelor of Creative Arts and Industries (Visual Arts) (BCAIVA)

Asukohad:

  • Casuarina Campus

See kursus on kaks teed, mille eesmärk on aidata õpilastel arendada kriitiline tööriistad ja materjalid oskusi vaja ehitada professionaalse karjääri Visual Arts kunstnike ja teoreetikute. Stuudio ja teoreetilise õppejõud on laiendatud elavat külastate foorum külalisesinejate ja koos meie partnerlus Põhja väljaanded ja CDU Art Gallery ja kogumine pakkuda põnev ja stimuleeriv õpikeskkond.

The Studio Praktika spetsialiseerumine on kontekstuaalne stuudio-põhine programm, mis annab õpilastele võimaluse spetsialiseeruda digitaalse meedia, maali, graafikat, skulptuuri ja / või joonis või kombineerida mis tahes meedias oma stuudio lavastused. Art History ja kultuuripärandi spetsialiseerumine annab õpilastele turundus, kirjalikult ja teadustöö oskusi vaja töötada muuseumid, galeriid, Kunst turismialane ja kunsti kirjalikult / kirjastamine sektoris.

Bachelor of Creative Arts and Industries (Visual Arts) on osa komplekt professionaalse loomingulise kursused kultuuritööstuse mis võimaldab õpilastel võtta ka sviiti uuring loominguline uuringu võimalusi Music, New Media Design ja kommunikatsiooniminister. Igas nimetatud distsipliini radu, on olemas alternatiivsed õppeplaanide, mis võimaldavad õpilasel uurida teatud tugevusega.

Bachelor of Creative Arts and Industries (Autasud) on saadaval sisenemise sobivate kandidaatide koos Bachelor of Creative Arts and Industries (Visual Arts).

Vastuvõtutingimused

Lõuna-Austraalia kolmanda taseme Sisseastujale Keskus (SATAC) vastu ja menetleb sissepääs Charles Darwin ülikooli kõrghariduse tulevastele üliõpilastele.

Täiendav Vastuvõtutingimused

Taotlejad peavad edukalt esitama loominguliste tööde portfelli osana vastuvõtmise protsessi selle käigus. Kõik taotlejad peavad ühendust School of Creative Arts and Humanities kohta (08) 8946 6419, et saada täiendavat teavet portfelli esitamise ja läbivaatamise protsess.

Inglise keele nõuded rahvusvahelistele tudengitele

Kontakt rohkem teavet.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Loe edasi

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Näita vähem
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sydney , Melbourne + 11 Rohkem Vähem