Barcelona Operatsioonide Ja Tarneahelate Juhtimise Magister

Üldine

Programmi kirjeldus

COVID-19 vastus:

Ärge lükake oma õppeplaane edasi. Alustage oma õppereisi registreerumisega meie veebilinnakusse ja tulge sügisel või talvel Barcelonasse või Madridi. Segaõpe on saadaval juuli ja oktoobri tarbimiseks.

Miks magistrikraad operatsioonide ja tarneahela juhtimises Barcelonas

 • Õppetegevus ja tarneahela juhtimine ärikoolis, mille keskmes on „digitaalne“. GBSB Global on ainus kõrgharidusasutus Hispaanias, mille Microsoft on akrediteerinud digitaalse hariduse juhina.
 • Microsoft Imagine Academy GBSB Global diferentseeritud kvalifikatsiooni - GBSB Global valmistab õpilasi digitaalsete tehnoloogiate turunõudluse rahuldamiseks.
 • Koostatud Zaragoza Logistikakeskusega - MIT Global Scale Network. Osana programmist osalevad õpilased Zaragoza logistikaplatvormi Plaza - juhtiva tarneahela keskuses Lõuna-Euroopas, kus elab paljud tööstusharu ettevõtted ja uurimisprojektid, kus arendatakse uusimaid tarneahela juhtimise alaseid uuendusi.

Programmi kirjeldus

Barcelona'i Operatsioonide Ja Tarneahelate Juhtimise eesmärk on anda üliõpilastele põhiteadmised toimingute ja tarneahela funktsionaalsusest ülemaailmsel perspektiivil, keskendudes toimingute üldisele mõjule ja tarneahela juhtimisele organisatsiooni töös.

Barcelona ülikoolide juhtimine ja tarneahela juhtimine õpivad tulevasi ärijuhte, kellel on põhilised tehnilised ja juhtimisoskused, et olla edukad kogu maailmas. See Barcelona juhtiva magistriõppe õpetab tulevastele ärijuhtidele, kuidas saada konkurentsieeliseid turgudel kogu maailmas, kõrge tehnilise tasemega ja juhtimisalane pädevus.

Programmi Master of Operations ja Tarneahelate Juhtimine Barcelonas osaleb õpilastel protsessi ja tehnikaid, mida kasutatakse erinevate juhtimisstrateegiate väljatöötamiseks erinevate toimingute, hangete ja hankimise ja tarneahelate vahel. Selle suurema mõistmise abil saavad õpilased paremini kujundada ja mõjutada ettevõtte müüki ja kasumit. Tänapäeva konkurentsikeskkonnas on operatsioonide ja tarneahela spetsialistid vajavad mitmekülgseid oskusi mitmeaegse juhtimise, ajajuhtimise ja täpsuse ning kiire probleemide lahendamiseks.

See kapten rahuldab suurt nõudlust operatsioonide ja tarneahela juhtide vastu, pakkudes õpilastele väljaõpet ja kogemusi, et aidata neil seista silmitsi rahvusvahelise ettevõtluskeskkonna väljakutsetega. Operatsioonide ja tarneahela juhtimise magistrikraad tagab ainulaadse hariduse, mis keskendub globaalsele visioonile ja jätkusuutlikkusele ettevõttes ning pakub konkurentsieeliseid, mis on vajalikud eeskujulike töövõimaluste tagamiseks kogu maailmas.

Personaliseeritud õppekava seab Barcelonas programmis Master of Operations ja Tarneahela juhtimise peale teiste samalaadsete programmide, kasutades GBSB Global hulka kursuste pakkumisi GBSB Global

Võtme faktid

 • Programmi kestus - 9 kuud
 • Programmi keel - inglise keel
 • Tarbimine - oktoober, jaanuar, aprill / aastane
 • Formaat - täiskohaga, hommikud ja pärastlõunad
 • Asukoht - Barcelona, ​​Hispaania

Programmi esiletõstmised

 • Teaduskonna tööstuse kogemus.
 • Ettevõtte külastused.
 • Õpilased 70 erinevast riigist.
 • Eksklusiivne ligipääs digitaalse äri, startupi ja tehnikaüritustele.
 • Praktilised teadmised, mis kehtivad globaalsel skaalal.
 • Karjäärivõimalused koos mõnede juhtivate rahvusvaheliste ettevõtete ja edukate alustajatega kogu maailmast.
 • ZLC-MIT Global Scale Network poolt välja antud sertifikaat Zaragoza Logistikakeskuse külastamiseks

Programmi eesmärgid

 1. Arendage arusaamist tegevusvaldkonnast ja tarneahela juhtimisest ning näidake, et tööriistade koondamise asemel on see mõistete ja juhtimistehnikate tekk.
 2. Töötage hinnanguid tarneahela juhtimise vastastikusele mõjule organisatsiooni teiste juhtimisfunktsioonidega.
 3. Esitage strateegiline raamistik, et hinnata äritegevuse juhtimist, nagu tootearendus, hankimine, tootmine ja logistika, ning ressursside ja nendega seotud võimete haldamine, mida organisatsioon peab oma strateegiliste eesmärkide täitmiseks.
 4. Harjutavad osalejad olema kursis uusimate uuenduslike tehnikate ja tavadega operatsioonide ja tarneahela juhtimise valdkonnas.
 5. Tõsta juhtimispädevusi tegevuste kaudu, mis pakuvad meeskonnatöö, juhtimise, suhtlemise ja loovuse koolitust.

MIKS GBSB Global ?

 • Ainuke ärikool Hispaanias, mille rahvusvaheline akrediteering on ASIC-lt.
 • Esimene ja ainus ametlik Microsofti koolis Hispaanias, mille Microsoft on akrediteerinud kui digitaalse hariduse juht, pakkudes üliõpilastele kõige kaasaegsemat õpikogemust esimesest päevast alates.
 • Official Microsoft Showcase School.
 • Ainult ärikool Barcelonas ja Madridis, mille staatus on ACCA arvutipõhine eksamikeskus.
 • Ärikoolide ja programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) liige, USA.
 • MYBS-i (Mind Your Business School) jaoks on registreeritud ONE OF THE BEST BUSINESS SCHOOLS in Europe.
 • Newsweek Magazine tunnustas Leader in GLOBAL HARIDUS.
 • Euroopas on jätkusuutlikkuse koolide juhendis number 1 Euroopas.
 • Ärikoolituse Euroopa Ülemkogu ametnik (ECBE).
 • USA ärieetika juhtumite konkursi korduv võitja.
 • Globaalne mitmekesisus | Õpilased 70 riigist ja õppejõud 20 riigist.
 • Keskenduda innovatsioonile | Alates õpetamismeetoditest, kursuste õppekavadest ja õpikodadest täielikult digiteeritud hariduskeskkonnaks oleme kõik innovatsiooni ja väljakutse kohta.
 • Tööalane konkurentsivõime ja karjäärivõimalused | Praktilised teadmised ja oskused, karjäärinõustamine ja individuaalsed juhendamissessioonid.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad magistriõppe operatsioonide ja tarneahela juhtimise Barcelonas saavad kasu suurenenud tööpakkumised ettevõtted erinevates tööstusharudes kogu maailmas. Populaarsed tegevusvaldkonnad ja tarneahela juhtimine hõlmavad järgmist:

GLOBAALNE TARVIJUHT

Tarneahela juhid tegelevad tarneahela kõikide aspektide koordineerimisega. Nad juhivad spetsialistide meeskonda strateegilises planeerimises, toorainete hankimisel, tootmisprotsessides, kohaletoimetamises ja logistikas. Isikud peavad olema läbirääkimistel, juhtpositsioonil ja kultuuridevahelisel suhtlemisel väga pädevad.

KASUTAJATUGI

Tarneahela juhtimisega tegelevad klienditeenindusagendid vastutavad nõuetekohase töövoo säilimise eest, pakkudes abi kõikide logistikaoperatsioonide ladustamiskohustuste kooskõlastamiseks tootmisest kuni kliendi kättetoimetamiseni.

JAOTUSE LOGISTIKA

Jaotuse logistika karjäär hõlmab protsessi jälgimist algusest lõpuni. Spetsialistid vastutavad kauba ladustamise ja levitamise eest, samuti kaupade voolu jälgimine ühest etapist teise. Üksikud peavad olema organiseeritud ja suutma mitme ülesandega organisatsiooni efektiivsuse ja väljundi parandamiseks.

KOORDINEERIMISE PAKKUMINE

Ostu koordineerijateks on eksperdid, kes tegelevad mitmesuguste ülesannete täitmisega kiires tempos. Nad käsitlevad tarnijate suhteid, lahendavad probleemid tarnijatega ja tarnijatega, koordineerivad tarneid ning tagavad tähtaegade ja eesmärkide täitmise.

TARVIJUHTI STRATEEGIA

Strateegiad osalevad ärijuhtidega potentsiaalsete B2B tegevuste jaoks, rakendavad strateegilisi algatusi täiustatud protsesside jaoks, keerukate äriprobleemide lahendamiseks ja meeskonna töö efektiivsemaks muutmiseks.

VARADE KONTROLL JA KOORDINEERIMINE

Inventari juhid saavad transpordi ja laeva sissetuleva varuga ettevõttes. Nad vastutavad kõigi ladustamisprotsesside korraldamise eest inventuuri ja nende töötajate rühma osas. Meeskonna juhtimise, organiseerimise ja kommunikatsiooni oskused on hädavajalikud.

TRANSPORDI JUHTIMINE

Veokorraldajad vastutavad selle eest, et kõik ettevõttesisesed ja sealt väljuvad saadetised toimetaksid tõhusalt, turvaliselt ja järgiks eelarvepiiranguid. Siin peavad spetsialistid olema põhjalikult teadlikud kohalikest seadustest, valitsuse poliitikast, ohutuseeskirjadest ja juriidilistest menetlustest.

ÄRIPÄEVUSVÄLJUNDUS JA ROHELINE OPERATSIOON

Spetsialistid vastutavad äritavade ja tootmisprotsessi muutmise eest keskkonnakahjude minimeerimiseks ja pakuvad võimalikult tõhusaid lahendusi.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Loe edasi

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Näita vähem
Barcelona , Madrid + 1 Rohkem Vähem