Barcelona Rahvusvahelise ärijuhtimise magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks

Üleilmastumisprotsessi abil on väikesed ettevõtted laiali laotanud kogu maailma, muutudes võimsateks rahvusvahelisteks korporatsioonideks, kus täna töötab tuhandeid inimesi ja miljonid aastased tulud. Ilmselt suutsid need ettevõtted seda teha ainult siis, kui nad tundsid kehtivaid äriseadusi ja rahvusvahelise turu eeskirju.

Ettevõtte tegevuse laiendamisel on oluline mõista, kuidas ettevõtted töötavad erinevates maailma piirkondades. Magistriõpe rahvusvahelise ärijuhtimise programmis Barcelonas pakub õpilastele ülemaailmsetes ettevõtetes rakendatavate tavade ja tehnoloogiate sisse- ja väljalülitamist.

Edendage oma karjääri rahvusvahelises ettevõtluses magistrikraadiga, mis on teenitud Barcelona GBSB Global Business School . Kasutage ära seminare, ülikoolilinnaku esitlust, karjääriorienteerumise seansse, karjäärinõustamist, karjääriarengu nõustamisseansse ja karjääriteenuste abi, mida GBSB Global Business School pakub oma õpilastele Barcelonas.

Programmi kirjeldus

Üleilmastumine on muutnud rahvusvahelist äri tohutult ja sellest tulenevalt otsivad ettevõtted kogu maailmas ettevõtlusspetsialiste, kellel on kõrge kultuuridevahelise kompetentsi ja juhtimisoskused. GBSB Global Business Schoo l on juhtiv kõrgharidusasutus Hispaanias, millel on mitmekesine kultuur ja suurte kogemustega rahvusvaheline äri.

Magistriõpe rahvusvahelise ärikorralduse erialal Barcelonas on hoolikalt kavandatud, et arendada andekatest ja uudishimulikest tudengitest tulevasi ülemaailmseid spetsialiste, kes saaksid hakkama rahvusvaheliste ettevõtete väljakutsetega kogu maailmas.

Master in International Business in Barcelona pakub põhjalikku uurimist äri küsimusi alates maailmamajanduses kuni kultuuridevaheliste läbirääkimiste ja juhtimine. Õpilastel on võimalus õppida, kuidas äri viiakse läbi konkreetsetes maailma piirkondades, nagu Aasias, Ladina-Ameerikas, Euroopas, Aafrikas, Venemaal ja Lähis-Idas, ja lõpetab pädeva, turustatava ja valmis oma karjääri alustamiseks või jätkamiseks. erinevates valdkondades rahvusvahelise ärijuhtimise Hispaanias, Euroopas ja mujal maailmas.

Võtme faktid

 • Programmi kestus - 9 kuud
 • Programmi keel - inglise keel
 • Tarbimine - oktoober, jaanuar, aprill / aastane
 • Ajakava - täiskohaga, hommikul
 • Asukoht - Barcelona, ​​Hispaania

Õppeplaan

 1. Aru globaalsest ärikeskkonnast
  (ettevõtete rahvusvahelised makromajanduslikud, valitsuse ja õiguslikud aspektid)
 2. Õppige ettevõtte funktsionaalseid valdkondi
  (turunduse juhtimine, juhtimisarvestus, statistika jne)
 3. Tehke äritegevust ülemaailmselt
  (globaalne strateegia, projektijuhtimine, import ja eksport, globaalsed finantsturud)
 4. Saage juhiks ja täiendage oma pehmeid oskusi
  (mitmekultuuriline meeskonna juhtimine, kultuuridevahelised läbirääkimised)
 5. Kohandage oma magistriprogrammi
  (ärimaailma geopoliitika - globaalne õppereis maailma organisatsioonide juurde ja tõelise konverentsi ürituste korraldamine)
 • Valikuline intensiivne tasuta hispaania keele kursus algajatele.

Õppimisrajad

Spetsialiseeruge teile huvipakkuva maailma piirkonna jaoks.

 • Äritegevuse tegemine Euroopas
 • Aasia majandus ja Hiina äri
 • Doing Business Ladina-Ameerikas ja Brasiilias

Programmi esiletõstmised

 • Ettevõtte külastused
 • Ülemaailmsete kogemustega teaduskond
 • Piirkonnauuringud
 • Praktilised teadmised, mis kehtivad globaalsel skaalal
 • Eksklusiivne võimalus külastada WTOd, ÜRO
 • Eksklusiivne juurdepääs rahvusvahelistele ettevõtlustööstuse üritustele
 • Karjäärivõimalused rahvusvahelistes parimates ettevõtetes
 • Rahvusvaheline üliõpilaskond (üle 70 erineva riigi õpilased).

Programmi eesmärgid

 1. Õpetage, kuidas kultuurilised, majanduslikud ja poliitilised raamistikud mõjutavad globaalseid äritavasid ja kuidas neid hallata.
 2. Analüütilise ja kriitilise mõtlemise oskuste arendamine, õpetamine eelduste uurimiseks ja immateriaalse vara väärtuse mõistmiseks.
 3. Parandage arusaamist ettevõtete globaalsetest probleemidest ja suutlikkusest integreerida lahendused põhitegevusele.
 4. Ehitage vajalikke oskusi, et luua ülemaailmseid strateegiaid erinevates äritegevustes, turunduses, rahanduses ja muudes valdkondades.
 5. Luua globaalne visioon, mis hõlmab äriarengu kõiki tahke ja loob eelise seoses kultuurilise mitmekesisusega.
 6. Aidake omandada täiustatud juhtimisoskusi, et anda innovatsioonile ja loomingulisele probleemile lahenduse leidmiseks, inspiratsiooni ja juhtimist.

Miks just GBSB Global ?

 • Globaalne mitmekesisus | Üliõpilased 70 riigist ja õppejõud 20 riigist .
 • Ainus ärikool Hispaanias, millel on ASICi rahvusvaheline akrediteering .
 • 1 silmus ja ainus ametlik Microsoft School Hispaanias, akrediteeritud Microsoft liider digitaalse haridus, andes üliõpilastele kõige state-of-the-art õppimise kogemus esimesest päevast alates.
 • Official Microsoft Showcase School.
 • Ajakiri Newsweek tunnistas seda ülemaailmse hariduse juhiks .
 • Euroopas edetabelis nr 1 jätkusuutlikkuse koolide juhendis.
 • Euroopa ettevõtlusõppe nõukogu (ECBE) ametlik liige.
 • Ainus ärikool Barcelonas ja Madridis, ACCA arvutipõhise eksamikeskuse staatusega.
 • Ärikoolide ja programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) liige, USA.
 • MYBS ("Mind Your Own Business School") on salvestanud Euroopa ühe parima ärikoolina .
 • USA ärieetika juhtumite konkursi korduv võitja.
 • Keskenduda innovatsioonile | Alates õpetamismeetoditest, kursuste õppekavadest ja õpikodadest täielikult digiteeritud hariduskeskkonnaks oleme kõik innovatsiooni ja väljakutse kohta.
 • Tööalane konkurentsivõime

Karjäärivõimalused

Arendage oma karjääri globaalses tööstuses magistrikraadiga rahvusvahelises ärijuhtimises Barcelonas.

Äriarenduse juht

Äriarenduse juhid vastutavad ettevõtte kasvu, kasumlikkuse ja efektiivsuse suurendamise eest. Nende rollid hõlmavad uute võimaluste otsimist oma äri laiendamiseks, kas uute tootesarjade tootmisega, uutele sihtrühmadeni jõudmise või uutele turgudele sukeldumisega.

Rahvusvahelise kaubanduse spetsialist

Rahvusvahelise kaubanduse spetsialistid jälgivad kõiki rahvusvaheliste impordi- ja ekspordiprotsesside toiminguid. Nad tagavad, et järgitakse kõiki föderaal- ja välismaiseid eeskirju ja kaubandusõiguse sätteid ning käsitletakse ärisuhteid ja rahvusvahelisi läbirääkimisi.

Välispoliitika nõunik

Välispoliitika nõustajad on rahvusvaheliste suhete ja valitsuse poliitika eksperdid ja nõustavad ettevõtteid nende piirangute piires toimuvate toimingute jätkamiseks. Need spetsialistid on kõrgelt tuntud ja vajalikud korrektselt toimivaks organisatsiooni jaoks.

Turu-uuringute analüütik

Turu-uuringute analüütikud prognoosivad suundumusi, hindavad turundusstrateegiate edukust ja käivitavad turul andmete kogumise meetodeid. Nad koguvad ja analüüsivad andmeid ja annavad oma organisatsiooni juhiseid, et suurendada müüki, saada turuosa või laieneda uutele turgudele. Ettevõtte jõupingutuste ja funktsioonide täielikkus sõltub turutegijate kogutud tagasisidest.

Maajuht

Riigijuhid tegutsevad välisriigi ettevõtte ametlikena. Nad jälgivad kõiki rahvusvahelisi operatsioone, et suurendada ettevõtte tulu ja tulusid. Riikide juhid aitavad kaasa ka töötajate rahvusvahelise ümberpaigutamise, globaalse liikuvuse ja kolimisega. Professionaalid, kes soovivad töötada riigijuhtidena, peavad olema sujuvalt kohandatavad muutuvate ärikeskkondadega ning peavad olema hästi kursis äritegevuse strateegiatega.

Äristrateegia

Äristrateeg annab asjatundlikku nõu investeeringute, riskide juhtimise ja muude finantsotsuste tegemisel. Need spetsialistid juhivad ettevõtte edusamme ja juhendavad neid otsuste vastuvõtmisel, mis tagavad ettevõtte tulevase finantsilise heaolu. Äristrateegil peab olema kõrge haritus andmete ja majandussuundumuste analüüsimisel, prognoosimisel.

Õpilaste vastused

Francesco Niro, Itaalia

"Ehitasin üles rahvusvaheliste sõprussuhete võrgustiku ja täiendasin oma teadmisi erinevatest kultuuridest, mis on tänapäeval oluline globaalses plaanis tegutsemiseks ja rahvusvaheliseks karjääriks valmistumiseks."

MSc rahvusvahelise ärijuhtimise klassis 2017

Lisa Dapprich, Saksamaa

"Sain ülevaate sellest, kuidas teised maailma tajuvad ja kuidas paljudes riikides äri tehakse. See oli uskumatu, et õpetasid samal turul tegelikult töötavad õpetajad - see andis mulle võimaluse õppida nende kogemustest ja teadmistest."

MSc rahvusvahelise ärijuhtimise alal, 2015. aasta klass

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Loe edasi

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Näita vähem
Barcelona , Madrid + 1 Rohkem Vähem