Bioinformaatika magistri kraad

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Bioinformaatika

Mitmekülgne ja tulevikule orienteeritud magistriõppe programm valmistab õpilasi ette põnevaid kutsealasid farmaatsiaalases uuringus, biomeditsiinilises uuringus, geneetikas, biotehnoloogias, andmete analüüsimisel ja tarkvaraarenduses. Õpilased saavad individuaalset tuge ja integreeritakse uurimistegevust varakult, alustades lõpetaja tööd projekti seminaride ajal ja keskendudes praegustele teaduslikele ülesannetele. Programm keskendub konkreetselt hiljutistele masinloetmismeetoditele, millel pole mitte ainult bioinformaatika mitmesuguseid rakendusi, vaid mis on hiljuti kogu IT-sektorit muutnud ja mida peetakse Google'i, Facebooki, Microsofti ja paljude teiste võtmetähtsusega tulevikutehnoloogiateks. Magistriõppe programm on avatud ka taotlejatele, kellel on bakalaureusekraad bioloogia, keemia, arvutiteaduse, matemaatika, mehhatroonika, füüsika, statistika või äri informaatika.

Teie hüvitised

  • Interdistsiplinaarne programm
  • Keskendu praegustele uurimisteemadele
  • Suurepärased karjäärivõimalused
  • Üksiktoetus

Hariduseesmärgid

Bioinformaatika on bioloogiliste andmete tõlgendamise, visualiseerimise ja simuleerimise teadus, rakendades metoodilisi lähenemisviise arvutiteadustes ja matemaatikas, et saada ülevaade organismi molekulaarbioloogiast. Bioinformaatika eriala avab uksed võimalustele ja rakendustele järgmistes valdkondades:

  • Bioloogias, et mõista rakkude funktsiooni
  • Meditsiinis arendada diagnostilisi ja ennetavaid protseduure ning ravimeid
  • Geneetikas leida haiguste geneetilised põhjused ja uurida inimeste evolutsioonilist arengut
  • Farmaatsias uued ravimid

Uurimuslik programm keskendub aktuaalsetele teemadele ja pakub õpilastele individuaalset tähelepanu ja tugiteenuseid. Programmis varakult töötavad õpilased välja probleemide lahendamise oskused, keskenduvad praegustele teaduslikele probleemidele ja on individuaalselt integreeritud instituudi akadeemilisse tegevusse.

Töövõimalused

Bioinformaatika akadeemiline kraadi programm on mitmekülgne, tulevikule orienteeritud ja interdistsiplinaarne, valmistades ette õpilasi mitmesuguste innovaatiliste kutsealade jaoks, mis nõuavad teadmisi ja oskusi nii loodusteadustes kui ka infotehnoloogias. Lõpetajad saavad jätkata karjääri farmaatsiatööstuses, keemiatööstuses, toiduainetehnoloogias või biotehnoloogia ettevõtetes. Lisaks võivad lõpetajad jätkata karjääri ettevõtetes, mis loovad tarkvara kasutamiseks bioloogias, füüsikas, meditsiinis või keemia valdkonnas.

Kõrgkoolid JKU juures

Pärast magistriõppe edukat lõpetamist saate JKU-s täiustatud kraadi:

  • Loodusteaduste doktorikraad

Soovituslik uuringukava

Magistriõppe osana peavad üliõpilased läbima 120 ECTS ainepunkti järgmises valdkonnas:

Vastuvõtutingimused

Võimalikud üliõpilased, kes soovivad registreeruda magistrikraadi bioinformaatika JKU peaks olema bakalaureuse-või diplom kraadi bioinformaatika (JKU), Computer Sciences (JKU), äri informaatika (JKU), tehniline füüsika (JKU), (Biological Chemistry (JKU) ) või kraad, mis vastab loetletud kraadiprogrammide ulatusele ja sisule.
Taotlejad, kellel on bakalaureuse või diplomi kraad mõnest teisest Austrias või välismaal asuvast ülikoolist, võivad taotleda ka programmi lubamist. Lisaks pakub JKU täiendavate ainete kogumit, mille puhul 30 ECTS ainepunkti saab krediteerida põhiliste teadmiste nõuete täitmisega (juhul, kui teatud ainevaldkondi ei hõlma taotleja bakalaureuseõppekava).
Viimati uuendatud Juuli 2018

Teave kooli kohta

Young, but oh so impressive. At just a little over 50 years old, the JKU has experienced quite a bit - and has a lot to offer: an outstanding selection of academic degree programs on one hand and on t ... Loe edasi

Young, but oh so impressive. At just a little over 50 years old, the JKU has experienced quite a bit - and has a lot to offer: an outstanding selection of academic degree programs on one hand and on the other, it is a place to be happy. Näita vähem
Linz , Ceske Budejovice + 1 Rohkem Vähem