Kui olete huvitatud elu molekulaarprotsessidest, on meie MSc programm kindlasti teie jaoks. Meie kursused on üles ehitatud valdkondadesse, kus meie teadustöö on eriti silmapaistev ja rahvusvaheliselt juhtiv. Te uurite, kuidas valgud töötavad, kuidas nad rakkudes omavahel suhtlevad ja millist rolli nad mängivad mitmesuguste haiguste puhul. Lisaks käsitleme biomembraanide koostist ja membraaniproteiinide olulist rolli eluprotsessides.

Üliõpilaskeskne haridus interdistsiplinaarses õpikeskkonnas:

Meie biokeemia ja biofüüsika osakonnas (DBB) ja SciLifeLab'il on meil 30 uurimisgruppi, kes pakuvad esirinnas teadmisi rakubioloogia, bioinformaatika, biokeemia, biofüüsika ja arvutusliku struktuuribioloogia kohta. Need eksperdivaldkonnad peegelduvad meie õpetuses ja väikeste õpilasrühmadega, kellel on dünaamiline ja tuttav õpikeskkond, mida hindavad töötajad ja üliõpilased.

Osakonna uuringutega seotud uuringud:

DBB-is teosime bioloogiliste membraanide ainulaadseid ja maailma juhtivaid uuringuid, mis on põhiline viis raamistiku keskprotsesside mõistmiseks ja tulevaste ravimite väljatöötamise parandamiseks. Kõik magistrikursuse õppejõud on aktiivsed teadlased ja üliõpilased. Teile pakutakse mitut võimalust, et saada kontaktis uusimate teaduslike edusammudega loengute, laborisessioonide ja kraadiprojektide kaudu.

Programmi struktuur

MSc õpingute esimene aasta eesmärk on parandada oma teoreetilisi pädevusi, samuti eksperimentaalseid oskusi ja laboratoorseid tehnikaid, mis on vajalikud järgmise aasta jooksul sõltumatuks saamiseks. Meie Svante Arrheniusi laboratooriumides on teil juurdepääs parimale laboriseadmetele ja õpetamisabi. Teie õpingute peamine osa paigutatakse ülikoolilinnakule, keskendudes loengutele ja laborite tööle igas kursuses. Teisel aastal pakutakse sulle valikkursust, mis on kombineeritud kraadiprojektiga, kus teil on valitud valdkonnas rohkem teaduslikke teadmisi. Projekt arendab oma oskusi teaduslike meetodite, eksperimentaalplaneerimise ja sõltumatute uuringute tegemiseks ühes meie uurimisrühmas. Kraadiõppe projekt võib ulatuda ühe kuni kahe semestri.

Esimene aasta

 • Struktuurne biokeemia 15 ainepunkti
 • Valkude molekulaarsed omadused: struktuur, funktsioon ja haigus 15 ainepunkti
 • Bioinformaatika, 7,5 krediiti
 • Bioloogiliste membraanide struktuur ja dünaamika, 7,5 krediiti
 • Täiustatud biokeemilised meetodid, 7,5 krediiti
 • Bioloogiliste molekulide spektroskoopia, 7,5 krediiti

Teine aasta

 • Valikuline kursus (15 ainepunkti) ja kraadi projekt (45 ainepunkti)
 • või
 • Kraadi projekt 60 ainepunkti

Karjääri väljavaated

Selles magistrikraadi keemia-, bioloogia- ja meditsiinivaldkonnas pakutavad kombineeritud kvalifikatsioonid pakuvad mitmesuguseid karjäärivõimalusi uurimis-, farmaatsiatööstuses või jätkusuutlikkuse küsimustes avalikus sektoris. Analüütiline mõtlemine ja täiustatud probleemide lahendamise oskused on tööandjate poolt väga nõudlikud ja peale Ph.D. uuringud, leiad meie vilistlaste muu hulgas Rootsi Kemikaalide Agentuur või sellised ettevõtted nagu Pfizer, Astra Zeneca ja Vitrolife.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks maailma 100 kõrgeima reitinguga ülikoolidest ja Rootsi suurim kõrgharidusasutus, kellel on kõrgeima kvaliteediga haridus ja laiaulatuslikud uuringud paljudes valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

 • Loodusteaduste bakalaureusekraad, sealhulgas vähemalt 75 ECTS ainepunkti keemia valdkonnas, millest 15 ainepunkti biokeemias. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis vastab Rootsi keskkooli tasemele.
 • Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Taotlus

 • Taotluse tasu: 900 SEK
 • Esimene õppemaksu osamakse: 70 000 SEK
 • Õppemaks kokku: 280 000 SEK

ELi / EMP / Šveitsi kodanikud ei pea tasusid maksma

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 9 kursust Stockholm Universityis »

Viimati uuendatud October 2, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 31, 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
280,000 SEK
Kogu õppemaksu; SEK ELi / EMP / Šveitsi kodanikud ei pea tasusid maksma
Deadline
jaan 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 31, 2020
End Date
Juuni 5, 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020

aug 31, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
End Date
Juuni 5, 2022