Biokeemia magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriprogramm Biokeemia, Magistrikraad (2 aastat)

Valkude struktuuri ja funktsioonide suhete mõistmise ja nende iseloomustamise süvendatud koolitus.

Suurt tähelepanu pööratakse praktilistele oskustele ja moodsaimate seadmete kasutamisele valkude ekspressioonis ja analüüsis.

Väga paindlik kraad, mis on suunatud teadlaskarjääri vastu huvi tundvatele õpilastele ja õpetab rahvusvaheline personal.

Haridus, mis viib magistrikraadini valguteaduse ja biotehnoloogia või molekulaarmeditsiini alal, annab õpilasele võimaluse:

  • Rakendada teaduslikke teadmisi ja meetodeid aktuaalsete ülesannete täitmiseks ning teaduslike uuringute läbiviimiseks järelevalve all.
  • Analüüsida teavet ja andmeid; paigutada oma tegevus teoreetilisse võrgustikku, millele on lisatud kriitiline mõtisklus ja hinnang.
  • Integreerige ainevaldkond ühtse tervikuna.
  • Suhtle hea keeleoskusega riiklike ja rahvusvaheliste ülesannete täitmiseks.
  • Näidake ülekantavaid ja kognitiivseid oskusi, sealhulgas võimet teaduse kohta tõhusalt ja kriitiliselt suhelda, kasutades erinevaid lähenemisviise.
  • Rakendage täiendavaid teadmisi, sealhulgas võimeid iseseisvate uuringute kavandamiseks, kujundamiseks ja rakendamiseks.
  • Näidata võimekust teaduslikul kraadiõppel.

Magistriõpe sisaldab kokku 4 - 9 kuud kohustuslikku laboritööd, mis on jaotatud erinevatele kursustele. Laboratoorsed oskused ja tänapäevased meetodid annavad õpilastele edasi teadustöös aktiivselt tegutsevad õpetajad. Üldiselt on pidev hindamine kursustel üldiselt kasutusel, mis tähendab, et kursuse lõpueksam ei määra ainult lõpphindet. Lisaks loengutele või nende osana kasutatakse töömeetodeid, näiteks probleemide lahendamine, töötoad ja seminarid.

Märkimisväärne arv üliõpilasi veedab orienteerumist teadustöö perioodidele väljaspool biokeemia ja molekulaarmeditsiini teaduskonda või viib magistritöö uurimistöö läbi välismaal.

Biokeemia ja molekulaarmeditsiini teaduskond pakub tipptasemel teadusuuringute keskkonda valgu struktuurianalüüsi, ensüümoloogia, proteomika, biokujutise, arengubioloogia, maatriksibioloogia ja ainevahetuse uurimisel. Ligikaudu viiskümmend protsenti meie töötajatest on pärit mujalt kui Soomest ning uurimisrühmad on ülemaailmselt hästi ühendatud teiste oma õppesuuna spetsialistide ja uurimisrühmadega. Paljud üliõpilased, kellel on M.Sc. meie teaduskonnast on edasi läinud doktorikraadile. programmid teistest mainekatest asutustest üle kogu maailma ning paljud on viibinud FBMM Oulus, et jätkata meie doktorikraadiga. programmi.

Programmis omandatud oskused pakuvad teile teaduskeskkonnas edu saavutamiseks vajalikku akadeemilist koolitust ja teadmisi, kuid avavad ka võimalusi biomeditsiini ja sellega seotud tööstusharudes.

Edukatel kandidaatidel peaks olema bakalaureusekraad või kõrgem kraad biokeemias, keemias või sellega seotud loodus- või bioteaduste valdkonnas ning valdab hästi tehnilist inglise keelt biokeemias ja molekulaarbioloogias.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... Loe edasi

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti