Bioloogia kraadiga

Üldine

Saadaval 30 asukohta

Programmi kirjeldus

bioloogia on uuring kõik elusorganismid, alates väikestest mikroorganismid taimedele ja loomadele. Kursus keskendub peamiselt areng ja ökoloogia ning arutleb, kuidas liigid on üles ehitatud ja kuidas nad elavad ja suhtlevad üksteisega. Bioloogia programm on saadaval nii bakalaureuse-ja magistriõppe tasemel.

Uurides bioloogia saad põhiteadmised bioloogilisi protsesse, vaid ka võimalus spetsialiseeruda ala lõpus uuringu. Bioloogia on suur teema, ja see on täiesti tavaline, et uuring on mitmeid valikained kohandada programmi, mida tahaks rohkem teada.

Bioloogia programm on mõeldud neile, kes tahavad õppida kõik looduse organismid. Subjekt tegeleb uuring elu molekulaarsel tasemel, rakud, koed ja organismid elanikkonna ja ökosüsteemide. Lai spekter erialadel teeb spetsialiseerumine oluline osa tulevases töös. Liik areng, füsioloogia ja ökoloogia, samuti kliima mõjutatud valdkondades nagu kõrb, vihmametsade, Arctic, maa mulla ja vee on ka olulisi teemasid saab uurida põhjalikult.

Doktriini seotud inimeste igapäevaelu on teine ​​põnev suunas. See võib hõlmata leida uusi raviteenuseid, suurendada põllumajandusliku tootmise, ohustatud liikide kaitse ja arendada uusi toiduaineid. Läbimurded selline küsimusi on paranenud elukvaliteeti miljoneid inimesi viimastel aastakümnetel ja viinud paremini mõista meie mõju keskkonnale ja vajadust ressursside parem ja keskkonnakaitse.

Mitmed meie partnereid, kes pakuvad bioloogiaõpingute pakub ka võimalust positsioneerida firma omandada töökogemus all õppima, mida saab teha pärast lõpetamist Neljap 1. aastat õpib ülikoolis. Pärast aastast praktikas naasete ülikooli lõpetada oma õpingud.

Palun võtke meiega rohkem teada selliseid kasutuselevõttu ja sisenemise nõuded.

Viimati uuendatud juuni 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach ... Loe edasi

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach to student recruitment is inspired by the first-hand experiences of international study, educational research and career mentoring that the Across The Pond founders and wider team have had. Näita vähem
Aberdeen , Belfast , Brighton , Canterbury , Cardiff , Chester , Cirencester , Colchester , Edinburgh , Epsom , Exeter , Falmouth , Farnham , Glasgow , Guildford , Huddersfield , Leeds , Leicester , Lincoln , Liverpool , London , Loughborough , Manchester , Newcastle upon Tyne , Norwich , Nottingham , Oxford , Lugemine , Rochester , Sheffield + 29 Rohkem Vähem