Bioloogia Magister: Global Change Biology (M.Sc.)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Bioloogia magister: spetsialiseerumine Globaalsete muutuste bioloogia aitab teil omandada põhjaliku ülevaate globaalsete muutuste keerukatest põhjustest ja tagajärgedest . Saate teada, kuidas kliimamuutused, ülemaailmsed maakasutuse muutused, häiritud vee- ja biogeokeemilised tsüklid, reostus, bioloogilised sissetungid ja bioloogilise mitmekesisuse kadumine ohustavad meie planeedi, meie inimeste ja paljude looduslike ökosüsteemide organismide elujõulisust. Magistritöö ettevalmistamise ajal puutute kokku osakonna kõrgetasemeliste uurimiskeskkondadega. Professorite, doktorantide ja üliõpilastega suheldes arendate oskusi ja pädevusi, mis on vajalikud globaalsete muutuste nähtuse uurimiseks ja selle mõju leevendamiseks.

128929_CampusDrieEikenpreview_CampusDrieEikenGebouw11.jpg

Programmi sisu

Saate oma teadmisi tugevdada järgmistel põhikursustel osaledes:

  • Globaalsete muutuste bioloogide laboratooriumivõime
  • Globaalse muutuse füsioloogia
  • Evolutsioonilised vastused globaalsetele muutustele
  • Maapealne, magevee ja mere ökosüsteemi toimimine
  • Ökosüsteemipõhine kohanemine ülemaailmsete muutustega

Karjäär

Edukad õpilased saavad magistrikraadi bioloogias: spetsialiseerumine globaalsete muutuste bioloogiale. Kraad pakub konkurentsivõimet nii bioloogia üldises valdkonnas kui ka globaalsete muutuste bioloogia ekspertvaldkonnas. Tõde, et globaalsed muutused ohustavad meie planeeti, tähendab, et asjatundlikkus selles valdkonnas on laialdaselt otsitav vara.

Lõpetajana valmistatakse ette mitmesuguseid ametikohti, mis eeldavad sügavat bioloogia mõistmist. Eelkõige on teil teadmisi poliitika analüüsimisel ja otsuste vastuvõtmise mõjutamisel globaalsete muutuste mõju ja nendega kohanemise valdkonnas. Me eeldame, et lõpetajad tööle valitsusasutused nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, valitsusväliste organisatsioonide ja nõustamine asutustega. Teadusuuringud pakuvad veel ühe karjäärivõimaluse nii välismaal kui ka Belgias, kus mitmed uurimisrühmad juhivad teed globaalsete muutuste uurimisel.

Miks valida UAntwerp ?

Olete osalenud University of Antwerp rahvusvaheliselt tunnustatud bioloogiaosakonnas teostatavas tipptasemel teadustöös. Te omandate ülevaate globaalsete muutuste põhjustajatest ja nende tagajärgedest kõigil bioloogilise organisatsiooni tasanditel alates rakkudest, üksikutest organismidest ja populatsioonidest koosnevatest molekulidest kuni kogukondade ja ökosüsteemideni.

127155_Biology_GCB_Fotofiche_1180op361_shutterstock_64367653-CMYK.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem