Bioloogia magister: bioloogiline mitmekesisus, looduskaitse ja taastamine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Bioloogia magistriprogramm, mille spetsialiseerumine on bioloogiline mitmekesisus, looduskaitse ja taastamine, aitab teil saada põhjaliku ülevaate bioloogilise mitmekesisuse kohalikest ja globaalsetest ohtudest . Saate põhjalikud teadmised bioloogilise mitmekesisuse määravatest organismi ja keskkonna vastasmõjudest. Teid õpetatakse omandama bioloogilise mitmekesisuse säilitamise ja taastamise oskused erinevatel skaaladel, alates üksikpopulatsioonidest ja liikidest kuni elupaikade ja maastikega. Ja osalete kõrgtasemel teadusuuringutes, mis viiakse läbi rahvusvaheliselt tunnustatud bioloogia osakonnas!

Magistritöö parandab teie teadustööga seotud pädevusi tänu osakonna kõrgetasemelisele uurimiskeskkonnale kokkupuutumise ja õppejõudude, doktorantide ja teaduskonna töötajate suhtlemisega. Looduskaitsepraktika viib teid igapäevasesse konserveerimis- ja restaureerimispraktikasse väljaspool ülikooli, sealhulgas tehes koostööd valitsusväliste organisatsioonide, poliitikakujundajate, põllumeeste ja keskkonnakaitsjatega.

128928_CampusDrieEikenpreview_CampusDrieEikenstudenten201714.jpg

Programmi sisu

Õpilased tugevdavad oma teadmisi järgmistes peamistes kaitse- ja taastamisküsimustes :

  • Liikide kaitse ja majandamine
  • Elupaiga kaitse
  • Kaitse geneetika
  • Lagunenud ökosüsteemide taastamine
  • Loodused ja konfliktid looduskaitse ja ühiskonna vahel

Karjäär

Edukad õpilased saavad magistrikraadi bioloogias: bioloogilise mitmekesisuse, konserveerimise ja restaureerimise spetsialiseerumine, pakkudes seeläbi konkurentsivõimet nii bioloogia üldises valdkonnas kui ka konserveerimise ja restaureerimise eksperdivaldkonnas. Bioloogilise mitmekesisuse väärtuse tunnustamine ökosüsteemiteenuste jaoks ühiskonnas muudab looduskaitse ja taastamise spetsialiseerumise vajalikuks eeliseks.

Lõpetajana olete valmis positsioonideks, mis nõuavad poliitika analüüsimist ja otsustusprotsessi mõjutamist bioloogilise mitmekesisuse säilitamise ja taastamise valdkonnas. Lõpetajad töötavad sageli vabaühendustes, konsultatsiooniagentuurides ja valitsusasutustes nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Teadustöö pakub oma valdkonnas hästi arenenud teadusmaastikuga veel ühe karjäärivõimaluse nii välismaal kui ka Belgias.

Miks valida UAntwerp ?

“Ma vaatasin mitmeid Euroopa riike ja õppeprogramme, kuid lõpuks valisin Antwerpeni, kuna bioloogia magistrikraad: bioloogilise mitmekesisuse, looduskaitse ja restaureerimise spetsialiseerumine oli täpselt see, mida olin otsinud . Mitte ainult sellepärast, et suutsin lõpuks ühendada oma kaks eelmist kraadi Miami ülikoolist bioloogia ja ökosüsteemi teaduse ja poliitika alal ning seda õpetati ainult inglise keeles, vaid ka seetõttu, et see pakkus võimaluse naasta Aafrikasse, et jätkata oma õpinguid uurimistöö huvid minu lõputöö jaoks. Ja lõppude lõpuks on hea, kui mul on võimalus saada oma õppesuunast Euroopa seisukoht, mis kindlasti muudab mind paremaks bioloogiks. Lisaks võib minu õppeprogrammi pidada üsna rahvusvaheliseks, kuna peaaegu pooled kaasõpilastest on pärit välismaalt. Arvan, et see on väga rikastav, kui teil on nii palju erinevaid teadmisi ja palju seisukohti. "

Blake Alexander Simmons | USA

127158_Biology_BCR_Fotofiche_1180op361_Lizards.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem