Bioloogia magister - bioloogilise mitmekesisuse ja keskkonnatervise õppekava

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KOHALDAGE KOHE!

Bioloogia (bioloogilise mitmekesisuse ja keskkonnatervise spetsialiseerumine)

Bioloogia magistrikraad pakub kõrgelt spetsialiseeritud koolituskursust kõrgtasemel koolitusele pääsemiseks ja teadusuuringute tegemiseks ülikoolides või avalikes või eraviisilistes teaduslaborites, biotehnoloogia, farmaatsia-, põllumajandus- ja toidutootmisettevõtete projektitegevuses ning avalikud ja eraorganisatsioonid ning töövõimalused keskkonnamõju, bioloogilise mitmekesisuse ja tervise valdkonnas.

Bioloogiline mitmekesisus ja keskkonnatervis on University of Siena bioloogiaalase magistriõppe programmi kaks haridust.

Universéta di Siena fotoarhiiv

Kursuse eesmärgiks on anda ülevaade bioloogilise mitmekesisuse valdkonnast ja selle seostest planeetide tervisega. Mikroobide, seente, taimede ja loomade mitmekesisuse valdkonnad katavad kas loengute ja laboripõhiste tegevustega. Säästva bioloogia ja ressursside juhtimisega tegelevad moodulid on suunatud õpilaste koolitamisele keskkonna jätkusuutlikkuses, määratledes elusorganismide rolli ökosüsteemides ja rakendades seire- ja kontrollimeetodeid, et säilitada nende mitmekesisus. Arvesse võetakse ka olulisi küsimusi, mis on seotud bioloogilise mitmekesisuse panusega farmaatsiatoodete väljatöötamisse ja toiduallikate kvaliteedi ja ohutuse kontrollimisse.

Kokku on kursuse eesmärk valmistada ette uus põlvkond eksperte, kes on võimelised uurima ja rakendama integreeritud lähenemisviise bioloogilise mitmekesisuse ja taimetervise valdkonnas.

Sissepääs muidugi bakalaureusekraad bioloogia, biotehnoloogia ja teaduse ja tehnoloogia keskkonda ja loodust.

KOHALDAGE KOHE!

Eesmärgid ja ametialased rollid

Kursus valmistub bioloogi erialaks ja teisteks assimileerituteks. Mõned näited on teadlased riiklikes ja eraülikoolides ning teistes avalik-õiguslikes ja eraõiguslikes teadusorganisatsioonides; vastutab farmaatsia-, biotehnoloogia- ja agro-toiduainetööstuses ning avalikes ja eralaborites; vastutav avalik-õiguslikes ja eraõiguslikes asutustes (vallad, piirkonnad, muuseumid, pargid ja kaitsealad).

Lisaks võimaldab see juurdepääsu loodusainete õpetamise kursustele ja / või võistlustele nii avalikes kui ka eraõiguslikes põhikoolides ja kõrgkoolides.

 • Ülikoolide ning teiste avaliku ja erasektori teadusorganisatsioonide teadur
 • Farmaatsia- ja biotehnoloogia tööstuslaborite juht
 • Vastutab avalik-õiguslikes ja eraõiguslikes asutustes
 • Vaba professionaalne bioloog

KOHALDAGE KOHE!

Sisenemise nõuded

Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes soovivad kandideerida Laurea Magistrale (magistrikraad) saamiseks, peab olema kraad või ülikooli kolmeaastane diplom või muu välismaalt pärit õpingute kvalifikatsioon, mida peetakse sobivaks ning millel on konkreetsed õppekavade nõuded ja piisav isiklik ettevalmistus, kontrollitud režiimidega mis on sätestatud iga magistrikraadi õppereeglites, milles on kirjas ka konkreetsed pääsukriteeriumid.

Pange tähele, et mõnele programmile võib olla piiratud juurdepääs ja sellele rakendusele võidakse kohaldada sisseastumiskatsed.

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad registreeruda esimese tsükli (bakalaureuseõppe - Laurea Triennale) kraadiõppesse, mida õpetatakse itaalia või inglise keeles, või piiramatu juurdepääsuga ühetsükli kraadi University of Siena Giurisprudenzas, saavad kirja saamiseks esitada oma dokumendid veebiplatvormi kaudu aktsepteerimine ülikooli poolt igal õppeaastal määratud tähtajaks.

University of Siena esimesse (bakalaureuseõppe) või teise (magistriõppe) tsükli kraadiõppekavasse registreeruda soovivate rahvusvaheliste üliõpilaste riikliku sisenemise kvalifikatsiooni hindamise veebiplatvormi rakendustel on erinevad ajakavad erinevad kursused. Õpilasi kutsutakse seda platvormi - https://enrolment.unisi.it/ - perioodiliselt külastama , et näha, millised taotlused on avatud, ja vastavad tähtajad.

Ülikoolidel ja kõrgkoolidel on õigus ametlikult tunnustada rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Pidage meeles, et see menetlus ei muuda välismaise keskkooli diplomi Itaalia kvalifikatsiooniks.

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

Akadeemiline kalender

University of Siena osakonnad on vastu võtnud semestri süsteemi.

Akadeemiline aasta on jagatud kaheks: oktoobrist jaanuarini ja märtsist maini. Iga õppeperioodi lõpus planeeritakse eksami sooritamist.

Igal osakonnal on aga oma akadeemiline kalender, mille leiab osakondade kodulehelt (jaotisest “Didattica”): https://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

KOHALDAGE KOHE!

2020-2021 soovituslik akadeemiline kalender

Sügisperiood (1. semester)

 • Loenguperiood: 1. oktoober 2020 - 18. jaanuar 2021
 • Eksamiperiood: 21. jaanuar - 1. märts 2021

Kevadine semester (2. semester)

 • Loenguperiood: 4. märts - 14. juuni 2021
 • Eksamiperiood: 17. juuni - 31. juuli 2021

Õppemaksud

Toetuse suuruse kindlaksmääramine

University of Siena pakutavate iga kraadiõppesse, magistriõppesse või ühetsüklilistesse magistriõppesse astunud üliõpilaste osamaksusumma määratakse kindlaks järgmiste elementide põhjal:

 • Kategooria, kuhu kraad kuulub;
 • Õpilase lähisugulase majanduslik seisund, mida väljendatakse vahetult õppimisele eelnenud aasta samaväärse majandusliku olukorra näitajaga (ISEE);
 • Sisseastumisaasta;
 • Ülikooli ainepunktid (ECTS ainepunktid) kaheteistkümne kuu jooksul enne 10. augustit.

Õppekursus kuulub ühte järgmistest kolmest kategooriast:

 • Humanitaar-sotsiaaluuringud (USA)
 • Tehnilis-teaduslik (TS)
 • EL reguleeritud tervishoiuteenused (EL)

Märkus: õpilastele, kes on kolmandate riikide kodanikud ja kes ei ole Itaalia elanikud, ja üliõpilastele, kellele ISEE arvutamist ei kohaldata nende lähimate pereliikmete suhtes, võib kohaldada päritoluriigist sõltuvat kohandamise koefitsienti.

University of Siena teeb kättesaadavaks õppetasude arvestamise lehe: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

KOHALDAGE KOHE!

Tugev rahvusvaheline missioon

Oma kaheksa sajandikuise ajaloo vältel University of Siena viinud mitmesuguseid uuringuid paljudes erinevates kultuurivaldkondades.

Aastate jooksul University of Siena täiustanud oma rahvusvahelistumise strateegiat, eesmärgiga tugevdada oma rahvusvahelisi akadeemilisi suhteid ning meelitada ligi tudengeid ja teadlasi maailma eri paigust.

21. sajandi alguses on see ajalooline institutsioon suutnud lahendada väljakutse, mis on seotud õppimise, teadmiste ja teadusuuringute globaliseerumisega paljude rahvusvaheliste koostööprojektide abil.

Igal aastal sõlmitakse uusi rahvusvahelisi koostöölepinguid ja -projekte, suurendatakse inglise keeles pakutavate kraadi ja kursuste arvu, hoides head positsiooni riiklikus ja rahvusvahelises edetabelis; need on mõned University of Siena tugevad küljed.

Tere tulemast Siena

University of Siena on üks vanimaid ülikoole Euroopas, see on asutatud 1240. aastal.

Selle ajalugu on arenenud koos Toscana kultuuritraditsioonidega keskajast tänapäevani.

Siena asub Toscana südames õrnalt veerevate mägede maastiku keskel. Kolmele järsule künkale ehitatud ja iidsete müüridega ümbritsetud on ainulaadne linn, kus tudengid saavad veeta kasumliku õppeperioodi, mis on täis võimalusi isiklikuks rikastumiseks.

KOHALDAGE KOHE!

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Näita vähem