Bioscience Engineering: Agro- ja ökosüsteemide insener (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven agro- ja ökosüsteemide inseneriteaduse magister (ACE) pakub põhjalikke teadmisi looduslike ja tootmisele orienteeritud ökosüsteemide toimimisest ja juhtimisest. Sa täiendad interdistsiplinaarset põhiprogrammi peamise spetsialiseerumisega neljale erinevale valdkonnale: (i) taimekasvatussüsteemid, (ii) põllumajandus- ja ressursimajandus, (iii) pinnase- ja veesüsteemid ning (iv) metsa-, loodus- ja maastikusüsteemid .

Struktuur

Peamised taimekasvatussüsteemid keskenduvad agroökosüsteemidele ja hõlmavad spetsialiseerumist põllukultuuride kasvatamisele, metsanduse tootmissüsteemidele (Tšiilis saavutatakse semestri jooksul) ja aiandusele (Lõuna-Aafrikas semestri kaudu).

Suurim põllumajanduse ja loodusvarade ökonoomika keskendub agro- ja ökosüsteemide majanduslikele ja poliitilistele aspektidele koos põhjalike kursustega põllumajanduse, toidu ja loodusvarade ökonoomika alal.

Peamised pinnase- ja veesüsteemid pakuvad teile põhjalikku arusaamist looduslike ja tootmisele orienteeritud ökosüsteemide abiootilistest aspektidest.

Suuremad metsa-, loodus- ja maastikusüsteemid pakuvad teile põhjalikke teadmisi looduslike ja tootmisele orienteeritud ökosüsteemide biootiliste aspektide kohta ning õpetavad, kuidas neid süsteeme maastiku skaalal optimaalselt hallata.

Tugevused

  1. Programm on rahvusvaheliselt orienteeritud, keskendudes rahvusvaheliste ja kohalike õpilaste koolitamisele, kes suudavad lahendada kliima- ja keskkonnaprobleeme globaalsetes agro- ja ökosüsteemides.
  2. Programmi põhikomponent on integreeritud väliprojekt välismaal, parasvöötmes või troopilises keskkonnas. Siin ei pakuta õpilastele väljakutseid mitte ainult teaduse ja tehniliste oskuste osas, vaid arendatakse ka ülekantavaid oskusi, nagu näiteks interaktiivne ja mitmekultuuriline õppimine meeskonnas, projektijuhtimine, tõhus suhtlus ja majanduslik hinnang.
  3. Kõik üliõpilased saavad valida omaalgatusliku vahetussemestri ja / või rahvusvahelise praktika ja / või rahvusvahelise lõputöö uurimisprojekti teistes partnerülikoolides. Suurte taimekasvatussüsteemide tudengeid julgustatakse kasutama konkreetseid võimalusi rahvusvahelise väljamineva liikuvuse jaoks: vahetussemestri Hortology Lõuna-Aafrika Stellenboschi ülikoolis või vahetussemestri metsandussüsteemide vahetussemestrit Tšiilis Universidad de la Frontera ülikoolis.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti