Bioteaduste magistrikraad - toidu- ja joogialane innovatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Selles magistriõppes tegelete toidu- ja joogitööstuse uuenduslike lahendustega. Te mõistate innovatsiooni tervikliku protsessina ja arendate uusi tooteid ja protsesse tõhusalt toorainest kuni tarneni. Te arvestate tehnoloogia, toidu, pakendamise, tarneahela, strateegia ja disaini tundmist.

118574_ZHAW_Studienstart_8324002.jpg

Karjäär - Tuleviku toit

Magistrikraadina on teil vajalikud oskused tootepõhiste ja protsessitehnoloogiliste suhete analüüsimiseks ja hindamiseks. Sa pead aru saama laiematest majanduslikest ja poliitilistest kontekstidest, milles need toimuvad. Teil on võimalik mõelda kaugemale interdistsiplinaarsete piiride piiridest ja arendada uuenduslikke, integreerivaid lahendusi probleemidele.

See tähendab mitte ainult seda, et teil on suurepärased tööväljavaated toiduainetööstuse erinevates sektorites. Te olete sobiv kandidaat ametikohtadele reguleerivates asutustes, ülikoolides ja nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes organisatsioonides.

Magistriõppe lõpetajana ...

 • mõjutada aktiivselt toiduainetööstuse tulevikku.
 • suutma jätkusuutlikult arendada tooteid ja protsesse kogu toidu väärtusahelas ning panna need edukalt turule.
 • ühendage oma teadmised tehnoloogiast, toitumisest, pakendamisest, strateegiast ja disainist, et moodustada edukaid uuenduslikke kontseptsioone ja võtta arvesse täiendavaid majanduslikke, ühiskondlikke, keskkonna-, toitumis- ja rahvatervise küsimusi.
 • arendada loomingulisi probleemide lahendamise lähenemisviise ning ühendada ettevõtlus- ja teaduslik mõtlemine.
 • suutma kavandada, rakendada, hinnata ja esitada suuri uurimis- ja arendusprojekte.
 • ühendada teaduse oskused sotsiaalmajanduslike oskuste ja tehniliste oskuste ning sotsiaalsete ja isiklike oskustega, et muuta oma tulevase karjääri püsivaks eduks.
 • seepärast olge hästi ette valmistatud toiduainetööstuse jaoks vajalike huvitavate ja mitmekülgsete juhtimisülesannete täitmiseks sellistes valdkondades nagu toote- ja protsessiarendus, turundus, liidese funktsioonid, valitsusasutused ja ülikoolid.

Programm pakub teile ...

 • individuaalselt loodud magistriõppekava, mille saate täita 3, 4, 5 või 6 semestris.
 • atraktiivne moodulite kombinatsioon teadusuuringutes, teaduses, praktikas ja majanduses.
 • võimalus töötada nii professionaalselt kui ka isiklikult ning seega saada soovitud spetsialistiks ja juhiks.
 • oma magistritöö jaoks põnevaid uurimisprojekte.
 • integreerumine uurimisgruppi, kus saate arendada oma meeskonnatöö oskusi, oma kriitilisi teadmisi ja õppida algatust tegema.
 • väikesed klassid spetsialiseerumismoodulites ja interaktiivsed õppetunnid, mida saate koostada.
 • meie ainulaadne FBI-mentorlusprogramm.
 • Saate kasu nelja rakenduskõrgkooli ZHAW, BFH, FHNW ja HES-SO teadmistest ja võrgustikust. Üks kolmandik uuringust toimub ülikoolides - Wädenswilis, Oltenis ja / või Bernis.
 • Individuaalsus: saate kohandada magistriprogrammi oma vajadustele. Erinevate klastrite mooduleid Bio / Pharma, toit, keskkond, keemia ja biomeditsiinitehnika ja arvutiteadus (BECS) saab kombineerida eraldi.
 • Tulevikule orienteeritud: Te võtate pädevusi juhtimises, äris ja ühiskonnas, aga ka teemadel, mis on tulevikus üha olulisemad, näiteks "andmete käsitlemine ja mõistmine" (nn põhioskused).
 • Praktiline: Oled osa uurimisgrupist ZHAW vastavas instituudis Wädenswilis kohe algusest peale. Te olete vahetuses teiste kolme ülikooli õpilastega.

Uuringud - struktuur ja sisu

Teie uuringud hõlmavad kolme pädevusvaldkonda ning magistritöö, kokku 90 ainepunkti (ETCS).

Enne õpingute alustamist töötate koos spetsialiseerumismeeskonna ja juhendajaga välja oma isiklikud koolituseesmärgid, määratlete oma magistritöö teema ja looge oma individuaalne õppekava pakutavatest moodulitest.

Valitud moodulid on salvestatud teie individuaalsesse õppelepingusse (ISA).

Magistritöö - 40 ainepunkti

Teie õpingute tuum. Te olete läbi viidud uuringute põhjal vastanud konkreetsele küsimusele selles valdkonnas ja töötama välja lahendused, mis on olulised teadusuuringute, tööstuse ja ühiskonna jaoks, tihti koostöös riiklike \ t

rahvusvaheliste partneritega. Lõputöö kaudu ei näidata mitte ainult oma teadmisi ja oskusi, vaid ka laiendate oma teadustöö valdkonna teadusuuringute olukorda

Uuringu mudelid

Magistriprogrammi Life Sciences võtab 3 täistööajaga semestrit ja koosneb 90 ainepunkti (ECTS). See vastab ligikaudu 2 700 tunni töökoormusele. See intensiivne töökoormus nõuab head planeerimist ja korraldust.

Osalise tööajaga õpe avab mitmeid võimalusi programmi eesmärkide saavutamiseks - kohandatud teie isiklikele oludele ja vajadustele. Soovitame õpilastele

ei tegele täiendava kutsealase tegevusega, mis ületab maksimaalset töökoormust 50% täisajaga töökohast. Te peaksite selles küsimuses oma spetsialiseerumise meeskonnaga individuaalselt konsulteerima. Haldusküsimuste korral võtke ühendust registripidaja kontoriga.

Individuaalse õppelepingu (ISA) loomisel tuleb enne osalise tööajaga õpingute korraldamist arutada ja kindlaks määrata.

115216_Gesamt_zhaw_13191.jpg

Praktika uurimine

Õpingute ajal laiendate oma isiklike oskuste profiili nii oma tehnilise kui ka metoodilise asjatundlikkuse ning oma pädevuse osas. Keskendumine magistritööle julgustab loomingulisi lähenemisviise probleemide lahendamisele, perspektiivide läbivaatamisele ja ettevõtliku ja teadusliku mõtlemise kombinatsioonile.

Töö uurimisrühmas aitab teil arendada meeskonnatöö oskusi, algatusvõimet, kriitilist mõtlemist ja juhtimisoskusi

Edendame interaktiivsete õppetundidega väikestes klassides sõltumatut, teaduspõhist õppimist.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The ZHAW is one of the leading Swiss universities of applied sciences. Around 1,500 students are currently enrolled at the School of Life sciences and facility Management, which has more than 600 empl ... Loe edasi

The ZHAW is one of the leading Swiss universities of applied sciences. Around 1,500 students are currently enrolled at the School of Life sciences and facility Management, which has more than 600 employees. Näita vähem