Biotehnoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Biotehnoloogia MSc pakub kõrgtasemel koolitust biotehnoloogia, bioloogia ja biokeemilise tehnika alal. Kursus annab õpilastele teadmiste ja oskuste, mis on vajalikud täitmiseks: tervise-, keskkonna-, toidu- ja põllumajandussektori kõrgemate tehnikute analüüs ja kvaliteedikontrolli analüüs; teadusuuringute ja tehnoloogia arendamise alal avalikes ja eraasutustes doktorikraadi saamiseks

Hariduselt pakutakse ka elukestva õppe võimalusi tervishoiu- ja haridussektori ning farmaatsiatööstuse spetsialistidele, kes soovivad oma teadmisi selles olulises valdkonnas täiendada.

Kursuse struktuur

Õppekava üksus
näita 1 õppekavaühikut, mis sisalduvad ülaltoodud variandis
6 15489003

Õppekava üksus ECTS Kood
Keskkonnabiotehnoloogia 6 15481018
Bioaktiivsete ühendite tootmistehnoloogiad 6 15481019
Innovatsioon ja ettevõtlus 6 15481020
Biotehnoloogia täiustatud töötuba 6 15481021
Variant 1.2
näita 6 õppekavaühikut, mis sisalduvad ülaltoodud variandis
6 15489001
Õppekava üksus ECTS Kood
Väitekirja projekt 12 15481022
Õppekava üksus ECTS Kood
Väitekiri / aruanne 48 15481023

Vastuvõtutingimused:

Teenindusaegade arv: 20

Juurdepääsu tingimused:

  1. Biotehnoloogia, biokeemia või sarnaste valdkondade bakalaureusekraadi (või samaväärse juriidilise kraadi) omanikud
  2. Välisriigi kraadi omanikud on saadud kooskõlas Bologna protsessi põhimõtetega.
  3. Välisriigi kõrghariduse omanikud, mida teadusnõukogu tunnistab bakalaureusekraadi eesmärkide saavutamiseks sobivas valdkonnas.
  4. Kooli, teadusliku või erialase õppekava omanikud, mida teadusnõukogu on tunnistanud selle õpingutsükli läbiviimise eeliste ja võimekuse eest.

Kandidaatide valimise kriteeriumid: Juurdepääsu võimaldamise piisavus ja klassifikatsioon; kutsealane, teaduslik ja akadeemiline õppekava; globaalne profiil.

Vajalik dokumentatsioon: elulookirjeldus (koos isikuandmete, õppejõudude ja spetsialistidega); Kvalifikatsioonitunnistus koos iga üksuse klassifikatsiooni eristamisega. Maksekinnitus 50 € registreerimistasu eest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Algarve (Portugal) is a young public university, with a student population close to 8,000 and employs over 700 academics. In these last three decades, the University of Algarve has c ... Loe edasi

The University of Algarve (Portugal) is a young public university, with a student population close to 8,000 and employs over 700 academics. In these last three decades, the University of Algarve has consolidated the link established with the regional business and with the public and private organizations, encouraging the transfer of knowledge and contributing to sustainable development with a positive impact across the community. Näita vähem