Biotehnoloogia magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc biotehnoloogia programmi eesmärk on anda õpilastele võimalus arendada kõrgtasemel teoreetilisi teadmisi, arusaamist, praktilist kogemust ja koolitust, keskendudes eelkõige kaasaegsetele molekulaar- ja süsteemibioloogiatele uutele biotehnoloogiatele.

Kursuse eesmärgiks on tagada põhiline biotehnoloogia ja meditsiinilise, tööstusliku, keskkonna- ja kääritamise biotehnoloogia alane koolitus, mis annab võimaluse viia läbi uurimisprojekt ühe nendes valdkondades.

Programmi eesmärk on pakkuda koolitust ja toetust mitmesuguste võtmeoskuste arendamisel, sealhulgas kommunikatsiooni, kriitilise analüüsi ja mõtlemise, projekti ja ajajuhtimise, teadusliku kirjutamise, meeskonnatöö, eetika, infotehnoloogia ja karjääri juhtimise alal.

Töötajad võivad pakkuda teadmisi molekulaar-, raku- ja süsteemibioloogia, rekombinantse DNA tehnoloogia, proteiini biokeemia, struktuuribioloogia, kääritamise, bioengineerimise ja paljudes muudes valdkondades. Lisaks sellele võivad üliõpilased kuulata ka ülikooli tööstuse ja teiste koolide väliskülalisest kõnelejaid.

Kooli teadustööjõu tagajärjel eeldatakse, et üliõpilased hakkavad teadustööga tegelema. Neid innustatakse kursuse algusest peale suhtlema perspektiivsete teadusprojektide juhendajatega ja nad kutsutakse kooli iganädalastele teadustööseminaridele.

Pidage meeles, et see kursus on saadaval ainult täistööajaga vormingus.

Kuidas sa õpid

Programm sisaldab loengute, töötubade, laboratoorsete praktikumide, IT-klasside, seminaride, probleemipõhiste õppetundide, iseseisva õppimise ja uurimisprojektide kombinatsiooni. Programmis keskendutakse ka professionaalsete ja teadustöö oskuste arendamisele, mis võib suurendada tööalast konkurentsivõimet.

Term 1 sisaldab sissejuhatavaid mooduleid ja selle eesmärk on anda õpilastele põhiteoreetilisi teadmisi praeguste biotehnoloogia teemade ja kaasaegse biotehnoloogia jaoks kasutatavate molekulaarbioloogia tehnikate praktikate kohta.

Moodulid:

  • Sissejuhatus biotehnoloogiasse
  • Molekulaar biotehnoloogia
  • Biotehnoloogiaalased kutse- ja teadusalased oskused A


Termin 2 näeb ette erialasid meditsiini, tööstuse ja keskkonna biotehnoloogias. Samuti püütakse suurendada praktilisi oskusi, keskendudes fermentatsioonitehnoloogiatele.

Moodulid:

  • Meditsiiniline biotehnoloogia
  • Tööstuslik ja keskkonnasäästlik biotehnoloogia
  • Kääritamise biotehnoloogia
  • Biotehnoloogiaalased kutse- ja teadustööalased oskused B

Suve jooksul lähevad tudengid biotehnoloogiaga seotud distsipliini raames edasi iseseisvasse uurimisprojekti.

Selle programmi nädalased kontaktid võivad varieeruda sõltuvalt valitud mooduli valikutest ja uuringu staadiumist. Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et igal tunnil viibib õpilane vähemalt kaks tundi iseseisvas õppes. Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge programmi juhi poole.

Kuidas teid hinnatakse

Hindamine toimub peamiselt kursuste, sealhulgas kirjanduse ülevaadete, probleemide dokumentide, suuliste ja plakatite ettekannete kaudu (nii üksikisikud kui ka grupid) ja lõpuks uurimisprojekti uurimistööde ettevalmistamiseks. Samuti on eksam.

Programm sisaldab iga hindamisvormi kohta spetsiaalset koolitust, mille eesmärk on parandada oma jõudlust kraadiõppe üliõpilaseks.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi tunnustab kraadi vastavas valdkonnas.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem