Biotehnoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Biotehnoloogia magister on biotehnoloogia magistri kraad. Programmid valmistuvad õpilastel osalema uurimistöös, juhtivate laborite töörühmades, otsuste väljatöötamisel ja planeerimisel, suurte projektide uurimismeetodite loomiseks ja rakendamiseks ning juhtimis- ja turundusalaste otsuste vastuvõtmiseks.

Õppekavad hõlmavad arenenud uuringuid sellistes valdkondades nagu mikrobioloogia , rakubioloogia , genoomika , biokeemia ja molekulaarbioloogia ning paljud programmid pakuvad erialasid sellistes valdkondades nagu ravimite avastamine , regeneratiivsed ja tüvirakkude tehnoloogiad ning bioinformaatika . Saadaval on nii väitekirjad kui ka väitekirjad , väitekirjad, millel on üldjuhul rangemad uurimisnõuded.

Koolid pakuvad ühe aasta programmide õppemaksu alates $ 20.000 USD õppeaastas, kuigi osaliselt teeneid stipendiumid on saadaval kõrgetasemelistele rahvusvahelistele üliõpilastele põhineb IELTS (6.5) ja TOEFL (90) eksam hinded samuti CGPA ja GRE (300) või GMAT (550) eksam skoori.

Paljud programmid sisaldavad koolitust ja praktilisi kogemusi uurimisprojektide, esitluste, laboratoorsete tööde ning OPTi ja CPT võimaluste näol.laboratory scientists research innovation technology biotechnology agriculture laboratory laboratory laboratory laboratory laboratory scientists biotechnologyfelixioncool / Pixabay

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Näita vähem