Biotehnoloogia magister on biotehnoloogia magistri kraad. Programmid valmistuvad õpilastel osalema uurimistöös, juhtivate laborite töörühmades, otsuste väljatöötamisel ja planeerimisel, suurte projektide uurimismeetodite loomiseks ja rakendamiseks ning juhtimis- ja turundusalaste otsuste vastuvõtmiseks.

Õppekavad hõlmavad arenenud uuringuid sellistes valdkondades nagu mikrobioloogia , rakubioloogia , genoomika , biokeemia ja molekulaarbioloogia ning paljud programmid pakuvad erialasid sellistes valdkondades nagu ravimite avastamine , regeneratiivsed ja tüvirakkude tehnoloogiad ning bioinformaatika . Saadaval on nii väitekirjad kui ka väitekirjad , väitekirjad, millel on üldjuhul rangemad uurimisnõuded.

Koolid pakuvad ühe aasta programmide õppemaksu alates $ 20.000 USD õppeaastas, kuigi osaliselt teeneid stipendiumid on saadaval kõrgetasemelistele rahvusvahelistele üliõpilastele põhineb IELTS (6.5) ja TOEFL (90) eksam hinded samuti CGPA ja GRE (300) või GMAT (550) eksam skoori.

Paljud programmid sisaldavad koolitust ja praktilisi kogemusi uurimisprojektide, esitluste, laboratoorsete tööde ning OPTi ja CPT võimaluste näol.laboratory scientists research innovation technology biotechnology agriculture laboratory laboratory laboratory laboratory laboratory scientists biotechnologyfelixioncool / Pixabay

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
McGovern Education Group

Vaata veel 15 kursust McGovern Education Groupis »

Viimati uuendatud November 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
20,000 USD
õppeaasta kohta. Osaliselt tasumata stipendiumid on saadaval kõrgelt toimivate rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school