Biotehnoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi üksikasjad

Meie programm on kaheaastane nelja semestri interdistsiplinaarne programm, mis annab õpilastele multidistsiplinaarse tausta, mis ühendab biotehnoloogia teaduslikke, ärilisi ja eetilisi aspekte. Programm on ette nähtud üliõpilastele, kes ei soovi doktorikraadi omandamist. vaid otsivad karjääri tööstuses. Õppekava keskendub kombinatsioon biotehnoloogia ja MBA-tasandil äri kursused. Õpilased võivad alustada kraadiõppekava igal aastal sügisel või kevadel.

Õppekava

Õppekava planeerib üliõpilane koostöös oma õppejõu nõustajaga esimese semestri jooksul.

ÕPPEKAVA

Meie õppekava integreerib molekulaarbioloogia, tehnoloogia ja ettevõtluse alused, et luua terviklik programm, mis valmistab täielikult ette kõrgharidusega töökohti tööstuses.

Eeltingimused

Tulevastele õpilastele peab olema bakalaureusekraad bioloogia või keemia. Teised teaduse peamised õppejõud võivad nõustuda ka tingimusel, et nad on lõpetanud järgmised bakalaureuse kursused:

  • 2 semestrit üldine bioloogia
  • 2 semestrit üldkeemia
  • 1 semester orgaaniline keemia
  • 1 semester geneetika

Proovi kahe aasta programm1. AASTA

2. AASTA AASTA

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... Loe edasi

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. Näita vähem
San Francisco , Buenavista , Oranž + 2 Rohkem Vähem