Brändijuhtimise ja kommunikatsiooni magister (koostöös CBA Design - Carmi e Ubertis)

Üldine

Saadaval 3 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

Brändijuhtimise ja kommunikatsiooni magistriprogramm rongib spetsialiste, kes suudavad hallata brändinguid ja määratleda brändistrateegia, mis ühendab kvaliteedi ja tulemuslikkuse materiaalseid väärtusi ning immateriaalseid väärtusi, nagu eristamine, asjakohasus ja pildid. Töötades ettevõtetes või asutustes, saavad nad kasutada nii loomingulist keelt kui ka tehnilisi ja strateegilisi protsesse.

Paljud ettevõtted, nagu näiteks Swarovski, Lierac, Deborah, Comete Gioielli, TucanoUrbano, Red Bull, Milanosport, Decathlon, Crodino, Carrefour ja Nintendo väitsid, et vaid vähesed mainisid, otsustasid jagada oma väärtusi ja teadmisi IEDi üliõpilastega, värske ja multidistsiplinaarne seisukoht, et arendada välja oma brändi strateegiline projekt.

Magister on korraldatud koostöös CBA ja Carmi e Ubertisiga.

Target - Lõpetajad humanitaarteadustes, sotsiaalteadustes, majanduses või teaduse erialadel, samuti disainikoolide loominguliste erialade lõpetanutele või spetsialistidele, kellel on vähemalt kaheaastane kogemus brändide valdkonnas.

Metoodika ja struktuur - magistrikursus järgib multidistsiplinaarset lähenemist, vaheldumisi loenguid, harjutusi, juhtumiaegasid, töötubasid ja projekte partnerluses ettevõtetega ja asutustega ning arendada individuaalselt või rühmiti. Käed-on väljend, mis paremini esindab magistrikursust, tänu tihedale kontaktile partnerettevõtetega, mis annab õpilastele võimaluse vahetult kogeda kohtumisi, projekte ja kohapealseid külastusi.

See haridus- Pathway valmistab ekspertide brändi loomine ja management tthrough multidistsiplinaarset lähenemist äri, strateegiline turundus ja kommunikatsiooni alal. Laiaulatuslik reis, kus võetakse arvesse protsessi erinevaid etappe: brändi omavahendite määratlemine - brändi väärtuste ja positsioneerimise kehtestamine ning strateegilise turundustegevuse kavandamine kuni brändi arendamiseks ja toetamiseks.

Professionaalsed võimalused - magistrikursus rongib spetsialiste, kes on võimelised töötama agentuurides, ettevõtetes või konsultantidena. Viimases 15 väljaandes oli see tugev brändingualaste spetsialistide kogukond, nagu brändijuhid, tootejuhid, brändistrestid, kontohaldurid, brändikonsultandid ja strateegilised plaanijad.

Magistrikursus korraldatakse kahes väljaandes, esimesel novembril õpetatakse itaalia keeles ja teine ​​jaanuaris õpetatakse inglise keeles.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Näita vähem
Milano , Milano , Milano + 2 Rohkem Vähem