See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

Brändijuhtimise ja kommunikatsiooni magistriprogramm rongib spetsialiste, kes suudavad hallata brändinguid ja määratleda brändistrateegia, mis ühendab kvaliteedi ja tulemuslikkuse materiaalseid väärtusi ning immateriaalseid väärtusi, nagu eristamine, asjakohasus ja pildid. Töötades ettevõtetes või asutustes, saavad nad kasutada nii loomingulist keelt kui ka tehnilisi ja strateegilisi protsesse.

Paljud ettevõtted, nagu näiteks Swarovski, Lierac, Deborah, Comete Gioielli, TucanoUrbano, Red Bull, Milanosport, Decathlon, Crodino, Carrefour ja Nintendo väitsid, et vaid vähesed mainisid, otsustasid jagada oma väärtusi ja teadmisi IEDi üliõpilastega, värske ja multidistsiplinaarne seisukoht, et arendada välja oma brändi strateegiline projekt.

Magister on korraldatud koostöös CBA ja Carmi e Ubertisiga.

Target - Lõpetajad humanitaarteadustes, sotsiaalteadustes, majanduses või teaduse erialadel, samuti disainikoolide loominguliste erialade lõpetanutele või spetsialistidele, kellel on vähemalt kaheaastane kogemus brändide valdkonnas.

Metoodika ja struktuur - magistrikursus järgib multidistsiplinaarset lähenemist, vaheldumisi loenguid, harjutusi, juhtumiaegasid, töötubasid ja projekte partnerluses ettevõtetega ja asutustega ning arendada individuaalselt või rühmiti. Käed-on väljend, mis paremini esindab magistrikursust, tänu tihedale kontaktile partnerettevõtetega, mis annab õpilastele võimaluse vahetult kogeda kohtumisi, projekte ja kohapealseid külastusi.

See haridus- Pathway valmistab ekspertide brändi loomine ja management tthrough multidistsiplinaarset lähenemist äri, strateegiline turundus ja kommunikatsiooni alal. Laiaulatuslik reis, kus võetakse arvesse protsessi erinevaid etappe: brändi omavahendite määratlemine - brändi väärtuste ja positsioneerimise kehtestamine ning strateegilise turundustegevuse kavandamine kuni brändi arendamiseks ja toetamiseks.

Professionaalsed võimalused - magistrikursus rongib spetsialiste, kes on võimelised töötama agentuurides, ettevõtetes või konsultantidena. Viimases 15 väljaandes oli see tugev brändingualaste spetsialistide kogukond, nagu brändijuhid, tootejuhid, brändistrestid, kontohaldurid, brändikonsultandid ja strateegilised plaanijad.

Magistrikursus korraldatakse kahes väljaandes, esimesel novembril õpetatakse itaalia keeles ja teine ​​jaanuaris õpetatakse inglise keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Itaalia

Vaata veel 12 kursust IED – Istituto Europeo di Design Milanis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
15,900 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
nov 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

nov 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date