See inglise keele kursus.

Mida tähendab brändi loomine ja haldamine toiduainetööstuses? Kuidas turustada veinitootjat ja töötada selle identiteediga? Kuidas integreerida turism seda kõike?

Alates branding tehnikaid teenus disain, eesmärk magistriõppe Brand Design ja juhtimine: toit, vein ja turism on aidata õpilastel ja noortel spetsialistidel arendada oma oskusi tulevaste juhid horeca tööstuse, integreerides toidu veini ja turismi arvesse elustiili pakkumised.

Firenzes ja Barcelonas läbiviidud kursus pakub mitmekesiseid oskusi teeninduskujunduse suhtes, mida kohaldatakse külalislahkuse ja turismi suhtes, keskendudes eelkõige toidule Barcelonas ja vertikaalsele veinisektori uurimisele Firenzes.

Catalunya ja Toscana ehitasid oma brändimisstrateegiad territoriaalsuse väärtusele globaalse eristusvõime võtmeks. Tänu sellele Masterile on õpilastel võimalus katsetada erinevaid brändi- ja projektijuhtimise metoodikaid, mida kaks kõige olulisemat turismisihtkohta Euroopas edukalt kasutavad.

Sihtimine

See Master on suunatud üliõpilastele ja noortele spetsialistidele, kes soovivad arendada strateegilist, loomingulist ja juhtivat lähenemist oma kirgele toidu, veini või turismi valdkonnas.

Ametialased võimalused

Selle magistriõppe eesmärk on rakendada ja tugevdada oskusi, mis on vajalikud turismi, toiduainete ja veinipõhiste kaubamärkide strateegiliste ülesannete täitmiseks. Master on mõeldud ka koolitama spetsialiste ehitamise ja haldamise formaadid / teenused külalislahkus, samuti kommunikatsiooni eksperdid Food

Metoodika ja struktuur

See Master segab tavapäraseid ja kaasaegseid õppematerjale ja -meetodeid interdistsiplinaarse visiooniga, mis tähendab suhtlemist disaini teemade, kunsti, elustiili ja moega, et tõeliselt luua teistsugune ja väärtuslik seisukoht.

Klassid on kombineeritud seminaride, konverentside ja seminaridega, mida korraldavad rahvusvahelised ja maailmakuulsad spetsialistid. Kohaliku tegelikkuse külastamine ja osalemine tööstuse sündmustes on kaasatud uuringukavasse, et näidata õpilastele turismi, toidu ja veiniga seotud asutuste, ettevõtete ja kaubamärkide parimaid tavasid.

Firenze

Klassid õpetavad, kuidas juhtida brändi loomise erinevaid etappe alates sisu analüüsist. Turism, toit ja veinitööstus põhinevad kaubamärgi, võõrustajate ja külaliste vahelistel suhetel. Osalejad omandavad teadmisi brändi ja juhtimise valdkonnas mitmesugustes erinevates kontekstides.

Barcelona

Õpilased järgivad kogu teenindusdisainiprojekti protsessi, kasutades disainimeetodeid ja rakendades neid kaubamärgistamisstrateegia kujundamisel kompleksse toidutööstuse kogemusena.

Klassid toimuvad Firenzes päevasel ajal, samal ajal kui Barcelona õpilased osalevad õhtuti.

Kogu Pathway jooksul hoitav lähenemine on äärmiselt praktikas ning õpilased on varustatud Adobe Suite'i ja WGSNi ja materjali Connexion tööriistadega, et nad saaksid kasutada ka individuaalselt.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust IED – Istituto Europeo di Design Florenceis »

Viimati uuendatud Veebruar 25, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
11 kuud
Päevane õpe
Price
18,900 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date