Brasiilia

Uuring Brasiilia

Kõrghariduse Brasiilia

Kolm erinevat tüüpi kõrgkoolid olemas Brasiilias: ülikoolid, mis tegeleb teadus-ja tööle teaduskond, mis omavad doktorit; ülikooliga, mis pakuvad erinevaid kursusi, kuid ei ole teadustöö suunatud ja integreeritud teaduskondade, mis on väiksemad, kõrgharidusasutused vajavad heakskiidu Brasiilia 's Haridus enne pakkudes uusi kraadi, sertifitseerimist ja kursused. Kuigi enamik riigi ja riiklikult juhitav ülikoolid ei tasu õppemaksu, väiksemaid koole juhivad omavalitsuste governements küsida tasu osaleda oma kooli.

Kuna Brasiilia kraadi ei järgi traditsioonilist haridus kraadi hierarhia leida enamikus teistes riikides, õpilased peaksid arvestama, et bakalaureuse kraadi (assotsieerunud 's ja bakalaureuseõppe ' ​​s), nimetatakse "koolilõpetaja " (graduação) kraadi Brasiilia .Tulu Bachelor 's (bacharelado) kraad kulub 4-6 aastat ja võimaldab üliõpilasel töötada arstina või advokaat Brasiilias

Doktor (licen) kraad kulub umbes neli aastat, enne ja lubab kraadi omanik töötada sellise kutse töökohti kesk-või põhikool instruktorid. Tulu tehnoloogia kraadi võtab lühikese aja jooksul - umbes kaks aastat - ja tagab üksikisikutele oskused töötada spetsialiseeritud karjääri valdkondades, nagu turismi manager või põllumajandustoodete ärijuht.

Magistriõpe kraadi nimega "Lato sensu " on ka olemas, et näidata üliõpilane on spetsialiseerunud eelkõige akadeemilise teema. Kuid see aste ei võimalda üliõpilasel jätkata PhD. Selle asemel, õpilane huvitatud doktorikraad on vaja teenida rangelt võttes kapten 's kraadi asemel "Lato sensu ".Magistriõpe of Business Administration kraadi programmid Brasiilias peetakse Lato sensu programmid.

Brasiilia 's Haridus ei tunne ühikute kasutamine oma kõrgharidussüsteemi, vaid tugineb mitu tundi üliõpilane on kogunenud tema akadeemilist karjääri. Näiteks õpilased teenida 850 ja 1200 tundi ülikoolihariduse Brasiilia (üks täiskohaga aastal ülikool) oleks kogunenud umbes 30 USA krediiti või 60 ECTS, kui nad osalesid kolledži USAs või Euroopa Liidu riigis.

 

Vestibulaarne

Vestibulaarne on Brasiilia 's ülikooli eksam, mida saab vastu võtta ainult üks kord aastas. Sarnaselt ACT või SAT eksamid antud USAs, Vestibulaarne võib kuluda 1-5 päeva, et lõpetada ja katsed õpilaste teadmisi matemaatika, kirjandus, bioloogia, füüsika, ajalugu ja portugali keelt.Kuna avalik-õigusliku ülikooli õppemaksu Brasiilia on tasuta ja avatud teenindusajad on piiratud, ei ole tihe konkurents seas üliõpilaste Vestibulaarne. Jooksvad õppijate eraülikool, kus õppemaks on vajalik, ei ähvarda konkurentsi pakutav avalik-õiguslike ülikoolide ja tavaliselt saada sissepääsu vähem kui täiuslik Vestibulaarne hinded.

 

Saamise nõuded Student Visa

Üliõpilased, kes soovivad osaleda Brasiilia ülikooli on vaja võtta Vestibulaarne kui nad ei ole veel tema käsutuses hinded sarnane sisseastumiseksami (nagu USA SAT või ACT), mida võib kasutada asemel Vestibulaarne hinded. Täidetud viisataotluse vorm Seejärel tuleb esitada online Brasiilia konsulaat koos notariaalselt kinnitatud koopia õpilane 's juht ' s litsentsi või isikutunnistusega.Kaks passipilti, koopia õpilane 's lennu marsruuti või lennupiletid (tõend lahkumist) koopia õpilase ' s sünnitunnistus, tõend, et õpilane on piisavalt vahendeid, et maksta elamiskulud õppides Brasiilia ja küllakutse ülikooli poolt üliõpilane osaleb Samuti on vaja enne Brasiilia 's Haridus annab üliõpilase viisat.

 

Miks Uuring Brasiilias?

Brasiilia ülikoolid pakuvad tuhandeid erinevaid kraadi programmid ulatuvad valdkondades nagu sotsiaalne õiglus ja hydroengineering bioloogilise mitmekesisuse ressursside juhtimine ja elektrotehnika. Tehnoloogiauuringute on heldelt rahastatud valitsusasutused et suurt rõhku lennundus, põllumajandus ja kasutamist taastuvaid energiaallikaid.Brasiilia 's kõige kõrgelt tehnoloogia keskuste hulka Oswaldo Cruz Institute, Brasiilia Agricultural Research Corporation ja Brasiilia Kosmoseagentuuri uhke võttes kõige arenenum ruumi ja astronoomia programmi kõigi teiste Ladina riikides.

About Brasiilia

Brasiilia Liitvabariik on suurim riik Lõuna-Ameerikas, kus elab ligi 200 miljonit inimest, kellel on üks maailma 's kõige kiiremini kasvava majandusega. Brasiilia 's rannajoon piirneb Atlandi ookeani, kus allesjäänud piire kandid riikide Guyana, Venezuela, Suriname, Columbia, Peruu, Boliivia ja Prantsuse Guajaana. Asutajaliige Ladina Liit G20 Liidu Lõuna-Ameerika Riikide ja ÜRO, Brasiilia peetakse "megadiverse " riik, mis on üks vaid 17 maailmas. See on koduks paljudele sortide looduskeskkonna ja metsloomade samuti kaitstud elupaigad sisaldavad tohutul hulgal loodusvarasid. Poliitiliselt Brasiilia on demokraatlik vabariik reguleerib president, kes on valitsusjuht. See riik on ka hiljuti kindlaks olulise areneva võimu vahel teised arenenud riigid.

 

Oluline Fakte Brasiilia

  • Brasiilia on keerukas ja kompaktne süsteem jõed, mis sisaldavad Amazon, Negro ja Parana Rivers. Amazon River on suurim kogus vett sisalduv jõgi maailmas ja on teine ​​pikim jõgi on Earth
  • Peaaegu veerand maailma 's vihmametsade leidub Brasiilia koosneb peamiselt Amazonase džunglis. Amazonase vihmametsade on koduks ka mitu liiki ahvide kui ükski teine ​​koht maailmas
  • Jalgpall (futebol) on Brasiilia 's kõige populaarsem spordiala. Õpilased leiavad, et iga keskmise kuni suure linna nad külastavad õppides Brasiilia on üks või enam jalgpalli staadionid
  • Üks kolmandik Brasiilia 's kahe miljoni elaniku töötada põllumajanduse valdkonnas. Kohvioad, mais, nisu, suhkruroog, riis ja soja on Brasiilia 's esmane kultuurid
  • Üks seitsmest maailmaimest, Kristuse Lunastaja kuju, leitakse Rio de Janeiro
  • Pealinna Brasiilia Brasilia, kus suur kõrgkoolide nagu University of Brasilia, Cental Ülikooli Brasilia (UniCEUB) ja Katoliiklikus Ülikoolis Brasilia (UCB) asuvad
  • Antropoloogid on hinnanud, et nii palju kui 60 hõimud on Amazonase vihmametsa, mis on veel teha kontakti tsivilisatsioon

 

Brasiilia 's kliima

Kuigi enamasti troopiline, Brasiilia 's kliima ei hõlma mitmeid teisi eri alatüüpide nagu semiarid, parasvöötme, Ekvatoriaal ja subtroopilised. Põhja osa Brasiilia eksponeerib kuum ja niiske Ekvatoriaal temperatuur soodustab kasvu suur vihmametsade kui keskne Brasiilia pakub troopiline savannide. Semiarid kõrbed tervitama külastajaid reisides kirde Brasiilia ja inimesed, kes elavad Lõuna-Brasiilia ümbritseb parasvöötme metsad paks okaspuid. Põhja-ja Kesk-Brasiilia kogemus suures koguses sademeid ja ei ole nn "kuivalt " hooaeg. Keskmine temperatuur kogu riik ulatuvad 75 kraadi Fahrenheiti (24 C), et madal 60 kraadi Fahrenheiti (15 C), millel on madalaim temperatuur esinevad umbes Sao Paulo piirkonda.

 

Keeled Brasiilia

Põhiseadus Brasiilia kinnitab ametlik keel portugali, mida räägib 98 protsenti elanikkonnast. Lisaks Portugali on ainus keel, mida kasutatakse televisiooni, raadio, ajalehtede ja selleks, et kõik äritehingud. Hiljuti valitsuse seaduse, et mandaatide kasutades Brasiilia viipekeele (libras) valitsuses ja haridusega seotud teenused. Ainus riik Americas rääkida portugali, Brasiilia leiab keel oluline osa nende kultuurist ja rahvuslik identiteet, mis eristab neid naaberriikides räägivad enamasti hispaania.

 

Religioon Brasiilia

Brasiilia on koduks enam praktiseerivad katoliiklased kui ükski teine ​​riik, kus 75 protsenti elanikkonnast väites harjutada katoliiklus.Kristlus, judaism, budism, protestantismi ja Afro-Brasiilia religioonide moodustavad ülejäänud 25 protsenti. Praegu Brasiilia 's Haridus-teateid, et ligi 35 katoliku ülikoolid on loodud riigis.

 

Brasiilia 's Valuuta

"Päris " on nimi Brasiilia 's raha, mis on tähistatud "R $ " märk või kood "BRL ". Iga tõeline võrdub 100 centavos. Õpilased, kes soovib teenida kraadi Brasiilia peaksid olema teadlikud, et elukallidus Brasiilia on suhteliselt kõrge, eriti seotud kulud majutuse, toodetud kaupu (kodumasinad, riided, elektroonika) ja transport. Lisaks võttes mingi tervisekindlustus on väga soovitatav, sest keskmine maksumus külastavad arst on ligikaudu 250 reaalarvud või üle $ 100 USA dollarit. Kuu kommunaalteenuste eest on väga erinevad, on elekter ja vesi tavaliselt kaasatud kuutasu eest korteri.