CEMS MIM - magistrikraad rahvusvahelises juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

CEMS Magistriõpe rahvusvahelises juhtimises (CEMS MIM) on prestiižne riigiülene äri kraad, mida saab tunnistada rahvusvahelise karjääri parimaks passiks.

See on rahvusvaheliselt akrediteeritud programm ja see on kasulik 31 tippkeskkonna võrgustikust üle maailma, 73 ettevõtte partnerile ja 6 sotsiaalpartnerile, kes aitavad kaasa õpilaste õppimisele. See väga valitud programm on saadaval vaid mõne valitud ülikooli kogu maailmas ja ainult üks iga riigi kohta. Praegu pakuvad ainult kaks Ladina-Ameerika ülikooli seda programmi, mis on järjestatud:

# 8 ajakirjas The Financial Times Master in Management 2019
# 8 ajakirjas Economist Master in Management 2019

See rahvusvaheline programm on õpetatud inglise keeles ja valmistab õpilasi ette akadeemiliste ja täidesaatva võistluste elementide abil. See on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada ettevõtlusoskusi globaalsel tasandil ja rahvusvahelisel karjäärirajal soovida saada semestrit teistes CEMSi MIM-võrgu ülikoolides. Lõpetajad saavad nii CEMSi tunnistuse kui ka ülikooli magistrikraadi.

CEMS MIM

CEMS MIM ühendab rahvusvaheliselt tunnustatud professorid juhtivatest ülikoolidest ja ärikoolidest, rahvusvahelistest ettevõtetest ja mittetulundusühingutest, kes ühiselt kujundavad ja annavad teoreetilisi teadmisi ja praktilist oskusteavet. Õpilased ühinevad üheaastase CEMS MIM programmiga, et saada kasu:

 • Rahvusvaheline kursuste kogemus.
 • Edetabel ülikoolid.
 • Teoreetiline alus, mis põhineb tipptasemel uurimistulemustel.
 • Praktiline oskusteave koostöö kaudu rahvusvaheliste ettevõtetega.
 • Väärtuslikud professionaalsed ja isiklikud kontaktid lähedase kogukonna kaudu.
 • Erakorralised karjäärivõimalused.

CEMS MIM programm arvestab kolme ametiaega: kaks akadeemilist mõistet (1. ja 2. termin) ja rahvusvahelise praktika tähtaega (3. tähtaeg). Kaks akadeemilist ametiaega peavad olema järjestikused (augustist juunini), kolmas ametiaeg võib toimuda igal ajal kraadiõppe perioodil. Õpilased peavad kulutama ühe akadeemiliste tingimuste UAI Business Schoolis.

Üldine õppekava sisu on olemas kõigis liikmes koolides. Nende üldiste programmieeskirjade kohaselt tuleb täita ühiselt kehtestatud kvaliteedikriteeriumid. Nendes piirides pakuvad liikmekoolid oma õppekava tõlgendamist selge kohaliku identiteediga.

See on üks CEMSi kontseptsiooni tugevaid külgi: luua ühine raamistik ja kvaliteeditase, võttes arvesse erinevaid kohalikke teemasid, erialasid ja omadusi.

Eesmärgid

 • Rahvusvahelisus. Meie lõpetajad on teadlikud rahvusvahelised äripraktikud, kes on võimelised teostama tõhusat äriotsuste tegemist ja muutuste juhtimist erinevates kontekstides.
 • Praktiline lähenemine. Meie lõpetajad rakendavad arenenud juhtimis- ja juhtimisoskusi, mis on välja töötatud korporatiivse maailma süstemaatilise kogemuse ja suhtlemise kaudu.
 • Vastutustundlik kodakondsus. Meie lõpetajad võitlevad tervikliku visiooni eest vastutustundlikust äriotsusest, juhtimisest ja kodakondsusest, mida teavitavad eetilised kaalutlused, isikupuutumatus ja sotsiaalse mitmekesisuse austamine.
 • Peegeldav kriitiline mõtlemine. Meie lõpetajad on kindlad, elujõulised ja peegeldavad otsustajad ja probleemide lahendajad, kes suudavad koostada ja rakendada keerulistele ettevõtlusprobleemidele uuenduslikke lahendusi.
 • Põhjalik juhtimine. Meie lõpetajad on täielikult teadlikud oma isiklikust vastutusest ja vastutusest ning eetilistest ja kultuurilistest raamistikest, milles juhtkonda rakendatakse.

Elu CEMS-UAI-s

12-kuuline MIM programm on erakordselt rikas õpikogemus klassiruumis ja väljaspool seda. CEMSi aktiivne, võrgupõhine struktuur tähendab, et üliõpilastele pakuvad võimalused kaasata ja oma CEMSi aasta maksimaalselt ära kasutada.

UAI-s on tudengitel võimalus olla osa aktiivsest akadeemilisest kogukonnast, korraldades iganädalasi seminare ja külalisi. CEMS UAI ja CEMS Club Santiago korraldavad ettevõtetega koostöövõrgustikke, kus tudengitel on võimalus suhelda kohaliku ettevõtlusringkonnaga, sealhulgas nii ülikoolilinnaku kõnelustel kui ka ettevõtte külastustel. Meie tegevuses osalenud ettevõtete ja asutuste hulgas on McKinsey & Co, Maersk Line, Novo Nordisk, Statkraft, ABInBev, L'Oreal, Forus, Transparency International, Porsche, Coca-Cola jt.

CEMS UAI-s tähendab ka lõbusust! Igal ametiajal on mitmeid tegevusi, nagu näiteks meeskonnatöö välitingimustes mängimine, jalutuskäigud Santiago kesklinna, muuseumide külastamine, rannikureisid (Valparaiso), rafting, veinikeldri ekskursioonid ja muud tegevused.

CEMS Club Santiago korraldab palju võrgustiku- ja integratsioonitegevusi, luues oma õpilastele kogukonnatunnet ja tehes teie aega UAI-s tõeliselt unustamatuks kogemuseks.

114556_14.jpg

Vastuvõtutingimused

Taotlejal peab olema kõik nõuded bakalaureusekraadi saamiseks esimese ametiaja alguseks (iga aasta septembriks)

 • 2 soovituskirja
 • Täitke taotlusvorm
 • Isiklik intervjuu

Inglise keel: TOEFL (iBT100 või kõrgem) või IELTS (7,0 või kõrgem)

Rakendus- ja valikuprotsessid toimuvad samaaegselt. Taotluse esitamise tähtaeg on 15. märts, igal aastal. Taotluste dokumendid tuleb saata aadressile federica.curi@uai.cl.

Vorming: täisajaga. Meie magistriõppekava kestab igal aastal septembrist augustini (sõltuvalt sellest, millises koolis õpilased õpivad välismaal).

CEMSi MIM-i rakendamiseks ei ole vaja eelnevat töökogemust.

Aastane tasu: 18 000 USD (lõiv hõlmab kogu õppeaasta õppekulusid. Elamiskulude ja lisatasude maksmine konkreetsetes koolides leiate saidilt cems.org).

Vorming

Täiskohaga. Meie magistriprogramm kestab igal aastal septembrist augustini (sõltuvalt sellest, millises koolis õpilane õpib välismaal).

Kursused

 • Põhikursused
  • Globaalne strateegia
  • Ülemaailmne juhtimistava
  • Kohanduv juhtimine (blokeerimine)
  • Ärikommunikatsioon (oskuste seminar)
  • Vastutustundlik ülemaailmne juhtimine (seminar)
  • Äriprojekt
 • Valikained
  CEMSi üliõpilastele valikulised ainulaadsed kursused. * Kursused võivad tähtaegade kaupa muutuda.
 • Äri Ladina-Ameerikas
 • Globaalse rahanduse teemad
 • Tarbijakäitumine
 • Ettevõtluse ökosüsteemid
 • Rakendatud globaalne makromajandus
 • Olulised ärianalüüsid
 • Õnne teadus tööl
 • Innovatsioon ja ärimudelid
 • Rahvusvaheline turundus
 • Strateegia väljaspool turgusid
 • Organisatsiooni ühtlustamine
 • Hispaania I ja II
 • Äritegevuse strateegia arenevatel turgudel

UAI ärikoolist

UAI ärikool

UAI Business School asutati 1953. aastal ja seda tuntakse esimest korda Valparaíso ärikoolina. Selle asutaja oli ärimees Adolfo Ibáñez Boggiano ja avaliku elu tegelane, kes tunnistas varakult vajadust pakkuda kutseõpet potentsiaalsetele ärijuhtidele, kelle tulemuslikkus edendaks riigi arengut.

Universidad Adolfo Ibáñez tuli otse Valparaíso ärikoolist ja kujunes dünaamiliseks ja kasvavaks institutsiooniks, mille ärikool on tänaseks osa. See pakub kraadiõppe programme äri-, inseneri-, õigusteaduse, psühholoogia, disaini ja ajakirjanduse alal.

Viimase 61 aasta jooksul on ülikool edukalt konsolideerinud oma positsiooni ühe riigi juhtiva ülikoolina. Praegu on selle ülikoolilinnakud, mis asuvad Santiago, Viña del Mar ja Miami ülikoolides, üle 9 000 üliõpilase.

UAI Business School pakub juhtimiskoolitust üliõpilastele, kes on omandanud bakalaureuseõppe, magistrikraadi, MBA ja doktorikraadi. programmid. Business School ja paljud tema akadeemilised programmid ja osakonnad on järjepidevalt parimad Tšiilis ja Ladina-Ameerikas.

UAI ärikool on pühendunud ettevõtete juhtide koolitamisele maailmamajanduses, ettevõtjate ja spetsialistide arendamisele ja innustamisele, et luua väärtust oma organisatsioonidele ja kogukondadele.

Meie Peñalolén Campus

Surnud Peñaloléni mägede kaldal sügavale, leiad uue hoone ülikooli Adolfo Ibáñez'i magistriõppeks, mis on mõeldud teie igapäevase rutiinist kaugeks ja võimaldab õppida õppima-

32,865 ruutmeetri suurune Peñaloléni ülikoolilinnak sisaldab 97 klassiruumi, 2 auditooriumit, 2 raamatukogut, 65 õppetuba ja 263 bürood, mis on jaotatud 5 hoonesse: CEMSi tegevused asuvad C-hoone (lõpetajahoones).

Ülikoolis on ka terviseklubi, kohtud ja väljad.

Ülikoolist on ülikooliliinid ja bussid, mis asuvad ülikoolis Las Condesi ja Providencia naabruses.

Siit leiad ülikooli busside marsruudid ja ajakava.

114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

La Escuela de Negocios de la Universidad Adolfo Ibáñez fue fundada en 1953 en la ciudad de Valparaíso y a lo largo de más de 65 años de trayectoria, se ha consolidado como una de las escuelas de negoc ... Loe edasi

La Escuela de Negocios de la Universidad Adolfo Ibáñez fue fundada en 1953 en la ciudad de Valparaíso y a lo largo de más de 65 años de trayectoria, se ha consolidado como una de las escuelas de negocios más prestigiosas de Chile y de Latinoamérica, convirtiéndose en un referente a nivel regional y también global. Näita vähem
Santiago , Viña del Mar , Las Condes + 2 Rohkem Vähem